Bio jednom jedan Vest Hem... A sve je moglo da završi drugačije (FOTO)

Vest Hem je fabrika talenata, jedna od najvećih u Engleskoj, pa su tako iz Istočnog Londona lansirana mnoga velika imena.

Savremeni fudbal dobro pamti ovu trojicu s fotografije, a i njih je iznedrio Vest Hem, najpopularniji londonski klub.

https://twitter.com/thecentretunnel/status/848647268366524418

Džo Kol, Frenk Lampard i Rio Ferdinand… Kakav trio!

Zamislite da se “čekićari” početkom 21. veka nisu našli u finansijskim problemima, da su zadržali pre svega njih?

A bili su tu i Majkl Kerik, Džermejn Defo… Takođe njihova deca. Pa i Džon Teri je ponikao tu! Znamo kakve su karijere napravili svi…

Ovako, sreću su potražili u drugim klubovima, a bogami je i našli, ako se osvrnemo na sve pehare koje su osvojili.

A možda je, ipak, sve moglo da bude malo drugačije?

NIKO KAO VEST HEM: Opstali u PL, a bili ubedljivo najgori tim lige!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Niko kao Piter Boneti “MAČKA” Umro legendarni golman Čelsija | Sportske Priče

165 Komentara

    Dzaba kad ima dosta mocnijih ekipa. Kako bih voleo da se to nekako spreci, da nema velikih transfera, da jednostavno klubovi cija je omladinska skola jaka, uspeju kasnije to i da pretoce

    Au kakva imena, sta bi bilo da su svi ostali i igrali za njih.

    Steta sto u svakom klubu pare imaju veliku ulogu

    Vest Hem je fabrika talenata, u kome su lansirana mnoga velika imena.

    Imaju dobru skolu fudbala, uvek ozbiljna ekipa

    Sve je moglo biti drugacije svuda, pa i ovde, ali nijee naravno da ce za vecu lovu potraziti srecu na drugom mestu 😀

    Ja volim ovaj klub ne znam sto ali tako je

    Oni od toga zive,, West je tacno tamo gde treba da bude

    Mnogo štošta bi bilo drugacije da klubovi ne moraju prodavati svoje talente.

    Bravo za naslov..Prave reci su izabrane..

    Oduvek sam ih gotivio, mada su zadnjih par sezona totalno razocarali

    Osim te trojice nista vise od West Hema!

    Kakav je igrač bio Joe Cole, uvek sam kupovao na Manager-u ?

    Šteta što su se brzo rasturili, uradili bi sigurno nešto više

    Fabrika talentovanih igraca ? sjajno

    Svakako, u Engleskoj sigurno u top 6

    Uvek imali top skolu, ali zamislite da su sacuvali igrace hahaha i napravili top sastav

    E da nije sve u parama,imali bismo idealne timove.

    Oni od toga zive,, West je tacno tamo gde treba da bude

    Kako finansijski problemi uticu na klub. Defo, Teri, lampard su velika imena fudbala. Steta za njih. Ali imaju nove mlade talente mozda se pokazu kao mnogo bolji 😉

    da su ostali jos par sezona west ham bi mozda i osvojio ligu tad..

    Da u fudbalu nisu zastupljene pare u tolikoj meri, dtugačiji bi poredak bio

    kakvi su to strasni igraci bili…ehhh

    Slazem se..izuzetnoo jaka ekipa….

    West ham ume uvek dobro da iznenadi ?

    Moglo nekad bolje ali sad ne moze vise od arapskih i kineskih para

    dobar su oni tim i sad, ali previse jaka konkurencija…

    Najbolji su kako god da okrenes

    Poznato je za West Ham da ima dobru skolu…a njih trojica su legende Englskog fudbala

    Klub sa veliikom tradicijom! Napred West!

    Oduvek su mi Cekicari bili simpaticni. Zelim im sve najbolje! Dobra su ekipa!

    da, zajimljiva ekipa

    Nisam znao za ovo

    kakav bi ovo tim bio da su ostali

    Bilo nekada…

    Sad se pripoveda ???

    fabrika talenata bilo neka,da su imali novcanu potporu sad bi razbijali

    Volim da odigram pobedu ili golove na West Hem.

    Nekada su oni izbacivali mnogo bolje igrace

    Oni da imaju arape , ruse i silne milione sigurno bi zadrzali igrace poput Ria , Frenka , Dzoa i ostale…

    Nisam znao sve ove podatke do sad

    Znaju oni jos da iznenade ???

    I dalje klub sa velikom tradicijom i vrhunskim navijacima.

    Kakav trio, ko zna sta je moglo sve da (ne) bude…ostaje nam samo da nagadjamo

    Odlican naslov,ko prati sport zna za ovaj tim…

    Bila jednom jedna akademija,kakva akademija,strasna akademija 🙂

    Nisam znao da je i lampard poceo u west ham

    Strasni su svi trojica,samo ovaj Rio mnogo nizak na ovoj slici 🙂

    Moglo je,ali mora od necega da se zivi.

    Steta sto su upali u krizu sa parama.. Sad su jaka ekipa al bili jos mnogo jaci sa igracima koje su morali da daju.

    Imaju tradiciju, ali sta vredi 🙁

    Koliko samo trofeja osvojila ova trojica

    Nazalost potrazise srecu u drugim klubovima…

    Kakva fantasticna trojka …

    Ta fudbalska akademija je krajem 20 i pocetkom 21 veka bila najjača skola na ostrvu, nazalost od tada su sve manje i manje izbacivali talente, a sve više se preorjentisali na kupovinu, doduse umeju i sad da izbace po kojeg igraca, ali ne kao ranije, sad im je najveći prospekt Deklan Rajs, videcemo da li ce uspeti da dostigne svoje prethodnike, i da nikako ne zaboravim da spomenem kapitena Marka Nobla koji je već sada ikona West Hama.

    ih kakvi su smesni na slici,bas izgledaju kao da igraju na livadici 🙂

    Moglo je ali nije. Sta je tu je.
    Imali su leopu sansu.

    Sta reci,savremeni fudbal melje male klubove

    Cekicari zauvek duvaju baloncice i piju pivo!!!

    Kakvi igraci a sigurno imaju jos igraca koji su manje poznati,mislim onih koji nisu bas igrali celu karijeru u ligama petice

    uvek oni imaju solidnu ekipu…poslednji samuraj im je bi payet

    Stvarno kakvi igraci,mora da imaju dobru omladinsku skolu…

    Zanimljivu ekipu imaju i dan danas,cesto znaju da otkinu bodove i najvecim favoritima…

    Mozda i najbolja skola fudbala u engleskoj

    Steta sto ih nisu zadrazali , bas me zanima sta bi sve u uradili. Nadam se da ce jos ovakvih sjajnih igraca da imaju i da ih duze zadrze.

    Najbolji igraci poticu iz Vest Hema

    Ekipa!

    Odlicna ekipa!

    I dalje imaju dobru omladinsku skolu. Nadam se da su sad barem nesto naucili

    Dva puta osvojio FA kup sa Vest Hemom

    Najbolji strelac u, istoriji Celzija Frenk

    Frenk je trenutno menadžer Celzija, veliki ljudi su, potekli odatle

    Pa ne moze I jare I pare, klub mora da zivi od necega

    Odlicni igraci,steta sto WH nikad nista nije osvojio u skorije doba

    Kad bi bilo da bi bilo,da partizan i zvezda nisu prodali 100 igrača stalno bi igrali u ligi šampiona!

    Rio .. ?

    Kako je izgledao. Sta je sa tim zubima.

    Odlican naslov ove temee?

    Hahah

    Odlicna ekipaaa?

    Dada

    dobri igraci

    Superr

    Joe cole,kakav igrac

    Super igrači

Postavi odgovor