AS AJAKSA PORUČUJE: Barselona je moja kuća, možda se vratim

Čuvar mreže holandskog Ajaksa Andre Onana demantovao je glasine da bi mogao da pređe u Pari Sen Žermen.

Ipak, nije isključena mogućnost da napusti Amsterdam i jednog dana se vrati u Barselonu.

Barselona je moja kuća… Ako treba da se vratim, vratiću se – prenela je španska Marka reči Onane.

Kamerunac je ponikao na Nou Kampu pre nego što je kao junior prešao u Ajaks.

Videćemo da li će se Onana vratiti u Barselonu i postati prvi golman Katalonaca.

On je takođe na listi želja Totenhema i Čelsija.

GRAVINA IMA JASAN STAV: Prvenstvo mora da se završi!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Niko kao Piter Boneti “MAČKA” Umro legendarni golman Čelsija | Sportske Priče

“KOCKICE” SE NISU POKLOPILE Kljajićev saigrač želeo u Partizan

128 Komentara

    Mislim da će Ajaxs to lepo naplatiti.

    On proba, a da li ce upaliti, videcemo ?

    Al ce da ga uvale za dobre pare,ali brutalan golman

    Pre ga vidim u barsi ili celsiju nego u psg..

    Nije on za Barsu, drzi se ti prijatelju Ajaksa.

    Moraces da sacekas da Ter-Stegen zavrsi svoje,a onda si ti sasvim dostojna zamena.

    Ja bih bas voleo da se vrati u Barsu, tu i pripada.

    Tesko da će se vratiti

    Nikad se ne zna

    Bolje da ostane u ajaxu

    Mozda jos 1 sezonu,posle u Barsu ima Ajax da mlatne lovu sa njim

    Ima vremena da se vratis, ostani jos koju sezonu u Ajaksu 😀

    Odlican golman, dobro se pokazao, njegova je poslednja, ali mislim da treba da ostane u Ajaxu

    Slazem se sa tobom 😀

    Nema veze ko njega zeli, nego gde on zeli.. ako je jaka zelja pokazace se u Barsi sigurno

    Puste zelje al realno barsi i ne trebas…

    Onana what’s my name…oonana … ??

    Ne trebas barsi, realno

    Tako je…neka ostane tu gde jeste?

    Jedno su zelje, a drugo mogucnosti

    Da su se mene tako lako odrekli, ne bi ni pomislio da se vratim.

    Mislim da je za njega Atletico Madrid

    realno dobar je golman ali nije na tom nivou da bi branio u barsi

    Moze da se vrati samo ako zeli da greje klupu, sta ce Barsi…

    Samo ako bude jako zeleo mozda mu se i ispuni zelja

    Zna da kiksne i da se opusti na golu.

    Mozda za neku godinu.Sada trenutno ne.

    Ostace on u Ajax-u.. Mozda mu poslednji klub bude Barsa da brani za domace.

    Eto ideje za tiket, onana prelazi u barselonu 2021.?

    Bolje Ajaks, ako nista vise, barem ce biti u prvih 11

    Svuda pođi, ali svojoj kući dođi ?

    Da on treba Barsi još bi bio tamo

    Ma sedi tu gde jesi, nisi ti za barsu

    Da nisi ti razmisljao da ides tamo?

    Mogu oni i bez njega

    Ali ne mogu bez tebe

    A sta ces tamo ,da sedis na klupu ccc?

    Nije los goša, samo znaš šta je Djole Pantic za njega..

    Nije za tebe Barsa, bolje ti je PSG

    Ma bolje u Čuku idi to je idealno ,gluperdo ostani u Ajax zagarantovano ti mesto

    Odredi ti, najbolje je tako ?

    Da li je to na pomolu neki transfer? 😀

    Jako dobar golman 🙂

    Slazem se

    Ja bih tebe ipak ostavio tu

    On da je pametan sam bi ostao u Ajaxu ?

    I ja bih tebe❣️

    Cekamo te majstore

    Gde ga cekate ,na trgu ?

    Sad krenu sve moguće izmene posle ove pandemije, videćemo ko će gde

    Oĉekujemo te!!!!

    Dje?

    On bi se jako lepo pokazao da dodje u Barcelonu

    Trebao bi on da ostane tu gde i jeste

    Dobro mu je ovde, ne treba mu Barsa.

    A sto da ne proba

    Ali bi se lepo pokazao da ode u BArcelonu

    To bi mu bio sjajan potez

    Mhm

    U barsu tek za 4,5 god

    Ma najboje je da ostan tu gde i jeste, jako se lepo pokazao

    Pitanje je da li njega Barca želi ?

    da, da sad svi nabacuju sta bi oni voleli.

    Ajde neko pametan da odluci sta ce

    Ma bolje mu je da ostane tu gde i jeste

    Celsi bi mu bolje legao

    Verujem da za sada pstaje u Ajaxu. I nije mi jasno odakle toliko para Celsiju i Tottenhemu, svaki transfer i oni se spominju, neverovatno.

    Jedno su njegove želje,a druge Barcine.

    On ne zna.sta hoce očigledno je ,barsa ima.golmana sta ce im

    Njegovo je da proba, pa App ?

    Extra golman.

    Ddadaaaaa

    Mani se ostani tu

    Ma bolje mu je da dodje u BArcu, bice nmogo vidjeniji nego tamo

    Šta ćeš se vraćati u Barsu, da greješ klupu. Baš ćeš dobiti šansu pored Terštegena

    i ja mislim da ga ne bi pustili nista posebno da se pokaze

    Ajaks je odlicna ekipica, nebi ja tu nista menjao.

    PA mozda bi se jos bolje pokazao da ode u BArcelonu

    Prirodno je da voli Barsu, nema tu nista sporno i postoji realna mogucnost da novo tamo zaigra.

Postavi odgovor