Fudbaleri Barselone eliminisani su u četvrtfinalu Lige šampiona od Pari Sen Žermena, a trener Ćavi Ernandez nije bio zadovoljan sudijskim odlukama.
SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
Strateg španskog kluba zaradio je isključenje sredinom drugog poluvremena zbog žustrih reakcija pokraj klupe, te je očekivano osuo drvlje i kamenje po arbitrima.
“Šteta, naša Liga šampiona je gotova zbog greške sudije. Rekao sam sudiji da je bio katastrofa. To je realnost”, rekao je Ćavi.
Barselona je od 30. minuta imala igrača manje kada je crveni karton zaradio i defanzivac Ronald Arauho, a to je sve dodatno uticalo da strateg domaćeg sastava bude nervozniji u nastavku.
Ništa mirniji nije bio ni njegov stručni štab pošto je crveni karton nekoliko minuta nakon Ćavija dobio i jedan od njegovih saradnika.
Barsa crvenela na Monžuiku, Mbape i Dembele odveli Svece u polufinale Lige šampiona (VIDEO)
BONUS VIDEO:



Goran Munic
Ne znam samo kako ga nije sramota da ovako nesto izjavi,unistio ih je Pariz