Kao što je bilo najavljeno, bivši selektor reprezentacije Srbije, Radovan Ćurčić pojačao je Partizan.
Ćurčić će biti pomoćni trener i blisko će sarađivati sa šefom struke, Savom Miloševićem.
Informaciju je potvrdio i Partizan, a bivši selektor je istakao da mu je veliko zadoovljstvo zbog dolaska u crno-bele redove.
-Zaista mi je veliko zadovoljstvo što sam došao u klub kao što je Partizan. Ne samo da ću raditi sa meni izuzetno dragim ljudima, već što je ovo sredina koja uvek teži najvišim ciljevima – rekao je Ćurčić.
Iz Partizana su i zahvalli Milanu Đuričiću – Đumiju na sjajnoj saradnji i profesionalnom odnosu koji imamo ne samo tokom ovog mandata u Partizanu, već godinama unazad kroz različite selekcije FSS.
PAO POTPIS Partizan osigurao napadača na četiri godine!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad ! Lalatović i igrači u transu!



filippK
Ne znam bas koliko je to dobro pojacanjexali nadam se da ce pomoci Partizanu da osvoji sve sto moze naredne sezone
Anci
Dobro pojacanje za Partizan
Peca
U ovo nije lose,ozbiljno pojacanje…
Rade Vulic
Monogo ce biti od pomoci Savu Milosevicu , nadam se da cemo ove sezone uzeti titulu
Goran 22
dve legende ekipe kad se udruze odlican posao je zagarantovan
Cane
Partizanova ekipa postala je sada samo jača.💯🍀💯🥰❤️
Lena
Ajde da vidimo da li će se nešto radikalnije desiti u Partizanu, sa novim pojačanjem sa stručnim štabom i sa novim pojačanjem što se tiče igrača.
Gemo
Nadam se da hoce, i da ce napraviti odlicnu ekipu za sledecu sezonu
Flaki
Smesan je Radovan Ćurčić.Tesko Partizanu.
Mare
Nista specijalnp, mogli su i bolje
Nemanja
Mogli su mnogo bolje , zna se zasto je dosao … takav trener nije potreban ekipi
Robi 77
Ne ocekujem od njega da ce uraditi nesto posebno.
Ni do sada nije pokazao neke veliko znanje.
nikola
to sto zna pokazao je klupi reprezentacije,a to je nista sem da mu diriguju tim iz vrha FSS,tamo ga postavio Kokeza da bude piun,tako da ne vidim sta ce ovde napraviti sem da popuni mesto
Marko 22
Ipak u svemu ovome glavnu rec vodi Savo, mada njemu i ne treba neka pomoc