Košarkaš Real Madrida Fakundo Kampaco mogao bi narednog leta da ode u Ameriku, jer su za njega zainteresovana dva NBA kluba.
Kako se navodi u pitanju su Dalas Mevriksi i San Antonio Sparsi.
Poznato je da “mamuze” već godinama imaju evropske igrače i da Greg Popovič voli takve košarkaše.

Glavni igrač Dalasa je Slovenac Luka Dončić koji bi mogao dosta da profititra od dolaska Kampaca, posebno u igri bez lopte.
Lucidni Argentinac je prošlog leta potpisao novi petogodišnji ugovor sa Realom koji sadrži NBA klauzulu.
Sjajni Kampaco ove sezone beleži 13,3 poena uz sedam asistencija.



Durant91
pa vreme je za novi izazov,u evropi je realno vec presao igricu
Vasko de
Ova prilika se ne propusta ako dodje do realizacije Kampacu se smesi jos bolja karijera.
Vule33
San svakog kosarkasa je Nba ,nasam se da ce uspeti da odrzi dobru igru i jos vise napreduje
Anđela
Dečko je mlad i talentovan do sada je odlično igrao, a u NBA bi mogao samo još više da napreduje
Anđa
Ako su već zainteresovani za njega, onda i treba da ide, to je dobra prilika
Nemanja
Treba ga ostaviti tu gde jeste ,ne treba napraviti grešku kao Teo ,nije mi ni on za NBa nikako
Filip
Može u dalas, biće odličan sa Dončićem.
Petar
To mu je zadnji voz ako hoce da se oproba u NBA
Kalabic
Kampaco odlican igrac, narocito je eksplodirao ove sezone. Mislim da nije NBA za njega, vece ime ce napraviti u Evropi.
Steva
sjajne partije pruza ove sezone..zasluzio je mesto u NBA ligi
Tzki
Ako postoje zainteresovane ekipe za njega treba da ode, to mu je jedinstvena prilika da se dokaže i krunise svoju karijeru
Diarra
Ma nema veze sa zivotom, bilo je nekih kontakata, ali kada su culi cenu, brze bolje su odustali od moguceg transfera.
Ruki
Odlican je igrac
Ronaldo
Kampaco zasluzuje da ide u NBA! Ali bi ja najvise voleo da ostane u Realu…
DuLE
Za sumu neću da se izjašnjavam ali da je odličan igrač i veoma koristan timu to se vidi i zna. Kako će se snaći u takvoj košarci nije moguće predvideti ali mislim da vredi pokušati.
Putnik
Kampaco odlican u Realu i ubedjen sam da nije za NBA! Po meni da ostane tu gde jeste i bice vise nego fantastican.
Ognjen
Svakako zasluzeno prilika da ode u NBA, ali sa dobrim menadzerom i nekim dobrim porodicnim savetnikom da ga nebi pojela NBA liga i taj zivot, kao npr Milicica naseg mladjanog
Aleksandar
Kampaco od svetskog prvenstva igra odlicno i zasluzio je da igra u nba!
Kiki
Odlican i koristan plejmejker,razigrava igrace a zna i da pogodi
Lakidis
Da li je realno da bilo koji klub iz Nba plati Kampaca 7 miliona evra, kolika mu je izlazna klauzula? Vredi li toliki novac? Ne ide nigde iz Madrida, ostace do 2024 godine, tacnije do kraja ugovora
Scar
još i ako uzmemo u obzir njegove godine stvarno je teška priča.
Ognjen
Pa realno je, dobrog pleja uvek vredi dovuci u NBA ligu, pogotovo nekog iz Evrope. Htedoh reci, da zacini NBA evropskim stilom igre.
Boban
San svakog kosarkasa je uvek preko bare
Petar
Pa mnogi odu ali se bas i ne proslave,ali svakako je cast kada te primete kao igraca
Volfgan
???
Milica
Srecno
Zex
Auuu kakva bi se mogla ekipa sastaviti ako od u Dalas!
Srdjan
Srecno
Zeljko
Nije on za NBA
Moma
Nije da nije, samo le NBA liga mnogo agresivniju igru ima od evropske igre…
Marija S
NBA liga je san svakog kosarkasa. Samo napred Kampaco!!!
Anonymous
Ma gde bre, da ih zabavlja kao maskota hahahaha.
Djordje Djordjevic
Moze ali tipa u Atlantu, Sarlot, Wasington i tako neki klub.
Gvozdjen
Haham dobar si Limeni.
Mislim odlican je on igrac, ali za NBA racunajuci godine i visinu, tesko da on ima sta da trazi.
Soumah
U Dalas da ode tu bi mu bilo najbolje zbog Luke
Gvozdjen
Gde ce ovaj u NBA? Metar i po, pa nije on Ajverson.
Micko90
San Antonio vec ima slicnog igraca , a u Dalas kad bi otisao sluzio bi samo da rastereti Doncica…pa sta mu vise odgovara to neka izabere.
Djoka
Kako li ce se taj snaci kad ga budu cuvali Pol, Micel ili Lilard npr ?!
Karlo
Ako ode ima da prodje kao Teodosic on vec ima 29 godina to je za odlazak u NBA kasno
Pera
Pokidace ga u NBA one zivotinje
jakov
ovaj Kampaco me podseca na Gatuza,sve pare vredi,covek ne staje,kida,sa Doncicem bi kidao,bas bi voleo da ode
Dostana
Mamuze su za njega odlican potez.. jedan od retko zahvalnijihh kosarkasa danasnjice je Kampaco.
Maxa
Nije imao dobru seriju, loše je ćutao, ne pamtim takvog Kampaca, ali ne verujem da će otići.
Tomica
Pa teska prica