DVA NBA TIMA ZAINTERESOVANA Kampaco ide "preko bare"?

Košarkaš Real Madrida Fakundo Kampaco mogao bi narednog leta da ode u Ameriku, jer su za njega zainteresovana dva NBA kluba.

Kako se navodi u pitanju su Dalas Mevriksi i San Antonio Sparsi.

Poznato je da “mamuze” već godinama imaju evropske igrače i da Greg Popovič voli takve košarkaše.

kampaco real
Kampaco igra u fantastičnoj formi ove sezone (FOTO: Real Madrid Baloncesto)

Glavni igrač Dalasa je Slovenac Luka Dončić koji bi mogao dosta da profititra od dolaska Kampaca, posebno u igri bez lopte.

Lucidni Argentinac je prošlog leta potpisao novi petogodišnji ugovor sa Realom koji sadrži NBA klauzulu.

Sjajni Kampaco ove sezone beleži 13,3 poena uz sedam asistencija.

POKLON ZA ROĐENDAN Prlainović potpisao za Marselj

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Sramotni EURO 1984 – jedini je valjao Piksi!

Savić potpuno iskren o odlasku iz Zvezde: Nije Miloje kriv!

44 Komentara

    pa vreme je za novi izazov,u evropi je realno vec presao igricu

    Ova prilika se ne propusta ako dodje do realizacije Kampacu se smesi jos bolja karijera.

    San svakog kosarkasa je Nba ,nasam se da ce uspeti da odrzi dobru igru i jos vise napreduje

    Dečko je mlad i talentovan do sada je odlično igrao, a u NBA bi mogao samo još više da napreduje

    Ako su već zainteresovani za njega, onda i treba da ide, to je dobra prilika

    Treba ga ostaviti tu gde jeste ,ne treba napraviti grešku kao Teo ,nije mi ni on za NBa nikako

    To mu je zadnji voz ako hoce da se oproba u NBA

    Kampaco odlican igrac, narocito je eksplodirao ove sezone. Mislim da nije NBA za njega, vece ime ce napraviti u Evropi.

    sjajne partije pruza ove sezone..zasluzio je mesto u NBA ligi

    Ako postoje zainteresovane ekipe za njega treba da ode, to mu je jedinstvena prilika da se dokaže i krunise svoju karijeru

    Ma nema veze sa zivotom, bilo je nekih kontakata, ali kada su culi cenu, brze bolje su odustali od moguceg transfera.

    Kampaco zasluzuje da ide u NBA! Ali bi ja najvise voleo da ostane u Realu…

    Za sumu neću da se izjašnjavam ali da je odličan igrač i veoma koristan timu to se vidi i zna. Kako će se snaći u takvoj košarci nije moguće predvideti ali mislim da vredi pokušati.

    Kampaco odlican u Realu i ubedjen sam da nije za NBA! Po meni da ostane tu gde jeste i bice vise nego fantastican.

    Svakako zasluzeno prilika da ode u NBA, ali sa dobrim menadzerom i nekim dobrim porodicnim savetnikom da ga nebi pojela NBA liga i taj zivot, kao npr Milicica naseg mladjanog

    Kampaco od svetskog prvenstva igra odlicno i zasluzio je da igra u nba!

    Odlican i koristan plejmejker,razigrava igrace a zna i da pogodi

    Da li je realno da bilo koji klub iz Nba plati Kampaca 7 miliona evra, kolika mu je izlazna klauzula? Vredi li toliki novac? Ne ide nigde iz Madrida, ostace do 2024 godine, tacnije do kraja ugovora

    još i ako uzmemo u obzir njegove godine stvarno je teška priča.

    Pa realno je, dobrog pleja uvek vredi dovuci u NBA ligu, pogotovo nekog iz Evrope. Htedoh reci, da zacini NBA evropskim stilom igre.

    San svakog kosarkasa je uvek preko bare

    Pa mnogi odu ali se bas i ne proslave,ali svakako je cast kada te primete kao igraca

    ???

    Auuu kakva bi se mogla ekipa sastaviti ako od u Dalas!

    Nije on za NBA

    Nije da nije, samo le NBA liga mnogo agresivniju igru ima od evropske igre…

    NBA liga je san svakog kosarkasa. Samo napred Kampaco!!!

    Haham dobar si Limeni.
    Mislim odlican je on igrac, ali za NBA racunajuci godine i visinu, tesko da on ima sta da trazi.

    U Dalas da ode tu bi mu bilo najbolje zbog Luke

    San Antonio vec ima slicnog igraca , a u Dalas kad bi otisao sluzio bi samo da rastereti Doncica…pa sta mu vise odgovara to neka izabere.

    Kako li ce se taj snaci kad ga budu cuvali Pol, Micel ili Lilard npr ?!

    Ako ode ima da prodje kao Teodosic on vec ima 29 godina to je za odlazak u NBA kasno

    ovaj Kampaco me podseca na Gatuza,sve pare vredi,covek ne staje,kida,sa Doncicem bi kidao,bas bi voleo da ode

    Mamuze su za njega odlican potez.. jedan od retko zahvalnijihh kosarkasa danasnjice je Kampaco.

    Nije imao dobru seriju, loše je ćutao, ne pamtim takvog Kampaca, ali ne verujem da će otići.

    Pa teska prica

Postavi odgovor