Samo 24 časa pre početka Svetskog prvenstva u rukometu, reprezentacija Severne Makedonije saznala je da će ipak učestvovati na Mundijalu.
Zbog posledica nekoliko pozitivnih rezultata testovana koronavirus, reprezentacija Češke je morala da se povuče sa prvenstva.
Svetska rukometna federacija (IHF), saopštila je da će kao zamena az Čehe, na šampionatu sveta igrati Severna Makedonija.
Do velike promene stiglo je svega 24 časa pre početka turnira.
Prvi meč će igrati domaćin, Egipat, protiv Čilea, u sredu od 18.00 časova.
Upravo su te dve ekipe, uz reprezentaciju Švedske, u grupi u kojoj će igrati Severna Makedonija, a u kojoj je trebalo da igra Češka.
Naše komšije će svoj prvi meč na turniru igrati u četrtak od 20.30 časova protiv Šveđanina.
Svoju šansu da ipak zaigra na Svetskom prvenstvu čekala je i Srbija, međutim, ostale ekipe su potvrdile svoje učešće.
Nenad Peruničić: Bombardovanje i druge tegobe… Čudo je što smo uopšte osvajali medalje
Obavezno pogledajte: VLADIMIR PETROVIĆ PIŽON | ČETVRTA ZVEZDINA ZVEZDA | Priče iz kraja #18



jelenko733
Zato treba vezbati strategiju i trenirati pa ako se desi da zapadnu na listu da ne budu iznenadjeni.
Srbin
Jaoooj Makedonci učestvuju a mi neee! 🙁
Nidza007
Steta sto nasi nisu imali srece da i oni ucestvuju, siguran sam da bi osvojili jednu medalju🙂
yupy
eh,uvek ima sledece godine.
Flaki
Makedonci igraju dobar rukomet…videcemo kako ce se pokazati na ovom prvenstvu…
xanax
Sve njih je ubolo,a mi smrtnci nigde
Gremlin
nadam se u boljem svetlu,bar nesto