PRVO SU BILI U ZATVORU: Majorka otpustila dvojicu fudbalera

Majorka nije imala milosti prema svojim fudbalerima i otpustila ih je. Razlog je kršenje pandemijskih mera.

Kako prenose španski mediji, Brajan Rejna i Samu Aleks Pinto su uhapšeni jer nisu poštovali pravila ponašanja vezanih za pandemiju korona virusa. U pritvoru su bili nekoliko sati, ali su ubrzo i pušteni.

Ubrzo je usledila i ekspresna reakcija FK Majorka.

Iako su obojica igrali za B tim, oni su zvanično imali ugovor sa Majorkom. Samim tim, klub ih je i otpustio zbog pomenutog prekršaja.

STIGLO! Stojković se pohvalio na Tviteru (FOTO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Nenad Peruničić: I dalje smo uljuljkani u priči da smo rukometna velesila | MOJ UGAO #08

11 Komentara

    Ovo vise izgleda kao izgovor da bi ih se resili.

    Kakve budale, upropaste sebi karijere a zbog čega!?

    Ima nas raznih,dobice oni ponude,tu nema sumnje

    Ne znam da li su zaista mislili da ce proci nekaznjeno. Dobili ono sto su zasluzili

    Mada je preterivanje,moze to na drugaciji nacin da se resi

    Skroz ocekivano, krsenje pravila je nedopustivo

    nema sale,ni sami nisu bili verovatno svesni da ce ih ovo sacekati posle ovoga sto su uradeli,jesu krivi,ali treba biti kaznjeni kao i u ostalim klubovima,mislim da je ovo preterano stvarno

    Podrzavam odluku kluba, jedno pravilo mora da vazi za sve

    Tako je.. pravila mora postovati i treba se pridrzavati…

    Ali to je preterano,zar zatvor nije dovoljan ili novcana kazna.

    Pravi potez kluba, pravila moraju da se postuju.

Postavi odgovor