KOSTA IZABRAO: Paolo Dibala je najbolji saigrač!

Ovo verovatno niko nije očekivao, pa ni sam Kristijano Ronaldo, ali Daglas Kosta je bio jasan.

Brazilski fudbaler slobodno vreme koristi da razgovara sa navijačima Juventusa, a tom prilikom odgovara na brojna pitanja.

Jedno od njih bilo je ko mu je najbolji saigrač, a on nije oklevao i Paola Dibalu stavio čak ispred Kristijana Ronalda.

-Najjači saigrač je Paulino – odgovorio je Kosta.

Brazilac se, kao i njegovi saigrači, nalazi kod kuće u karantinu, ali ističe da mu fudbal nedostaje i da jedva čeka anstavak sezone.

-Nadam se da ću se uskoro vratiti u Italiju, jedva čekam da se vratim, delom zato i ne znam šta više da radim ovde – objasnio je Kosta.

LOTOSOV CVET Kinezi grade najveći stadion na svetu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!

MILAN KORISTI KRIZU: Rebiću opada cena, pa ostaje u Italiji!

91 Komentara

    Dibala je odlican igrac, i pre svega covek

    Realno i jeste nece biti sebicni ronaldo

    Lepa izjava i na mestu

    slazem se

    Dibala, majstor sa loptom, carobnjak!!!

    Slozicu se upitanju je saigrac nije sebican kao neki

    Dibala je odličan malo ga guši Ronaldo u Juventusu i Mesi u reprezentaciji ali pokazaće on svoje.

    Pa i mene da pitaju ko mi je najbolji saigrac, rekao bih Milorad, a ne Ronaldo…
    A da me pitaju koga ubrajam u 5 najboljih fudbalera danasnjice, tu bih vec razmislio i verovatno rekao da je jedan od njih Ronaldo.

    Pa upitan je ko mu je najbolji saigrac…a ne koga smatra najboljim igracem ili tako nesto.
    Rekao je covek sa kim se najbolje slaze u profesionalnom smislu.

    Dibala nekad i odigra, Ronaldo tesko ?

    Dva strasna igraca, bitno da se slazu na terenu.

    Bolje se slaze na terenu sa Dibalom, nego sa ostalima

    Pa dobro, svako ima prava na svoje misljenje. Mozda neko razmislja i misli drugacije od njega. Ali svaka mu cast na hrabrosti da iznese svoje, jer mozda ipak dobije neke osude zbog ovog komentara

    Naravno, zasto je morao da kaze ronaldo ako tako ne misli

    Njegovo lično mišljenje koje nije krio da kaže. Bravo majstore. Tako se jača prava srž ekipe..

    I hemija ekipe

    Stavio ga ispred Ronalda kao saigraca, a nigde nije rekao da je Dibala bolji igrac od Ronalda 😀

    Cisto sumnjam da je bolji od Ronalda..

    Jedan je CR7?

    Moguce da su usvadji pa ga nije naveo, haha, presmesno..

    I da su u svadji naveo bi Ronalda realno, najbolji igrac !!!

    BOlji saigrac od Ronalda tesko 🙂

    Slaze se sa Dibalom bolje izgleda..

    Svako ima pravo na svoje mišljenje

    Mozda coveku ne odgovara Ronaldov nacin igre , a mozda su u svadji ko zna.

    Pa Dibala je super izbor, onaj Ronaldo je samo nabedjeni igrac. Maneken uff

    Ovaj je jeo bunike, a Ronaldo kao da ne postoji, a covek deset puta bolji tehnicar.

    Jeste Ronaldo bolji, ali nije bas 10 puta bolji tehnicar od Dibale, po tehnici su otprilike na istom nivou…

    Svako ima svoje legitimno misljenje i ne treba osporavati nicije, znamo da je Dybala postao jedan od najboljih igrača, igrac koji moze na nekoliko pozicija u timu da igra, a to je u savremenom fudbalu prava retkost, sve pozicije u napadu pokriva, moze adekvatno da odigra i u veznom redu.

    Apsolutno se slazem, Dibala je mnogo dobar igrac, samo sto je u senci Ronalda.

    Svi nesto forsiraju ronalda I medija, međutim ima još dosta dobrih i mladi fudbalera koji zaslužuju veću pažnju a jedan od njih je dibala

    zato sto je opste poznato da ronaldo ne voli da dodaje,po meni je izbor sasvim opravdan

    Ja i dalje stojim pri tome da je Ronaldo kompletna licnost i fudbaler i makenen i humanista i krsilac zakona 😀

    Ronaldo je već istorija sa Mesijem zajedno mlade generacije dolaze sad

    Pa ima mnogo boljih, ne mora Ronaldo ali ono..

    Covek je rekao svoje misljenje. Ronaldo je oduvek bio sebican, tako da bi bolji saigraci bili svi sem njega

    Dibala je lider Juventusa i neko ko ce to biti mnogo godina.Sa tim sto su sada sve oci uprte u Ronalda,a Dibala ne dobija minutazu koju zasluzuje.

    Slazem se. Treba se vise posvetiti Dibali, koji je mnogo dobar igrac. Ako nastave ovako otici ce iz Juventusa lako

    Dibala je pametno odlucio kad je odbio da letos ode iz Juventusa,ako ga povrede ne sprece bice lider narednih godina ,momak je kreativac i odlican fudbaler

    Ronaldo i Dybala se ne mogu meriti nikako.. ?

    Ne znam jel normalan ovaj. Ali Ronaldo je No1

    Ma kakav bre Dybala. Nikakav on igrac nije

    Da li si ti ikad gledao njega kako igra?

    Jesi pogledao ti jednu utakmicu Juventusu kad pišeš ovako ?

    Pa dobro, covek izneo svoje misljenje,ne mora Ronaldo biti prvi u svemu

    U pravu je,Dybala odlican timski igrac

    Dobar je Dibala ne bas najbolji ali po Kosti je tako, samo da nije izabrao Ronalda sve drugo je dobro haha

    Apsolutno se ne slazem,ima boljih i to dosta

    Znao je ako kaže roni niko neće ni trepnuti, ovako je kao malo zakuvao corbu

    Pa bolji je sigurno Draguljce nego Ronaldo.. XD

    Strasan igrac i dibala i kosta

    Slažem se apsolutno da je Dibala bolji sada od Ronalda, svako ko prati Juventus to može lako da zaključi ako poznaje fudbal, takođe upravo Daglas Kosta je baš potcenjen igrač jedan od najboljih krilni igrača na svetu šteta što nije uvek standardan baš šteta jer je vrhunski igrač.

    Nece valjda onog nadobudnog prepotentnog Ronalda odabrati.

    U je, zamisli sta je uradio.. stavio nekoga ispred Ronalda, pa? Kao saigrac, verujem da je bolji.. 😛

    Svi su bolji od Ronalda kao saigraci. Covek kad vidi loptu on ne vidi nikog vise

    Pa realno je taj Ronaldo izvikan..

    Dibala bi trebao biti vodja novog Juventusa i taj decko je ustvari mnogo sputavan i previse je nepravde bilo prema njemu.

    Meni je najgor bilo kad su igrale reprezentacije i Mesi nije pustio da igra Dibala, a decko je fenomenalan

    Decko igra vrhunski fudbal. Po mom misljenju bolji je od Ronalda kao saigrac

    Pa Ronaldo uopste ne voli da dodaje loptu drugima

    Ovde moze samo riki da se naljuti 🙂

    Da, a oni pisu ra Ronalda, kao da je on timski igrac

    Dibala je trenutno, uz Mbapea, Salaha, Halanda i Felixa najbolji na svetu. Gotova je R&M era, valja to prihvatiti 😉

    I ja se nadam da su oni istorija. Sad imamo mlade igrace koji igraju na vrhunskom nivou

    Mbape i Haland se slazem,Felix se bas nije snasao u atletiku,al ok jos je mlad.Salaha bas ne bi stavo na ovaj spisak

    Ovo ko da je moranje da Ronaldo bude izabran za nesto…

    Slazem se, pa nije jedini i najbolji

    Lepo rekao covek. Onog nadmenog da ne vidim.

    Svi jedva cekamo da krenu sa igrom, nije jedini ?

    Nije niko ocekivao pa ni sam Ronaldo, naduvenko

    Pa kul je lik Dybala

    Bas tako. Kul lik

    Ne delim takvo misljenje po meni ima mnogo boljih

    Ima, al ne Ronaldo

Postavi odgovor