Milan je do sada u nekoliko navrata pokazao interesovanje da zadrži fudbalera Ajntrahta, Anta Rebića, ali čini se da je sada idealna prilia da do trajnog transfera i dođe.
Pandemija koronavirusa je mnogim igračima snizila cenu, pa tako i Rebiću, a Italijani bi to mogli da iskoriste.
Italijanski mediji pišu da su Milanezi u kontaktu sa menadžerom fudbalera i da uveliko rade na njegovom ostanku.
Rebić je 2013. godine potpisao za Fiorentinu, ali su usledile pozajmice u Lajpcig, Veronu, pa u Ajntraht, čiji je postao član 2018. godine.
Ponovo je otišao na pozajmicu, ovog puta u Milan, pa Italijani imaju nameru da ga zadrže.
Kako se navodi, i sam igrač je zainteresovan da ostane u klubu, pa se očekuje da se lako dogovore oko finansijskih detalja.
Uvek ista fudbalska dilema – sada u režiji Antonia Kasana!
OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!



Garinca
Mogli bi dobiti ovaj novac ali na rate, bez obzira na trenutnu situaciju.
Nina
Ne razumem zasto bi posao iz kluba
Iva12
E jadan je taj klub kad ceka da igracu padne cena pa onda da ga kupi.
Petar
Dobar je Rebic.Bice odlican u Milanu.Jos ce sada imati i vise prostora odlaskom Zlatana
Fića
I na kraju ga verovatno neće kupiti, reće da nisu imali para.
ferari
Cini mi se da Milan na pocetku nije bio zadovoljan formom Rebica. Sad odjednom ga hoce zadrzati. kako se samo sve menja
Pedja
To bi Milan bas bio pametan potez, extra igrac.
Duka
Ma sta ga zadrzavaju nista nije ni pokazao .teraj te to
Tasa
Neka se bori taman za Milan da ga iscupa
Nemanja
Odlično se uklopio u Milan …jedan od retkih koji se ovde snašao !
Stasa
Rebic je dobar igrač mogao bi i u bolju ekipu od Milana.
Nikola93
Odlican je on igrac. Pa i neka iskoriste, radile su se i gore stvari
DuLE
Pa proći će kriza. Povećaće ugovore. Samo da se malo priča o njima.
Nafce
Zasluzio je da ostane , upalio se , opasan golgeter
Hamid
Ma ostace u Milan , realno snasao se… krenuo je da reseta i vadi milan iz “*ovana”
Straja
Tako je, taman je usao u formu i usledila pauza zbog korone, samo da nastavi gde je stao…
Cigo
Ostace Rebic u Milan, tek je krenuo da reseta, predobar je
Muharem
Rebic igracina mislim da ce napustiti on Milan kao na keca
Todor
Na pocetku se nije snasao, ali je kasnije u svojim partijama pokazao da zasluzuje mesto u Milanu
Serif
Tesko da ce ga zadrzati..
Roki
Dobar je on igrac mislim da celnivi Milana treba da razmisle pre nego sto ga prodaju.
Milojica
Druze oni bi da ga otkupe
Katarina
To je za Milan dobra stvar jer on je dobar igrac.
Zeka
Najbolja solucija za njega je da ostane.
Zoran
U svakom klubu se dobro pokazao,moze da bira
Andrej
Dobar je,Milan je pravi klub za njega
Ruki
Pasce im svima cena zbog krize, i svako ce ostati tu gde jeste dok sve ne dodje na svoje
Mladen
Mislim da je zasluzio da ostane, izvanredan igrac nema sta
Juca
Ne bih bas rekao da će tako glatko biti, prvo sto klubovi, mislim na Frankfurt i Milan nisu dogovorili otkup, već dvogodišnju pozajmicu, drugo nece ga za bagatelu pustiti bivsi klub ako se zna da samo deo od transfera pripada njima a deo ide i Fiorentini, iz cijih redova je i pojacao Nemačkog prvoligaša, ima dosta zavrzlame oko ovog transfera.
Milutin
Pa on je jedina svetla tacka u Milanu,ako su pamtni dace sve sto traze
Kalabic
Posto su obe strane zainteresovane, transfer ce biti i odradjen.
Mare86
nadam se da ga milan nece ispustiti
SoundON
Kad je nesto na snizenju to da se kupi mora 😀 😀 😀
Chupka
sjajan je igrac !!!!
Tzki
Svi koriste ovu situaciju da kupe dobrog igrača po niskoj ceni pa tako i Milano
Aleksandar
Ostaje u italiji
Chupka
I treba da ga zadrze odlican je.
Jovana
Odlican igrac. Zasluzuje da ostane tu gde jeste.
Tea
oni ga zele, on ih zeli onda je odluceno
Bole
U ajntrahtu bio strah i trepet mora to da naplati dobro
Misa
Dečko je strašan igrač moraju ga zadrzati
Mixer
Rebic je igracina. Treba jos malo da se uhoda i klub ce biti top
Vukica
ne sumnjam ja u njega, obecava
Micko90
Ovaj lik se dobro snalazi sa Ibrahimovicem, treba da ga sacuvaju!
Nemanja
dobar su tandem
Kole
Odlican igrac.
Fica
Ako su pametni iskoristice ovo i zadrzati ga,zasluzuje da bude u Milanu.
Zile100
Brz, snazan, uporan, konkretan. Nije ga krenulo u Milanu na pocetku, cuta je i radio i eto ga sad, ceo stadion mu aplaudira. Kapa dole majstore, treba da ostane
Slaki
Veliko je to pojacanje za Milan realno ako ga otkupe. ?
Ilke
Sjajan igrac. Treba da ostane u klubu.
Nele91
I trebalo bi da ostane, dobro im je dosao
Sladjan
Zadrzace gaa?
Kiki
Rebic odlican igrac,Milan da je pametan da ga zadrzi
Milos
Dobar je Rebic
Bojan
Mislim da se on lepo uklopio u ekipu,samo jos da se pogode oko cifre
Manki
Pa to a zbog korone msm da ce to lako sada biti
Sava
Super je za njega da ostane tamo inace igracina
PAJA
I bolje mu je da ostane
Djomla
Za njega i da plate kolko traze ako treba
Mare92
Slazem se, sjajan igrac
Mihailo59
Ostace on tu na obostrano zadovoljstvo. Jeste pala cena svim igracima, ali verujem da ce klub uraditi sve da ga zadrzi.
Veljoo
Nadamo se, sa njim i nekoliko novih igraca moze Milan da bude mnogo bolji.
Iva
Uvideli su da je u pitanju veliki talenat, sjajno igra momak iz hrvatske
Marko 22
Dobar i kvalitetan igrac, uklopio se u ekipu. Mislim da i ako zategnu cenu treba ga zadrzati u klubu
Stefan N.
ma bolje da ga puste da ide,ionako nije neki igrac.
MakiBg
Nista mu ne fali da ostane u Milanu..
Marko
Ne jedan od,nego najbolji igrac Milana
Aleksa 22
Posle Ibrahimovica je najbolji. Stari Ibra je jos uvek tata
Nikola
Mnogo dobar igrac,greska je ako ne ostane
Baki09
Treba da ostane. Dobar igrac, radnik na terenu.
Sanja90
Milan bas juri nize cene
Bakula
Italijani samo bi da se cenkaju. ?
Aleksandar
Trebaju ga zadržati po svaku cenu, vredi.
Karlo
Konacno malo srece i za Milan
Djela
Bukvalno najbolji igrac u Milanu
Tomica
Delimo isto misljenje
Ivan
Super sto i on zeli da ostane u klubu, tako da je to maltene reseno ?
Miske
ahahaha, koliko ce se usreciti tu, videcemo 😀
Maree
Odlican igrac Rebic, i po meni najbolje da ostane u Milanu…
Siux atack
Ostani i nek dovedu kostica pa luku jovica u spic
MARKO
Pokazao je da je najbolji igrac Milana
Baki09
Pokazao od kad je dosao Ibra tad je i proigrao.
Nemanja
Svakako ga moraju sacuvati
Janko
Samo se lova gleda
Vasa
Najbolji igrac milana trenutno
Shone
Ništa cifra, i to? Baš me zanima koliko će da se otvore.
Gavricka
Koliko god da se otvore, svakako su ocito iskoristili momenat
Joca
Cini mi se da ovde nema problema… Obe zele isto.
Grizman
Dobar igrac. Trebalo bi da ostane.