Mario Baloteli je od početka svoje karijere privlačio veliku pažnju. Nekada sjajnim potezima na terenu, nekada manje sjajnim van terena.
Neki bi rekli da nije iskoristio sav svoj fudbal i da će ostati upamćen kao negativac, a ne vrhunski fudbaler.
Ipak, nije baš uvek on bio kriv.
Finale Kupa Italije 2010. obeleženo je startom Frančeska Totija nad Balotelijem.
-Da sam imao nešto protiv Totija, rekao bih mu. Napravio je ružan faul, dobio crveni i snosio je posledice svog ponašanja.
Šta je trebalo da mu kažem? Napravio je grešku i platio je za nju. Godinama posle toga mi nije uputio izvinjenje.
Prisetio se Baloteli i poziva Juventusa, ali…
-Posle Sitija me je želeo Juventus i pristao sam da pređem kod njih. Ali onda se u priču umešao Adrijano Galijani.
Kada sam čuo da me hoće Milan, ništa drugo me više nije interesovalo – rekao je Baloteli.
Odavno je poznato da je navijač italijanskog tima, pa ovakav potez nije iznenađenje.
– U to vreme je Milan bio sedmi ili osmi na tabeli i pametniji potez bi bio da sam otišao u Juventus, ali poslušao sam srce.
Njegov odlazak u Milan je među navijačima Intera shvaćen kao izdaja.
– Murinjo i ja smo se dobro slagali iako je bilo par rasprava. Ali uvek je postojalo poštovanje.
Prisetio se Baloteli i jedne čudne situacije sa Murinjom.
-Sećam se da je posle osvajanja Lige šampiona ušao u autobus gde smo bili svi. Ja sam pozadi praktično već bio zaspao, ali on je išao od igrača do igrača i grlio nas plačući. Svi smo plakali – završio je Baloteli.
NETO ODLAZI, ONANA PRESKUP Ko će biti drugi golman Barse?
OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Sramotni EURO 1984 – jedini je valjao Piksi!



Nemanja
Život bez roditelja je uzeo danak zato je tako na svoju ruku i nepromisljen ,dobar je igrač i ima veliko srce nista mu ne treba zameriti .gotivan momak
Fića
Kakva si ti igracina mogao da budes,imao si sav moguci potencijal i sve si uprskao u glavi.
Filip
Onaj Totijev start za zatvor je bio.
novosadjanin
ono po cemu ce meni Mario Baloteli ostati upamcen su te njegove smesne frizure i uvek neke blesave i glupe izjave..jeste da je Frančesko Toti imao grup start tad, al ajd…Toti je Toti, veliki Gladiatore i za njega nemam jednu ruznu rec da kazem, drago mi je sto je Baloteli izabrao FK Milan tada al je on za mene jedan prosecan igrac al bas prosecan
Gemo
Nije pretocio svoj potencijal na teren, već je van terena pravio raznorazne skandale. Previse luckast fudbaler
Biska
Covek se fokusirao ma skroz ne bitne stvar umesto na fudbal to mu je i nakveca greska u karijeri
Gemo
Steta, da nije imao usijanu glavu mozda bi bilo nesto mnogo vise od njega
Dzoker
Kakva je ovo njuska u fudbalu. Ali ma zalost svoje ludilo nije mogao po nekada da kontrolise
Buda77
vise pamtim njegove glupave poteze nego prave,ne bih nista dodao o njemu
Putnik
Ne vidim razlog zasto bi mu Toti uputio izvinjenje, kad je i sam platio grdnu kaznu za to sto je ucinio.
Ruki
Najbolje je u zivotu nekada poslusti savete drugih
Tzki
Lud igrac bez pameti, da ima malo vise pameti napravio veliku karijeru a ne sad da igra u bresu koja se bori za opstanak
Rade vulic
Usijana glava, odnela ku veliku slavu
DuLE
Mali je veoma nestašan. Ali nije to nikakav problem, pa onto ni ne shvata. Koji je to lik, stvarno ne želim da ga blatim ali stvarno nije ničim pokazao suprotno.
Jaca33
Kako ispadi u ponasanju mogu da bace senku na sav uspeh i karijeru…Baloteli zivi primer…
Miki
Ovaj baloteli mi je hodajuca karikatura, hahah xD
Jovana
Ali je i dalje veliki car!
Ronaldo
Dečko zna samo da se zeza, zato i nije napravio neku veliku karijeru…
Cana fontana
Njemu talenat izgleda zezanje,.fudbal u drugom planu
Aleksandar
Bolje je igrati uvek tamo gde te vuce srce, nije sigurno pogresio!
Dusan
čovek koji ima ogromno srce, ali zato mali mozak
Leopold
Da je imao malo vise pameti bio bi jedan od najboljih fudbalera na svetu danas
Moma
I da baba ima onu stvar bila bi deda. Tamo gde srce vodi tamo idi!
Volfgan
Steta
Lakidis
Luda glava svetskog fudbala, nije pretocio svoj potencijal na terenu, već je van terena pravio raznorazne skandale. Setimo se dok je bio u Citiju kako je gadjao strelicama saigrače na treningu! Nedorecen igrac skroz.
Zoki
Luda glava. Šteta što se duže nije zadržao u Milanu i sto nije malo misli više fokusirao na fudbal, kvalitetan je igrač. Ima sve što je potrebno za top igrača.
Milan
Kad je vec bio toliki navijac Milana sto se vise nije potrudio i posvetio fudbalu
Ognjen
Ja bih dodao, samo da je malo vise bio profesionalac a ne zajebant
Kiki
Dobar igrac,da nije fijuk u glavi bio bi jos bolji
Luka
Nije ni njemu bilo lako pogotovo u italiji i sa svim rasizmom sa kojim se suočavao..
Scar
Ma nije njemu lako sa ludom glavom na ramenima pre svega!!!
Anonymous
Murinjo i on su taman jedan za drugoga:).
Bole
Po ovome se vidi koliku je murinjo titula značila i kakav je čovek …
Gvozdjen
Bas cu ovome da verujem, hah.
Misa
Samo da je u glavi normalnije, čovek bi bio vrhunski napadač…
Zarko
Moslim da je bolje bilo da je slusao razum nego srce.
Gojko
Jedan je Baloteli.
Jovana
Da nije toliko lud ko sto jeste imao bi sjanu karijeru.
Chupka
On je ozbiljan ludak !
Dejo
Ne zna se ko je ludji, Murinjo ili Baloteli.
Nebojsa
Moj glas ide Murinju 🙂
Vesko
A Murinjo je svoja prica 🙂
Nataša
Najjaca mi bila ona majica “why always me?!” Ispod dresa City-ja ?
Manki
I opet se pominje Murinjo, mnogo se prica o njemu ja da vam kazem
Boris
E bas tako
Boban
Baloteli lud ko struja i na terenu i van njega,menjao klubove ko carape,van konkurencije
Rade vulic
Zato mu je Murinjo u konkurenciji?✌?
Marija S
Mario Baloteli,uvek je imao autenticnu frizuru i poneku akrobaciju na terenu nakon gola! ??
Filip
Zato je zanimljiv
Iva
Svi pišu bolje glavu da je slušao, a da je slušao glavu onda bi bilo ideš za parama i tako u krug
DanijelaDanijela
Terao covek svoju pricu i bas ga briga…?♀️
Vukica
Takav je, i zato je i prolazio tako kroz zivot
Marko
Uvek je najbolje tako
Srdjan
Dobar igrac, ali usijana glava
Miki
Usijana glavica, usijano srce, jednako dobar zivot!
Iva23
Bolje glavu da si slusao nego srce…
Tea
Ne vredi slusati srce, jos jedan primer
pavle
luda i u usijana glava,a mogao je biti kralj,talenat veliki i neosporiv,anegdota kada ga je zaustavila policija u Engleskoj,i posle pretresa videli da ima kod sebe preko 5 hiljada funti,upita ga policajac,zasto ima toliki novac kod sebe,i baloteli mu odgovori,pa zato sto sam bogat,,,,hahahaha
Andrej
OMG,neposredan je,boli ga uvo,masina na terenu
Janko
Dobar igrač, luda glava
Micko90
Kad je Murinjo sa Interom osvojio LS on je bio obicann klinac i tek po malo ulazio… steta sto je od sebe napravio kontroverznu licnost. O greski sto je odbio Juventus necemo pricati.
Soumah
Pa nije napravio gresku i sam kaze da je navijac Milana tako da je barem igrao za klub za koji navija
jakov
tako je to kada volis neki klub,moze da te zove ko hoce,sad sta bi bilo kad bi bilo,ali mislim da bi sad bio mnogo veci igrac da je otisao u Juve
Ivan
Evo “izvini” u Totijevo ime
Paja
Ne bih da me prozivaju ovde da sam nekulturan
Volfgan
Nece niko.
Dzimbo
Baloteli ogroman talenat koji nije napravio karijeru zbog lude glave, nikada nije postovao treneram a ni samog sebe.
Ivan
Da je otisao u Juve bio bi pun pogodak, ne slusa se srce
Nikola96
Otisao je u klub koji je voleo, za koji je uvek navijao. Bio mu je ostvaren zivotni san kad je zaigrao u Milanu. Ja ga u potpunosti razumem.
Misko
Ako nekog fudbalera imam da pamtim po ispadima to je on sigurno.
Nemanja
Nece skoro neki ovakav ludak da se pojavi
Maxa
On je ludak. ?
Vale13
Dobar igrac…moglo je od njega mnogo vise da bude ali takav je kakav je…