Ovo verovatno niko nije očekivao, pa ni sam Kristijano Ronaldo, ali Daglas Kosta je bio jasan.
Brazilski fudbaler slobodno vreme koristi da razgovara sa navijačima Juventusa, a tom prilikom odgovara na brojna pitanja.
Jedno od njih bilo je ko mu je najbolji saigrač, a on nije oklevao i Paola Dibalu stavio čak ispred Kristijana Ronalda.
-Najjači saigrač je Paulino – odgovorio je Kosta.
Brazilac se, kao i njegovi saigrači, nalazi kod kuće u karantinu, ali ističe da mu fudbal nedostaje i da jedva čeka anstavak sezone.
-Nadam se da ću se uskoro vratiti u Italiju, jedva čekam da se vratim, delom zato i ne znam šta više da radim ovde – objasnio je Kosta.
LOTOSOV CVET Kinezi grade najveći stadion na svetu!
OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!
MILAN KORISTI KRIZU: Rebiću opada cena, pa ostaje u Italiji!



Nikola
Dibala je odlican igrac, i pre svega covek
Duka
Realno i jeste nece biti sebicni ronaldo
Tasa
Lepa izjava i na mestu
Nikola
slazem se
Pedja
Dibala, majstor sa loptom, carobnjak!!!
Radivoje
Slozicu se upitanju je saigrac nije sebican kao neki
Stasa
Dibala je odličan malo ga guši Ronaldo u Juventusu i Mesi u reprezentaciji ali pokazaće on svoje.
Dule
Pa i mene da pitaju ko mi je najbolji saigrac, rekao bih Milorad, a ne Ronaldo…
A da me pitaju koga ubrajam u 5 najboljih fudbalera danasnjice, tu bih vec razmislio i verovatno rekao da je jedan od njih Ronaldo.
Jasmin
Pa upitan je ko mu je najbolji saigrac…a ne koga smatra najboljim igracem ili tako nesto.
Rekao je covek sa kim se najbolje slaze u profesionalnom smislu.
Nidza
Dibala nekad i odigra, Ronaldo tesko ?
Nikola
Dva strasna igraca, bitno da se slazu na terenu.
Ronaldo
Bolje se slaze na terenu sa Dibalom, nego sa ostalima
Nenad92
Pa dobro, svako ima prava na svoje misljenje. Mozda neko razmislja i misli drugacije od njega. Ali svaka mu cast na hrabrosti da iznese svoje, jer mozda ipak dobije neke osude zbog ovog komentara
Milojica
Naravno, zasto je morao da kaze ronaldo ako tako ne misli
DuLE
Njegovo lično mišljenje koje nije krio da kaže. Bravo majstore. Tako se jača prava srž ekipe..
Dzoni
I hemija ekipe
Todor
Stavio ga ispred Ronalda kao saigraca, a nigde nije rekao da je Dibala bolji igrac od Ronalda 😀
Muharem
Cisto sumnjam da je bolji od Ronalda..
Dule pacov
Jedan je CR7?
Hamid
Opravdano, Dibala igracina !
Cigo
Moguce da su usvadji pa ga nije naveo, haha, presmesno..
Serif
I da su u svadji naveo bi Ronalda realno, najbolji igrac !!!
Nafce
BOlji saigrac od Ronalda tesko 🙂
Sparta
Slaze se sa Dibalom bolje izgleda..
Branislav
Svako ima pravo na svoje mišljenje
Zeka
Mozda coveku ne odgovara Ronaldov nacin igre , a mozda su u svadji ko zna.
Katarina
Pa Dibala je super izbor, onaj Ronaldo je samo nabedjeni igrac. Maneken uff
Roki
Ovaj je jeo bunike, a Ronaldo kao da ne postoji, a covek deset puta bolji tehnicar.
Straja
Jeste Ronaldo bolji, ali nije bas 10 puta bolji tehnicar od Dibale, po tehnici su otprilike na istom nivou…
Igorconga
Svako ima svoje legitimno misljenje i ne treba osporavati nicije, znamo da je Dybala postao jedan od najboljih igrača, igrac koji moze na nekoliko pozicija u timu da igra, a to je u savremenom fudbalu prava retkost, sve pozicije u napadu pokriva, moze adekvatno da odigra i u veznom redu.
Veljoo
Apsolutno se slazem, Dibala je mnogo dobar igrac, samo sto je u senci Ronalda.
Putnik
Covek je samo iskren!
Tzki
Svi nesto forsiraju ronalda I medija, međutim ima još dosta dobrih i mladi fudbalera koji zaslužuju veću pažnju a jedan od njih je dibala
Mare86
zato sto je opste poznato da ronaldo ne voli da dodaje,po meni je izbor sasvim opravdan
Brmbo
Ja i dalje stojim pri tome da je Ronaldo kompletna licnost i fudbaler i makenen i humanista i krsilac zakona 😀
Joja
Tako jeeeee najbolji je.
Chupka
Najbolji CR7 😀 Bravoooo
Jovana
Pa ko drugi nego CR7 😀
Petar
I upravu je
Luka
Ronaldo je već istorija sa Mesijem zajedno mlade generacije dolaze sad
Bole
Svako ima pravo na svoje mišljenje
Misa
Pa ima mnogo boljih, ne mora Ronaldo ali ono..
Lazar 22
Covek je rekao svoje misljenje. Ronaldo je oduvek bio sebican, tako da bi bolji saigraci bili svi sem njega
Admirson
Uvredice se Penaldo
Ivan
Pa i po meni jw bolji od Ronalda
Fica
Dibala je lider Juventusa i neko ko ce to biti mnogo godina.Sa tim sto su sada sve oci uprte u Ronalda,a Dibala ne dobija minutazu koju zasluzuje.
Lazar 22
Slazem se. Treba se vise posvetiti Dibali, koji je mnogo dobar igrac. Ako nastave ovako otici ce iz Juventusa lako
Milutin
Dibala je pametno odlucio kad je odbio da letos ode iz Juventusa,ako ga povrede ne sprece bice lider narednih godina ,momak je kreativac i odlican fudbaler
Slaki
Ronaldo i Dybala se ne mogu meriti nikako.. ?
Mixer
Ne znam jel normalan ovaj. Ali Ronaldo je No1
Ilke
Ma kakav bre Dybala. Nikakav on igrac nije
Aljosa
Da li si ti ikad gledao njega kako igra?
Nemanja
Jesi pogledao ti jednu utakmicu Juventusu kad pišeš ovako ?
Milos
Slazem se sa tobom brate ???
Bojan
Pa dobro, covek izneo svoje misljenje,ne mora Ronaldo biti prvi u svemu
Sladjan
Ni blizuuuu Ronaldu nije…
Kiki
U pravu je,Dybala odlican timski igrac
Sava
Ne znam bas kolko je to realno
PAJA
Dobar je Dibala ne bas najbolji ali po Kosti je tako, samo da nije izabrao Ronalda sve drugo je dobro haha
Iva
Kosta je jedan prljav igrac ali jako dobar
Siux atack
Ne taj, curo ?
Marko
Apsolutno se ne slazem,ima boljih i to dosta
Kaligula
Znao je ako kaže roni niko neće ni trepnuti, ovako je kao malo zakuvao corbu
Dostana
Pa bolji je sigurno Draguljce nego Ronaldo.. XD
MARKO
Strasan igrac i dibala i kosta
Nele91
Slažem se apsolutno da je Dibala bolji sada od Ronalda, svako ko prati Juventus to može lako da zaključi ako poznaje fudbal, takođe upravo Daglas Kosta je baš potcenjen igrač jedan od najboljih krilni igrača na svetu šteta što nije uvek standardan baš šteta jer je vrhunski igrač.
Nikola96
Nece valjda onog nadobudnog prepotentnog Ronalda odabrati.
Miske
U je, zamisli sta je uradio.. stavio nekoga ispred Ronalda, pa? Kao saigrac, verujem da je bolji.. 😛
Marko65
Svi su bolji od Ronalda kao saigraci. Covek kad vidi loptu on ne vidi nikog vise
Sale94
Pa realno je taj Ronaldo izvikan..
Mare92
Dibala bi trebao biti vodja novog Juventusa i taj decko je ustvari mnogo sputavan i previse je nepravde bilo prema njemu.
Darkekralj
Meni je najgor bilo kad su igrale reprezentacije i Mesi nije pustio da igra Dibala, a decko je fenomenalan
Marko 22
Decko igra vrhunski fudbal. Po mom misljenju bolji je od Ronalda kao saigrac
Aki007
Pa Ronaldo uopste ne voli da dodaje loptu drugima
Vasa
Ovde moze samo riki da se naljuti 🙂
Marko65
Da, a oni pisu ra Ronalda, kao da je on timski igrac
Djomla
Pa dobro njemu jeste
Zile100
Dibala je trenutno, uz Mbapea, Salaha, Halanda i Felixa najbolji na svetu. Gotova je R&M era, valja to prihvatiti 😉
Aleksa 22
I ja se nadam da su oni istorija. Sad imamo mlade igrace koji igraju na vrhunskom nivou
Milan
Mbape i Haland se slazem,Felix se bas nije snasao u atletiku,al ok jos je mlad.Salaha bas ne bi stavo na ovaj spisak
MakiBg
Ovo ko da je moranje da Ronaldo bude izabran za nesto…
Marko
Slazem se, pa nije jedini i najbolji
Neba
Najbolji saigrac mora biti Djidji
Baki
Lepo rekao covek. Onog nadmenog da ne vidim.
Sanja90
Svi jedva cekamo da krenu sa igrom, nije jedini ?
Mare
Nije niko ocekivao pa ni sam Ronaldo, naduvenko
Mitar
Pa kul je lik Dybala
Baki09
Bas tako. Kul lik
Djela
Ne delim takvo misljenje po meni ima mnogo boljih
Mare
Ima, al ne Ronaldo
Tomica
Pa i jeste