Čelsi šalje sjajne vesti – brazilski defanzivac Tijago Silva i francusku napadač Olivije Žiru produžili su ugovor sa klubom do leta 2022.
Već neko vreme se pisalo o tome da bi ovaj dvojac mogao da potpiše ugovor o nastavku saradnje, a sada je to i ozvaničeno.
Baš u danu kada je produžen ugovor i sa Tomasom Tuhelom, koi je potpisao do 2024. godine.
Podsetimo, Silva je stigao u London prošlog leta kao slobodan igrač, a do sada je odigrao 34 utakmice, dok je Žiru stigao 2018. godine, da bi protekle sezone odigrao 31 utakmicu i postigao deset golova.
– Ima još mnogo toga što treba da uradimo. Radujem se izazovima. Imamo velike ambicije, koje samo napornim radom i pravim odlukama, možemo da ostvarimo – rekao je Tuhel i najavio nove planove i ciljeve.
KRATKO I JASNO: Iliev otkrio ko “ne pije vodu”, a ko ne mora da brine!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ruža Ilić: Sudija treba da vraća fudbalerima istom merom! | SPORT FOKUS EP06



Dambo
Žiru je dobar za drugog spica, idealan je za takvo mesto u timu a i on se slaže sa tom pozicijom
Zofa
Tako to rade pravi klubovi, zadržavaju svoje vazne i iskusne igrace… Bravo za Tuhela
Sem
Morali su da im se oduže za sjajnu sezonu.
Maras!!!
Ovaj Ziru prosek teski od igraca ali ga hoce gol da je to neverovatno!
Di maria
Silva je stvarno odradio veliki posao ove sezone ,Žiru radi sjaj posao sa klupe i uvek opravda minute kojexdobije tako da treba da ostane u klubu
Flaki
Odlicno radi Česli.Ovo je sjajno sto se ekipa ne osipa.Ako nastave ovako uz par pojacanja mogu daleko i naredne sezone.
Čičarito
Odlicni igraci…sjajno je sto su oni produzili ugovore…Sjajan posao radi Čelsi.Ako ovako nastave bice jos jaci.
El matador
Ok slazem se za Silvu ali sta ce im vise Ziru?!On je svoje odigrao iskreno!