ŠVEĐANI PIŠU: Ibrahimović nedozvoljeno ušao u svlačionicu Hamarbija!

Fudbaler Milana Zlatan Ibrahimović prekršio je mere zaštite od virusa korona u rodnoj Švedskoj gde je za vikend gledao Hamarbi.

Iskusni fudbaler je nakon meča ušao u svlačionicu švedskog tima, što je zabranjeno u ovoj zemlji pošto je prisustvo omogućeno samo igračima i članovima stručnog štaba.

Zbog toga se podigla polemika kakve će sankcije trpeti najpoznatiji fudbaler u ovoj skandinavskoj zemlji.

Generalni sekretar Mats Enkvist navodi da bi za adekvatan komentar morao da ima više informacija.

-Morao bih da budem upućeniji da bih rekao nešto više. Razgovaraćemo sa Hamarbijem – naveo je Enkvist.

Ibrahimović se oporavlja od povrede mišića, a ugovor sa Milanom ističe mu za tačno 15 dana.

RONALDO SE VRAĆA U ENGLESKU? Čelsi spremio astronomsku ponudu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Izjava Filipa Krajinovića, posle plasmana u finale | Adria Tour 2020

ZVEZDA SVE DALJE OD PRIJOVIĆA PAOK poslao ponudu Arapima

15 Komentara

    Ma kakve sankcije, ne mogu mu ništa 🤣

    Ma lako ce on to da resi .. Platice neku novcanu kazno i to je to..Moze mu se..

    Inat balkanski opet proradio hahah, bolje neka on zavrsva karijeru, pa da mozda krene trenersku 😂😂 Jadni ti igraci hahaha

    Bože koliki je on u stvari klinac u glavi to je jezivo.

    Cele karijere ne moze da se izbori sa svojim egom…

    Jos jednom njegova arogancija i prepotentno ponasanje dolazi do izrazaja, kazniti ga suspenzijom od 2 godine i moze slobodno da zavrsi karijeru…

    Sta drugo nego kazna, to ce mu nesto mizerno izreci i to je to

    On misli da je iznad svih i da može da radi kako i šta poželi…

    Pa on je suvlasnik, moze da radi sta zeli..

    Ibta je tamo zakon,ko mu sta moze…😂😂😂

    Ma Zlatan ibrahimovic je car,legenda…volim tog igraca bas bas

    Prelazi on vrlo brzo u Hamarbi,bas se vidi da zeli tamo sto pre

    Hahaahhaahahah presmesno šta pišu …. bolje ništa ne napisati nego ovako neku glupost

    Jaoj, jaoj sada je zarazio citav tim. Kakve gluposti citamo svakog dana, kao da je ubio coveka 🙄

Postavi odgovor