ĐURIČIĆ ZA MERIDIAN: Odlazim iz Partizana, pomogao sam dosta Savi!

Dosadašnji pomoćnik Sava Miloševića Milan Đuričić napustio je Partizan željan izazova u samostalnim trenerskim vodama.

Nekadašnji trener mnogih superligaških klubova je potvrdio za Meridianbet sport da je napustio mesto prvog pomoćnika Miloševića.

Tačno je da sam otišao. Pomogao sam dosta Savi i sada je vreme da se osamostali – poručio je Đuričić za naš portal.

Dodao je da je tokom cele godine imao ponuda ne želeći da imenuje o kojim klubovima je reč.

Uprkos spekulacijama da bi na njegovo mesto trebalo da dođe nekadašnji selektor Radovan Ćurčić, Đuričić nam je naveo da nema nikakavu informaciju.

Đuričić je poslednji samostalni angažman imao u Zvijezdi 09 pre dve godine, a u Srbiji je trenirao Radnički Niš, Metalac, Vojvodinu, Inđiju, Zemun, Mačvu, Hajduk sa Liona i Radnički iz Nove Pazove.

Bio je pomoćnik Ljubinka Drulovića pre sedam godina kada je omladinska reprezentacija Srbije postala šampion Evrope.

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad ! Lalatović i igrači u transu!

18 Komentara

    Pomogao je dosta Savi i sada je vreme da se osamostali.

    Dosta je pomogao. Neka ide, naci ce Savo novog brzo

    Mozda i boljeg

    Ide covek kao i svi sto idu, tamo gde ce im biti bolje

    Šteta, veliki stručnjak i da nema njega Savo ni boda ne bi uzeo

    Doslo vreme da se napusti Partizan i dalje da se krene sam

    Dosta je bio pomocnik trenerima, sad je red da se okusa sam

    Sve najbolja u nastavku samostalne trenerske karijere

    kakav je ovo raspad, nista im ne ide od ruke

    Hvala ti legendo za sve,Savo ima veliki potencijal…

    Партизану је потребно освежење на свим нивоима

    Видео човек да Партизану нема спаса…

    Pa brze bolje bezi😁

Postavi odgovor