VELIKO PRIZNANJE Rajković je najbolji golman Lige 1!

Srpski golman Predrag Rajković pobrao je brojne simpatije igrajući za Rems, pa je u izboru Frans Fudbala izabran za najboljeg golmana Lige 1.

S obzirom na to da je fudbalska liga u Francuskoj završena, došlo je vreme da se svode računi.

Kao i svake sezone do sada, ugledni list objavi svoj tim godine, a kriterijum je jasan – rezultati koji se beleže tokom cele sezone i prosečna ocena.

Rajković je posle četiri sezone u Makabiju, 2019. godine prešao u Rems i nastavio da pruža sjajne partije.

Pored srpskog golmana, u timu su i Amari Traore, Tijago Silva, Junis Abdelhamid, Musa Kaserol – Marko Verati, Eduardo Kamavinga – Anhel di Marija, Nejmar – Kilijan Mbape, Visan Ben Jeder.

Zaista sjajno društvo za Rajkovića i veliko priznanje za kvalitet koji svakako poseduje.

KAKVO BI OVO BILO POJAČANJE Betis kupuje u Čelsiju?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob prisećaju se Evropskog prvenstva 1992!

(KONTRA)NAPAD IZ SNOVA Runi – Ronaldo, bio je to strašan tandem…

46 Komentara

    Jeste u vrhunskoj formi, ali ovaj njegov uspeh ne bi bio da nema njegov tim sjajnu odbrambenu liniju. Golman za reprezentaciju!

    Dibar,dobar

    Zasluzeno najmanje i golova je primio u ligi

    Apsolutno zasluzeno. Odlican je ove sezone.

    Bravo,mnogo mi je drago zbog Rajkovica.Evo jos jednog priznanja za njegove odlicne partije ove sezone i generalno napredak u karijeri,biti golman sezone u jednoj od najjačih liga nije malo

    Bravo rajkane, idemo još jače sad

    Grobar sam ali stvarno bolji golman unazad 20 godina nije izašao sa ovih prostora.

    Slazem se sa tobom al ne treba ni Borjana zaboraviti

    Ali će nama I dalje među stativama biti neprikosnoven biti Dmitrović, gde ne prođe jedna utakmica da prikan ne primi gol.

    Pa kod nas je očito neka druga politika

    Bravo Predraže,svaka ti čast. Lepo si im pokazao ko je najbolji.

    Ovo priznanje je savim opravdano i zasluzeno. Bravo za Rajkovica!

    Fantastična partije iza njega i apsolutno zasluzeno priznanje ,mlad je o ne sumnjam da će biti sve bolji , cestitke

    Sasvim zasluženo, odlično je branio čitavu sezonu i zaslužuje sad već ozbiljniji klub.

    Posle osvajanja svetskog prvenstva nisam ni sumnjao da ce biti klasa od golmana

    Bravo, naravno ovi je ogroman uspeh, a obzirom da je jos jako mlad, i da golamni napreduju u zrelije dobu, pred njim je tek karijera ???

    Kraljina!
    Potpuno zasluženo! Svaka čast mali…
    Pa da predjes u malo ozbiljniji klub!

    Odlican je u Remsu,fantasticna je sezona iza njega sto se vidi po priznanjima,imacemo standardnog golmana u. A selekciji

    Tek ce on da dominira kao prvi golman u nekom gigantskom klubu

    Delimo misljenje. On ae pokazao i dokazao nebroeno puta do sad,tako da ne sumnjam da ga nesto jos vece ceka u profesionalnoj karijeri

    Covek pametno radi, nije otišao odmah u neki ogromni klub da greje klupu, nego je otišao u Makabi i evo sad u Rems, i onda ce kao vec izgradjen i sjajan golman da ode u neki ogroman klub i da tamo dominira

    Rajkovic je napravio pravi potez kad je iz Makabija presao u Rems.. Odlucujuci potez u njegovoj karijeri. Svaka mu cast, sve je zasluzio!

    Nisam ni sumnjao da nece biti prvi golman lige. Potpuno zasluzeno. Svaka cast Rajkela, u lepo drustvance si se uvalio

    Rajkovic ce biti nas najtrofejniji golman posle dugo vremena!

    E ovo je prava vest. Rajković je golman koji je morao već biti standardni na reprezentativnom golu. Dečko, svaka čast i samo napred.

    Decko ce tek da zari i pali po Evropi. Smesi mu se neki unosan transfer posle ovakvih igara.

    Kako i da ne bude najbolji kada je iz Negotina, ako niste znali iz Negotina poticu razni junaci, umetnici, naucnici. Grad radja uspesne ljude

    Jeste Zvezdina skola, ali on je sad dosta iznad te skole. Njega je ipak Rems proslavio vise

    Jos u Zvezdi se video njegov potencijal, i zaista je Rajkovic vrhunski golman

    Zaista je odlican golman, i titula je zasluzena

    Naravno da je najbplji kad je zvezdina skola

    Ovo je stvarno veliko priznanje i treba da budemo ponosni sto je i neko iz Srbije poneo ovakvu titulu

    Po pruzenim igrama u timu Rajkovic sa pravom je najboljo golman, necu zaboraviti kad su igrali protiv PSG-a sta je radio i kakve je odbrane imao

    Rajkovic MAČKA BRAVO

    Rajkovic je jedan od nasih najboljih golmana, osvojio je sa reprezantacijom svetcko prvenstvo, branio je za Zvezdu odlicno. I u Remsu nastavlja sa dobrim utakmicama. Mislim da je sa pravom najbolji golman lige

    Stvarno dobar golman, zasluzio je!

    Odlican je Rajko,cekamo neki transfer da predje u bolji klub,zasluzio je

    Veliko priznanje za njega, svaka cast..

    Najbolji nad najboljima! Zasluzna titula!

    Jeste dobar, i mislim da je zasluzeno poneo ovu titulu

Postavi odgovor