Srpski fudbaler Nemanja Matić zadovoljan je formom Mančester junajteda i smatra da će mentalna stabilnost biti od presudnog značaja u završnici Lige Evrope.
Junajted je tek nakon produžetaka savladao Kopenhagen u četvrtfinalu, golom Bruna Fernandeša sa bele tačke.
Matić je istakao da su svi igrači fizički veoma pripremljeni.
– U dobroj smo formi. Naravno, sezona je bila duga ali smo znali šta da očekujemo. Najvažnije stvar je da budemo mentalno spremni. Mislim da smo fizički dobro. U istoj smo poziciji kao ostali. Mislim da će psihička strana odlučili polufinale i finale – naveo je Nemanja Matić.
Srpski reprezentativac je protiv Kopenhagena u igru ušao u 70. minutu, kada je zamenio Freda.
”Crveni đavoli” će se u polufinalu sastati sa boljim iz duela Vulverhempton – Sevilja.



Scar23
Polako prvo vi dođite do finala pa gledajte šta će ga odlučiti.
Peki 777
To je uvek presudno u svakom meču u svakoj utakmici.
Pavlovicc.
Inter uzima, ne volim junajted niikako
Maverik
Igra se jedan mec, tako da sve je moguce…sreca je najvise potrebna
Šomi
Mutd osvaja LE, to je ocigledno.
Dambo
Samo Matic da igra, onda je MUTD siguran.
gurkuf
mislim da najvise sansi imaju oni i Inter,mada nikada ne treba odbacivati Sevilju koja je ovo takmicenje najvise puta osvajala,kako god bice odlicne utakmice do samog kraja
Nemanja9
Nek prvo dodji do finala
Zorica
Videćemo može li Mančester u finale
Aurora
Dobar je on igrač,ali Mančester nije više oni stari
Toza
Osvojiće Junajted ovo sigurno
Stefan
Moze to Manchester odlican je klub ima sjajne igrace
Boris
Odlican igrac i sjajan klub
Flaki
Videcemo da li Mančester moze u finale nisam bas siguran