Fudbalski klub Letser zainteresovan je za srpskog reprezentativca Filipa Kostića.
Kostić je ove sezone blistao u dresu Ajntrahta i mnogi klubovi su pokazali interesovanje za njega, pre svih Inter i Lacio.
Sada se u trku za srpskog fudbalera uključio i Lester.
Sportski direktor Ajntrahta Fredi Bobić, svestan je da će im biti jako teško da zadrže jednog od najboljih fudbalera ekipe.
– Kostić je na ceni. Imamo ponude za njega, ali sve je to u domenu ispitivanja situacije. Mislim da ćemo teško uspeti da ga zadržimo, jer je on imao sezonu iz snova. Bio je pravi vođa ovog tima i ako ima dosta iskusnijih igrača. Pokazao je da je veliki profesionalac. Mislim da je zaslužio mnogo više – izjavio je Bobić.
Frankfurt neće dopustiti Kostiću da pređe u drugi klub za obeštećenje manje od 35 miliona evra.



Orfanela
Odličan je on igrač ali mislim da mu najbolje lezi italijanska liga nego engleska, volela bih da ga vidim u dresu Intera.
Jelena
Kakav igrac, volela bih da prati svoje snove. Napravice ozbiljnu karijeru
Sasa
Bilo bi dobro da se oproba u Lesteru
filippK
Voleo bih da ne ide u PL. Nego da u Lacio ode.. Lacio je dobar, pruza sansu mladim igracima najvise i sigurno bi igrao mnogo vise nego u drugim klubovima
Kiki
Ficko vredi svaki dinar i bice ogromno pojacanje gde god da predje
zizi
dva put meri jednom seci! pamet u glavu
Goran 22
Bitno da se klubovi interesuju za njega, naci ce on odlican klub u kome ce nastaviti karijeru
Mare
Slazem se, samo lagano, neka grabi krupnim koracima
Rade Vulic
Skoro u svakom transferu Inter i Lacio vode rat po pitanju dovodjenja igraca na kraju ce otici u Lester
lazar
za Lester nece biti problem da plate tu sumu,a i treba im neko da iha malo prodrma,na kraju mogu ostati bez lige sampiona kako su krenuli,za Kostica bi bio pun pogodak
Lemilica
Neka da ode u neki klub koji igra ofanzivno i big da ga vidi
Lemilica
Samo da ode u neki ofanzivni klub
Petar PP
Igrao je fantasticno,bas uspesna sezona za njega, ide on dalje,moze on dobro da igra u vecim klubovima. Mozda se pojavi jos neko ko je zaiteresovan, ko zna.
Tasa
Mislim da bi se bas u Interu dokazao jos vise…
Pavlovic
Kostić ima kvalitet za top klubove, samo da se ne zaleti
Nemanja
Pa normalno ,dečko može da igra u velikim klubovima ,brz ,jak ,prodoran
Flaki
Najbolje resenje za njega je da ostane u Bundes ligi…