Iz Balotelijevog ugla: Zašto je Murinjo plakao i kako je odbio Juventus?

Mario Baloteli je od početka svoje karijere privlačio veliku pažnju. Nekada sjajnim potezima na terenu, nekada manje sjajnim van terena.

Neki bi rekli da nije iskoristio sav svoj fudbal i da će ostati upamćen kao negativac, a ne vrhunski fudbaler.

Ipak, nije baš uvek on bio kriv.

Finale Kupa Italije 2010. obeleženo je startom Frančeska Totija nad Balotelijem.

-Da sam imao nešto protiv Totija, rekao bih mu. Napravio je ružan faul, dobio crveni i snosio je posledice svog ponašanja.

Šta je trebalo da mu kažem? Napravio je grešku i platio je za nju. Godinama posle toga mi nije uputio izvinjenje.

Prisetio se Baloteli i poziva Juventusa, ali…

-Posle Sitija me je želeo Juventus i pristao sam da pređem kod njih. Ali onda se u priču umešao Adrijano Galijani.

Kada sam čuo da me hoće Milan, ništa drugo me više nije interesovalo – rekao je Baloteli.

Odavno je poznato da je navijač italijanskog tima, pa ovakav potez nije iznenađenje.

– U to vreme je Milan bio sedmi ili osmi na tabeli i pametniji potez bi bio da sam otišao u Juventus, ali poslušao sam srce.

Njegov odlazak u Milan je među navijačima Intera shvaćen kao izdaja.

– Murinjo i ja smo se dobro slagali iako je bilo par rasprava. Ali uvek je postojalo poštovanje.

Prisetio se Baloteli i jedne čudne situacije sa Murinjom.

-Sećam se da je posle osvajanja Lige šampiona ušao u autobus gde smo bili svi. Ja sam pozadi praktično već bio zaspao, ali on je išao od igrača do igrača i grlio nas plačući. Svi smo plakali – završio je Baloteli.

NETO ODLAZI, ONANA PRESKUP Ko će biti drugi golman Barse?

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Sramotni EURO 1984 – jedini je valjao Piksi!

Savić potpuno iskren o odlasku iz Zvezde: Nije Miloje kriv!

73 Komentara

    Život bez roditelja je uzeo danak zato je tako na svoju ruku i nepromisljen ,dobar je igrač i ima veliko srce nista mu ne treba zameriti .gotivan momak

    Kakva si ti igracina mogao da budes,imao si sav moguci potencijal i sve si uprskao u glavi.

    ono po cemu ce meni Mario Baloteli ostati upamcen su te njegove smesne frizure i uvek neke blesave i glupe izjave..jeste da je Frančesko Toti imao grup start tad, al ajd…Toti je Toti, veliki Gladiatore i za njega nemam jednu ruznu rec da kazem, drago mi je sto je Baloteli izabrao FK Milan tada al je on za mene jedan prosecan igrac al bas prosecan

    Nije pretocio svoj potencijal na teren, već je van terena pravio raznorazne skandale. Previse luckast fudbaler

    Covek se fokusirao ma skroz ne bitne stvar umesto na fudbal to mu je i nakveca greska u karijeri

    Steta, da nije imao usijanu glavu mozda bi bilo nesto mnogo vise od njega

    Kakva je ovo njuska u fudbalu. Ali ma zalost svoje ludilo nije mogao po nekada da kontrolise

    Ne vidim razlog zasto bi mu Toti uputio izvinjenje, kad je i sam platio grdnu kaznu za to sto je ucinio.

    Najbolje je u zivotu nekada poslusti savete drugih

    Lud igrac bez pameti, da ima malo vise pameti napravio veliku karijeru a ne sad da igra u bresu koja se bori za opstanak

    Usijana glava, odnela ku veliku slavu

    Mali je veoma nestašan. Ali nije to nikakav problem, pa onto ni ne shvata. Koji je to lik, stvarno ne želim da ga blatim ali stvarno nije ničim pokazao suprotno.

    Kako ispadi u ponasanju mogu da bace senku na sav uspeh i karijeru…Baloteli zivi primer…

    Ovaj baloteli mi je hodajuca karikatura, hahah xD

    Ali je i dalje veliki car!

    Dečko zna samo da se zeza, zato i nije napravio neku veliku karijeru…

    Njemu talenat izgleda zezanje,.fudbal u drugom planu

    Bolje je igrati uvek tamo gde te vuce srce, nije sigurno pogresio!

    Da je imao malo vise pameti bio bi jedan od najboljih fudbalera na svetu danas

    I da baba ima onu stvar bila bi deda. Tamo gde srce vodi tamo idi!

    Steta

    Luda glava svetskog fudbala, nije pretocio svoj potencijal na terenu, već je van terena pravio raznorazne skandale. Setimo se dok je bio u Citiju kako je gadjao strelicama saigrače na treningu! Nedorecen igrac skroz.

    Luda glava. Šteta što se duže nije zadržao u Milanu i sto nije malo misli više fokusirao na fudbal, kvalitetan je igrač. Ima sve što je potrebno za top igrača.

    Kad je vec bio toliki navijac Milana sto se vise nije potrudio i posvetio fudbalu

    Ja bih dodao, samo da je malo vise bio profesionalac a ne zajebant

    Dobar igrac,da nije fijuk u glavi bio bi jos bolji

    Nije ni njemu bilo lako pogotovo u italiji i sa svim rasizmom sa kojim se suočavao..

    Ma nije njemu lako sa ludom glavom na ramenima pre svega!!!

    Po ovome se vidi koliku je murinjo titula značila i kakav je čovek …

    Samo da je u glavi normalnije, čovek bi bio vrhunski napadač…

    Moslim da je bolje bilo da je slusao razum nego srce.

    Da nije toliko lud ko sto jeste imao bi sjanu karijeru.

    Ne zna se ko je ludji, Murinjo ili Baloteli.

    Moj glas ide Murinju 🙂

    Najjaca mi bila ona majica “why always me?!” Ispod dresa City-ja ?

    I opet se pominje Murinjo, mnogo se prica o njemu ja da vam kazem

    E bas tako

    Baloteli lud ko struja i na terenu i van njega,menjao klubove ko carape,van konkurencije

    Zato mu je Murinjo u konkurenciji?✌?

    Mario Baloteli,uvek je imao autenticnu frizuru i poneku akrobaciju na terenu nakon gola! ??

    Zato je zanimljiv

    Svi pišu bolje glavu da je slušao, a da je slušao glavu onda bi bilo ideš za parama i tako u krug

    Terao covek svoju pricu i bas ga briga…?‍♀️

    Takav je, i zato je i prolazio tako kroz zivot

    Uvek je najbolje tako

    Dobar igrac, ali usijana glava

    Usijana glavica, usijano srce, jednako dobar zivot!

    Bolje glavu da si slusao nego srce…

    Ne vredi slusati srce, jos jedan primer

    luda i u usijana glava,a mogao je biti kralj,talenat veliki i neosporiv,anegdota kada ga je zaustavila policija u Engleskoj,i posle pretresa videli da ima kod sebe preko 5 hiljada funti,upita ga policajac,zasto ima toliki novac kod sebe,i baloteli mu odgovori,pa zato sto sam bogat,,,,hahahaha

    OMG,neposredan je,boli ga uvo,masina na terenu

    Kad je Murinjo sa Interom osvojio LS on je bio obicann klinac i tek po malo ulazio… steta sto je od sebe napravio kontroverznu licnost. O greski sto je odbio Juventus necemo pricati.

    Pa nije napravio gresku i sam kaze da je navijac Milana tako da je barem igrao za klub za koji navija

    tako je to kada volis neki klub,moze da te zove ko hoce,sad sta bi bilo kad bi bilo,ali mislim da bi sad bio mnogo veci igrac da je otisao u Juve

    Ne bih da me prozivaju ovde da sam nekulturan

    Nece niko.

    Baloteli ogroman talenat koji nije napravio karijeru zbog lude glave, nikada nije postovao treneram a ni samog sebe.

    Da je otisao u Juve bio bi pun pogodak, ne slusa se srce

    Otisao je u klub koji je voleo, za koji je uvek navijao. Bio mu je ostvaren zivotni san kad je zaigrao u Milanu. Ja ga u potpunosti razumem.

    Ako nekog fudbalera imam da pamtim po ispadima to je on sigurno.

    Nece skoro neki ovakav ludak da se pojavi

    Dobar igrac…moglo je od njega mnogo vise da bude ali takav je kakav je…

Postavi odgovor