Ipak, nije isključena mogućnost da napusti Amsterdam i jednog dana se vrati u Barselonu.
– Barselona je moja kuća… Ako treba da se vratim, vratiću se – prenela je španska Marka reči Onane.
Kamerunac je ponikao na Nou Kampu pre nego što je kao junior prešao u Ajaks.
Videćemo da li će se Onana vratiti u Barselonu i postati prvi golman Katalonaca.
On je takođe na listi želja Totenhema i Čelsija.
GRAVINA IMA JASAN STAV: Prvenstvo mora da se završi!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Niko kao Piter Boneti “MAČKA” Umro legendarni golman Čelsija | Sportske Priče



Nikola
Vrati see
Filip
Voleo bih da ostane u ajaksu.
Duki
Ako Ter Štegen ode u Bajern eto ga u Barsi
Nemanja
Vrati se u Barcu
Aleksandar
Dobar golman!
DuLE
Mislim da će Ajaxs to lepo naplatiti.
Gavricka
On proba, a da li ce upaliti, videcemo ?
Branislav
Al ce da ga uvale za dobre pare,ali brutalan golman
Bojan
Ima vremena da se vratis,
Blaža
Pre ga vidim u barsi ili celsiju nego u psg..
Slobodan
Tesko ces ti nazad u Barsu
Zola
Nije on za Barsu, drzi se ti prijatelju Ajaksa.
Fića
Moraces da sacekas da Ter-Stegen zavrsi svoje,a onda si ti sasvim dostojna zamena.
Filip
Ja bih bas voleo da se vrati u Barsu, tu i pripada.
Dule pacov
Bolje će mu biti u barsi
Dzoni
I treba da ode u barsu
Nidza
Ostani u ajaxu
Nikola
Tesko da će se vratiti
Gavricka
Nikad se ne zna
Ronaldo
Bolje da ostane u ajaxu
Branislav
Mozda jos 1 sezonu,posle u Barsu ima Ajax da mlatne lovu sa njim
Dendrla
Ima vremena da se vratis, ostani jos koju sezonu u Ajaksu 😀
Denis
Odlican golman 😀
Dendza
Ostani u Ajaksu bolje ti je 😀
MILE
Bolje mu je u ajaksu
PAJA
Odlican golman, dobro se pokazao, njegova je poslednja, ali mislim da treba da ostane u Ajaxu
Dendrla
Slazem se sa tobom 😀
LEMI
Bice lepo gledati ga u barsi
Zaza
ostani ti u ajakx
bract
Bolje Ajaks iskreno
Vuk
Nema veze ko njega zeli, nego gde on zeli.. ako je jaka zelja pokazace se u Barsi sigurno
Nikola
Puste zelje al realno barsi i ne trebas…
Kika
Onana what’s my name…oonana … ??
Zoran
Odlican golman
Isidora
Iz tog kluba mozes samo u penziju
NikolaSavic
Ne trebas barsi, realno
Slavisa
Tako je…neka ostane tu gde jeste?
Anonimus
Jedno su zelje, a drugo mogucnosti
Aco
svuda prodji svojoj kuci dodji
Bojan
Da su se mene tako lako odrekli, ne bi ni pomislio da se vratim.
Petar
Mislim da je za njega Atletico Madrid
Deki
Ajax je za tebe brate ?
Mili
To si dobro napisao???
m
realno dobar je golman ali nije na tom nivou da bi branio u barsi
Bane
U chelsea idi batice
Gogi
Moze da se vrati samo ako zeli da greje klupu, sta ce Barsi…
Baki
Bolje da ode u Chelsea
Bane
Dobar golman
Nikola
Tesko ce zameniti Testegena.
Sandra
Samo ako bude jako zeleo mozda mu se i ispuni zelja
Mare
Sedi ti gde jesi
Sreecko
Covek se sam nudi ?
Brane
Jel zna gde će
Dzoni
Zna da kiksne i da se opusti na golu.
zdravko
Solidan gosa.
Petar
Mozda za neku godinu.Sada trenutno ne.
Orfanela
Ostace on u Ajax-u.. Mozda mu poslednji klub bude Barsa da brani za domace.
Sanja90
Sjajne vesti.
Zex
Puste zelje, bojim se
Danijel
Da li su zelje obostrane?! ?
Vukasin
Eto ideje za tiket, onana prelazi u barselonu 2021.?
Srdjan
Odlican golman?
Bane
Bolje Ajaks, ako nista vise, barem ce biti u prvih 11
Stasa
Za par god može nazad u Barselonu
Kiki
Tesko da ces u Barsu 🙂
Bojan
Bolje je njemu tu, kakva barselona
Slaki
Teska prica da ce preci u Barsu
Ilke
Ostace on u Ajaxu
Sladjan
Ne treba on Barseloni?
Anđa
Svuda pođi, ali svojoj kući dođi ?
Poštar
Da on treba Barsi još bi bio tamo
Djomla
Sta ces im ti pored ter stengena
Vasa
Nema nista od toga
Kiki
Ma sedi tu gde jesi, nisi ti za barsu
Srx
Da nisi ti razmisljao da ides tamo?
Milivoj
Mogu oni i bez njega
Srx
Ali ne mogu bez tebe
Ratko
Dobar golman
Marko89
Sad se setio da se vrati
DanijelaDanijela
Barsa je najbolja!
Srx
Slazem see
Cr7
A sta ces tamo ,da sedis na klupu ccc?
Kralj
Nije los goša, samo znaš šta je Djole Pantic za njega..
Mare
Nije za tebe Barsa, bolje ti je PSG
Raùl
Ma bolje u Čuku idi to je idealno ,gluperdo ostani u Ajax zagarantovano ti mesto
Iva
Odredi ti, najbolje je tako ?
Danilo
Da li je to na pomolu neki transfer? 😀
Filip
Jako dobar golman 🙂
Iva
Slazem se
Jovan
Ja bih tebe ipak ostavio tu
Baća
On da je pametan sam bi ostao u Ajaxu ?
Iva
I ja bih tebe❣️
Joca
Cekamo te majstore
Sańe
Gde ga cekate ,na trgu ?
Iva
Sad krenu sve moguće izmene posle ove pandemije, videćemo ko će gde
Tasa
Oĉekujemo te!!!!
Srx
Dje?
milos
On bi se jako lepo pokazao da dodje u Barcelonu
Stefan
Trebao bi on da ostane tu gde i jeste
Ivan
Cekamo te
jovan3
Dobro mu je ovde, ne treba mu Barsa.
Iva
A sto da ne proba
Gorica
Ali bi se lepo pokazao da ode u BArcelonu
Ivan
Moze moze
Slave
Vratices se ako te budu hteli
Goga
To bi mu bio sjajan potez
Iva
Mhm
Zoran
U barsu tek za 4,5 god
Milena
Mozda je bolje da ode u Totenham
Marko
Ma najboje je da ostan tu gde i jeste, jako se lepo pokazao
Mica
Pitanje je da li njega Barca želi ?
Jasmina
da, da sad svi nabacuju sta bi oni voleli.
Iva
Ajde neko pametan da odluci sta ce
Aleksa
Ma bolje mu je da ostane tu gde i jeste
Mirko
Celsi bi mu bolje legao
Boki
Verujem da za sada pstaje u Ajaxu. I nije mi jasno odakle toliko para Celsiju i Tottenhemu, svaki transfer i oni se spominju, neverovatno.
Krle
Jedno su njegove želje,a druge Barcine.
Vardy
On ne zna.sta hoce očigledno je ,barsa ima.golmana sta ce im
Gavricka
Njegovo je da proba, pa App ?
Pedja
Extra golman.
Srx
Ddadaaaaa
Stefan
Mani se ostani tu
Srdjan
Ma bolje mu je da dodje u BArcu, bice nmogo vidjeniji nego tamo
Obilicevvenac
Šta ćeš se vraćati u Barsu, da greješ klupu. Baš ćeš dobiti šansu pored Terštegena
Oleg
i ja mislim da ga ne bi pustili nista posebno da se pokaze
Putnik
Ajaks je odlicna ekipica, nebi ja tu nista menjao.
Stefan
PA mozda bi se jos bolje pokazao da ode u BArcelonu
Kalabic
Prirodno je da voli Barsu, nema tu nista sporno i postoji realna mogucnost da novo tamo zaigra.