Srpski golman Predrag Rajković pobrao je brojne simpatije igrajući za Rems, pa je u izboru Frans Fudbala izabran za najboljeg golmana Lige 1.
S obzirom na to da je fudbalska liga u Francuskoj završena, došlo je vreme da se svode računi.
Kao i svake sezone do sada, ugledni list objavi svoj tim godine, a kriterijum je jasan – rezultati koji se beleže tokom cele sezone i prosečna ocena.
Rajković je posle četiri sezone u Makabiju, 2019. godine prešao u Rems i nastavio da pruža sjajne partije.
Pored srpskog golmana, u timu su i Amari Traore, Tijago Silva, Junis Abdelhamid, Musa Kaserol – Marko Verati, Eduardo Kamavinga – Anhel di Marija, Nejmar – Kilijan Mbape, Visan Ben Jeder.
Zaista sjajno društvo za Rajkovića i veliko priznanje za kvalitet koji svakako poseduje.
KAKVO BI OVO BILO POJAČANJE Betis kupuje u Čelsiju?
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob prisećaju se Evropskog prvenstva 1992!
(KONTRA)NAPAD IZ SNOVA Runi – Ronaldo, bio je to strašan tandem…



M
Jeste u vrhunskoj formi, ali ovaj njegov uspeh ne bi bio da nema njegov tim sjajnu odbrambenu liniju. Golman za reprezentaciju!
Tasa
Dibar,dobar
Gedza
Zasluzeno najmanje i golova je primio u ligi
Mario
Apsolutno zasluzeno. Odlican je ove sezone.
Mića3
Rajkoviću bravo,zaslužio si.
Djoki
Bravo,mnogo mi je drago zbog Rajkovica.Evo jos jednog priznanja za njegove odlicne partije ove sezone i generalno napredak u karijeri,biti golman sezone u jednoj od najjačih liga nije malo
Hugo
Bravo rajkane, idemo još jače sad
Jerko
Grobar sam ali stvarno bolji golman unazad 20 godina nije izašao sa ovih prostora.
Radak
Slazem se sa tobom al ne treba ni Borjana zaboraviti
Suki
Ali će nama I dalje među stativama biti neprikosnoven biti Dmitrović, gde ne prođe jedna utakmica da prikan ne primi gol.
Dragi
Pa kod nas je očito neka druga politika
Zorica
Bravo Predraže,svaka ti čast. Lepo si im pokazao ko je najbolji.
Mijat
Ovo priznanje je savim opravdano i zasluzeno. Bravo za Rajkovica!
Nemanja
Fantastična partije iza njega i apsolutno zasluzeno priznanje ,mlad je o ne sumnjam da će biti sve bolji , cestitke
Filip
Sasvim zasluženo, odlično je branio čitavu sezonu i zaslužuje sad već ozbiljniji klub.
Sinisa
Posle osvajanja svetskog prvenstva nisam ni sumnjao da ce biti klasa od golmana
Gavricka
Bravo, naravno ovi je ogroman uspeh, a obzirom da je jos jako mlad, i da golamni napreduju u zrelije dobu, pred njim je tek karijera ???
Boško
Kraljina!
Potpuno zasluženo! Svaka čast mali…
Pa da predjes u malo ozbiljniji klub!
Jovan
Odlican je u Remsu,fantasticna je sezona iza njega sto se vidi po priznanjima,imacemo standardnog golmana u. A selekciji
Leopold
Tek ce on da dominira kao prvi golman u nekom gigantskom klubu
Rade
Delimo misljenje. On ae pokazao i dokazao nebroeno puta do sad,tako da ne sumnjam da ga nesto jos vece ceka u profesionalnoj karijeri
Dusan
Covek pametno radi, nije otišao odmah u neki ogromni klub da greje klupu, nego je otišao u Makabi i evo sad u Rems, i onda ce kao vec izgradjen i sjajan golman da ode u neki ogroman klub i da tamo dominira
Todor
Rajkovic je napravio pravi potez kad je iz Makabija presao u Rems.. Odlucujuci potez u njegovoj karijeri. Svaka mu cast, sve je zasluzio!
ferari
Nisam ni sumnjao da nece biti prvi golman lige. Potpuno zasluzeno. Svaka cast Rajkela, u lepo drustvance si se uvalio
Andrijana
Rajkovic ce biti nas najtrofejniji golman posle dugo vremena!
DuLE
E ovo je prava vest. Rajković je golman koji je morao već biti standardni na reprezentativnom golu. Dečko, svaka čast i samo napred.
Garinca
Decko ce tek da zari i pali po Evropi. Smesi mu se neki unosan transfer posle ovakvih igara.
Nikola
Bravo legendo samo tako nastavi
Ruki
Kako i da ne bude najbolji kada je iz Negotina, ako niste znali iz Negotina poticu razni junaci, umetnici, naucnici. Grad radja uspesne ljude
steva
Odlicna vest. Decko je izuzetan!!
Sanja
Jeste Zvezdina skola, ali on je sad dosta iznad te skole. Njega je ipak Rems proslavio vise
Aki
Jos u Zvezdi se video njegov potencijal, i zaista je Rajkovic vrhunski golman
Aleksandra
Zaista je odlican golman, i titula je zasluzena
Nemanja
Naravno da je najbplji kad je zvezdina skola
Sale
Ovo je stvarno veliko priznanje i treba da budemo ponosni sto je i neko iz Srbije poneo ovakvu titulu
Biska
Po pruzenim igrama u timu Rajkovic sa pravom je najboljo golman, necu zaboraviti kad su igrali protiv PSG-a sta je radio i kakve je odbrane imao
zizi
Rajkovic MAČKA BRAVO
Cana fontana
Rajkovic je jedan od nasih najboljih golmana, osvojio je sa reprezantacijom svetcko prvenstvo, branio je za Zvezdu odlicno. I u Remsu nastavlja sa dobrim utakmicama. Mislim da je sa pravom najbolji golman lige
Sava
Svaka mu cast odlican golman
Aleksandar
Stvarno dobar golman, zasluzio je!
Miske
Ajde neka bude da je najbolji.. 🙂
Kiki
Odlican je Rajko,cekamo neki transfer da predje u bolji klub,zasluzio je
Tara34
Veliko priznanje za njega, svaka cast..
MakiBg
Bravo Rajkovicu…zasluzio si
Aleksandra
Najbolji nad najboljima! Zasluzna titula!
Ivan
Jeste dobar, i mislim da je zasluzeno poneo ovu titulu