Majorka nije imala milosti prema svojim fudbalerima i otpustila ih je. Razlog je kršenje pandemijskih mera.
Kako prenose španski mediji, Brajan Rejna i Samu Aleks Pinto su uhapšeni jer nisu poštovali pravila ponašanja vezanih za pandemiju korona virusa. U pritvoru su bili nekoliko sati, ali su ubrzo i pušteni.
Ubrzo je usledila i ekspresna reakcija FK Majorka.
Iako su obojica igrali za B tim, oni su zvanično imali ugovor sa Majorkom. Samim tim, klub ih je i otpustio zbog pomenutog prekršaja.
STIGLO! Stojković se pohvalio na Tviteru (FOTO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Nenad Peruničić: I dalje smo uljuljkani u priči da smo rukometna velesila | MOJ UGAO #08



skipy
Ovo vise izgleda kao izgovor da bi ih se resili.
Trol
Kakve budale, upropaste sebi karijere a zbog čega!?
peca
Ima nas raznih,dobice oni ponude,tu nema sumnje
Poppy
Ne znam da li su zaista mislili da ce proci nekaznjeno. Dobili ono sto su zasluzili
Nora
Mada je preterivanje,moze to na drugaciji nacin da se resi
Teemo
Skroz ocekivano, krsenje pravila je nedopustivo
falkao
nema sale,ni sami nisu bili verovatno svesni da ce ih ovo sacekati posle ovoga sto su uradeli,jesu krivi,ali treba biti kaznjeni kao i u ostalim klubovima,mislim da je ovo preterano stvarno
Dambo
Podrzavam odluku kluba, jedno pravilo mora da vazi za sve
Flaki
Tako je.. pravila mora postovati i treba se pridrzavati…
ORO
Ali to je preterano,zar zatvor nije dovoljan ili novcana kazna.
Zofa
Pravi potez kluba, pravila moraju da se postuju.