Bili Beron, jedan od najboljih košarkaša Crvene zvezde, još uvek nije doneo odluku da li će i u narednoj sezoni ostati u Beogradu.
Jedan italijanski portal, usmeren prema košarci, navodi da je za beka zainteresovan Aleksandar Đorđević i njegov Virtus.
Vlasnik kluba, Masimo Zaneti, potvrdio je da se radi na dovođenju igrača koji bi pokrio poziciju beka.
– Još uvek nam fali jedan bek, ali idemo u dobrom pravcu. Đorđević mi je rekao ako završimo tog igrača da ćemo ići na trofeje – rekao je Zaneti
Portal je svojim čitaocima nagovestio da postoje dobre šanse da je taj bek upravo Bili Beron.
Od trenutka kada je Saša Obradović zvanično postao Zvezdin trener, navijači razmišljaju o tome kako će ekipa izgledati u narednoj sezoni.
Obradović je otkrio da ima na umu nekoliko imena kada je reč o pojačanjima, ali nije ih otrkio.
Spekuliše se da bi jedan od njih mogao biti Džej Džej O’Brajan, sa kojim je trener radio u Monaku.
Ipak, čini se da je Obradović sebi dao drugi zadatak. A, to je: Nagovoriti Bilija Berona da ostane u Crvenoj zvezdi.
Amerikancu uskoro ističe ugovor, a pored Virtusa, zainteresovani su Panatinaikos i Valensija.



Sandra
Znam da je kriza ali neka se isprse malo i zadrže čoveka…
Jelena
Ubedi ga Ssale, treba nam ovakav igrac
El matador
Koliko sam nesto citao da je izjavio da ostave jos sezonu jer se oseca super i zeli sto bolje rezultate da naprave u Evroligi
Maras!!!
MA ostace Bili,ovo mu je postala druga kuca!Uostalom ako treba Covke pojacaj mu ugovor,vredi svaki dinar!
Mara457
Ma ubedice ga Sale verujem!
Boro
Beron i Braun su bili, pre ove korone za Zvezdu pogonsko gorivo.
Branislav
Novi trener dovodi nove ljude, nova pojačanja, logičan sled stvari.
Lena
Bojim se da je sudbina Bilija Betona u Crvenoj Zvezdi neizvesna.
Cane
Nadam se da će Saša Obradović uspeti da ga nagovori da ostane u Zvezdi.
filippK
Ako ga prodaju – tjt, Zvezda ce nazadovati opet. Odlican igrac, ali steta da ode.. Nece imati ko onda da bar pokusa ugroziti Partizan 😂😂
Orfanela
Ako su ovi klubovi jedini njemu u ponudi definitivno ce ostati u Zvezdi jer je najbolja od svih gore navedenih.
Scar
Ama neće on ni đe. Ostaje sa nama 100%.
Peca
Posteno covek pravi razliku,za klasu je iznad…
Nikola
Pa ako je on bio izrazio zelju da ide, nema svrhe drzati nezadovoljnog igraca
Pavlovic
Među 15 najboljih šutera Evrope sigurno… nemoguće da ga samo 3 kluba žele
zizi
uh bice ovo tezak zadatak za Obradovica, ako presudi novac nema nam spasa
M
Ne brinite se, imate vi para… A ako vam zafali tu je drzavni bankomat!
Masa
Bili je prioritet svih prioriteta,ovakvog sutera necemo naci na trzistu
Flaki
Bili Beron igracina…najbolji igrac Zvezdin tokom protekle sezone.
Kiki
Nadamo se da ce ostati,strasan igrac,zeli ga pola Evrope,ali nadamo se da ostaje crveno beli 🔴⚪
Kica91
Steta je sto su nasi clubovi uvek druga opcija za igrace
Nemanja
Tesko će ga sačuvati ,odlično je igrao i jako dobre ekipe su zainteresirane ,msm da će brzo napustiti Zvezdu