ZAŠTO JE ŠEVČENKO IZABRAO ČELSI? Razlog se krije u njegovoj ženi!

Legendarni ukrajinski fudbaler Andrej Ševčenko odabrao je da pređe u Čelsi na leto 2006. godine zbog insistiranja njegove supruge.

Manje slavni deo karijere sadašnjeg selektora fudbalske reprezentacije Ukrajine odnosi se na njegov boravak u Londonu.

Posle više nego uspešnih sezona u Milanu, popularni fudbaler je pre 14 godina prešao u Čelsi.

Razlog za ovakav potez bila je želja njegove supruge da im deca nauče engleski jezik.

Vlasnik Čelsija Roban Abramovič nije mario novac ne bi li doveo jednog od svojih omiljenih igrača u tom trenutku.

Istovremeno, Ševina supruga je išla u šoping sa Abramovičem što je dodatno učvrstilo dogovor na relaciji njih dvojice.

Ševčenko je za dve sezone u Čelsiju imao prilično skroman učinak, a nakon jednogodišnje pozajmice u Milanu karijeru je okončao u matičnom kijevskom Dinamu.

FIFA IMA REŠENJE Reprezentativni mečevi tek naredne godine?

OBAVEZNO POGLEDAJTE! Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!

MIHA IZ KARANTINA: Leukemija samo što nije poražena!

234 Komentara

    Какав је то нападач био, класа, у Милану је играо најбољи фудбал…није му требао прелазак у Чезли, али тако је изгледа морало да буде

    Vazno da je zena bila zadovoljna.???

    Pa dobro..gledao je najbolje za svoju porodicu.??‍?‍?‍??

    Ceo svet prodji i svojoj kuci dodji. Dinamo je jak klub! Doro je da se vratio.

    A gde je ono, iza svakog usoesnog muskarca stoji uspesna zena ? ?

    Zene, ako zelite da vam deca nauve engleski jezik, dovoljno je samo da vam suprug zaigra fudbal u Celziju.
    A vi blesav, placate privatne casove.
    Sta sve necu procitati ?

    Kad zena vodi glavnu rec 😀

    Čudo mu nije menadžer bila

    Sje*o se načisto tamo
    U Milanu bio institucija

    Steta posle toga nikada vise nije bio isti, drugima za nauk da ne slusaju zenu previse.

    Bio zvezda u milanu tsmo propao

    Mozda njegova najveća greška što je itakiju napustio

    greska sto je presao u celsi.. u milanu rasturao

    Izgleda da bi bilo bolje da je deci platio najbolje profesore. Ne bi bili ni prvi ni poslednji koji bi naucili engleski a da ne zive u Engleskoj?

    Žena mora da se sluša

    Umesto da platis profesora engleskog i ostanes u Milanu, ti poslusas zenu i odes u London i tu zavrsis sa ozbiljnim fudbalom nadam se da su bar naucili engleski

    hahahah dobro kazes

    Samo neka sluša ženu, mi žene znamo šta pričamo ??

    Mora zena da se slusa ?

    A mogao je da završi karijeru u Milanu

    Lud 100%

    200 posto

    Ikardi je dobio ozbiljnu konkurenciju

    Uvek je bio klasa

    Presmesan tekst

    Kad ne znaju vise sta da napisu… 😀

    Bukvalno, pa odmah udri na žene

    Hahahahah naravno, uvek je zena kriva 😀

    Jeste

    Kad zena kaze to je zadnja,nije presao zbog para,nikako.?

    Slabo igrao,u Milanu je bio doktor

    Najveći doktor

    Pazi njih dve u sopingu, ko te pita jos za fudbal
    ????

    Najjace da je zbog toga

    Haha da da

    Hahaha kao da deca ne mogu da nauče engleski negde drugo u svetu, smešno

    Smešno

    Debilka

    Izabrao zbog brda para. ?

    Hahahahaha,zena odlucila

    Uzeo je dobar novac,a i deca su naucila engleski.

    Zene su krive za sve

    Hahahha bukvalno ?

    Smena je prica ???, ali sta god da je razlog realno, njemu se moze ?

    Izgleda da se kod njega zna ko kosi, a ko vodu nosi ???

    hahhahahah pa ovo je sou

    Haos, kao da engleski nigde vise ne postoji ???

    Najveca greska u njegovoj karijeri sto je napustio Milan gde ne bio vise nego uspesan i otisao u Celzi zbog zene

    Zamisli, abramovic joj kupovao krpice

    Sto vole ukrajinke taj london ccc…

    To zbog konverzije,da pričaju

    Top izgovor ????

    Evo ismejah se ja ovom gluom razlogu

    Zalosno je kad vecini fudbalera zene odlucuju o karijerama!

    A razlozi presmesni

    E bas tako

    El naučiše deca engleski?

    E to se i ja pitam ?

    A što je paoucar? Kakve ste soviniste

    soping i zena gde ces goru kombinaciju ali ovoga puta ispostavilo se da je ipak dobro 😀 .volim sevcenka i mogu samo u celziju da ga zamislim

    “Zelja supruge da deca nauce engleski” ili da ona ide u soping ?

    Zena je mislila na sve ?

    Mora da se slusa zena nema tu govora drugacije. To je realnost vecine nas

    Da presao je za baunti da igra ajde bre,imao najjaci ugovor tamo

    Sad da je to bio jedini razlog ne verujem. Opet, ako ju je poslusao.

    Ako nista bar sad znamo ko mu je ugasio karijeru?

    Imao je dosta dobru karijeru samo što Čelsi zaista ubija igrače

    Biće da je razlog, “materijalne prirode”. Mada, nije iskljuceno ni da je zena aminovala, umeju one da budu vrlo uticajne. 😉

    Sta ti je zena… bolje da je nije slusao…

    Pa tu se najbolje provela njegova zena, jer je on u Čelziju bio vise nego prosecan igrac…

    Žene znaju najbolje,uvek je tako bilo 😉

    Ne kaze se dzabe da je zena vrat kuce?

    Masa e zeta će u ligu šampiona.. Seva je klasa, nema svrhe pisati bilo šta drygo

    Ako je ovo tacno onda nisu normalni ni on ni zena… ?

    Sevcenko mi je bio omiljeni fudbaler kada je igrao u Milanu ??????

    daaaa!!!

    Samo neka slusa zenu, daleko ce da dogura ?

    Nema bez zene nista ?

    Sredice ga žena ?

    Svakako jedan od losijih transfera u istoriji ,ali da li je to samo zbog njegove zene ?? Pa ne bih rekao 🙂

    Najlakse prebaciti odgovornost na drugu osobu.

    Moglo je to i bolje da se zavrsi….

    Kakav je on kralj

    Ona je izgleda kraljica za njega. ??

    Zene su tu da sve poremete

    Ko mu je kriv kad je podvodljiv.

    Ako slušaš zenu ode ti u propast čoveče!

    Zena, zlo bez kojeg de ne moze. ?

    Zbog zeninog hira da nauci engleski otisao je da igra za pravi klub

    Eh kad bi se za sve pitala bilo bi mnogo bolje haahah

    Lud je lik

    Lik je najjaci na svetu

    Pravi kralj

    Hahaha, pa i mi žene svuda se mešamo kao što je i njegova da predje tamo…??

    Malo manje da se mešate ??

    Najbolje je slusati zene, one su i ovako uvek upravu

    Napravio je najvecu gresku u karijeri

    Nema sanse da je ovo tacno ?

    Zasto da ne, ovo bi ispalo super

    Isla u soping sa Abramovicem. Cija su deca??

    Bolje da ćute o razlozima

    Bio on papicic ili ne, jedan od najboljih evropskih spiceva.

    Uvek slusati zenu! One znaju najbolje ??

    Zene ce nam doci glave

    Paaa ko je to nama papucica? ??

    Hahhahahahha hit

    Ko zna šta se još krije iza toga, ne verujem da je samo zbog žene.

    Ne verujem u ovu pricu

    Izmisljena skroz

    Ma ko bre sluša ženu, ili možda ko bre misli da ne sluša ženu. Majstor je bio i boli ga uvo gde igra .

    U Milanu je bio vrh njegove karijere,sve posle toga bila je bleda senka njegovih igara…

    Ne kaze se dzaba ,,pogubio se kao Sevcenko u Celsiju,,

    Hahahahhahaha

    U Milanu je bio obozavan i cenjen ,a sto se zene tice Italija je prestonica mode i veci je izbor za soping nego u Engleskoj?

    Velika greska

    Slazem se

    Pa da li si realan da nisi mogao da obezbedis profesora engleskog da ti uci decu

    Sve da nije zbog toga. Prica za malu decu.

    To i ja kazem….mogli su da smisle neku bolju pricu ahahah 😀

    dosla zena glave ???

    Ni prvom ni poslednjem ???

    Nije ga gotivio Murinjo ,forsirao je Drogbu.

    Sevcenko je bio odlican,al realno Drogba je bio tad bolji izbor

    Deca da nauče engleski, daj molim te. Kao nije i ovako imao dovljo para da plati privatne časove. Mogli su svahili da nauče da pričaju. Od 7 godine svoje navijam za Milan, tako da me svako podsećanje na prelazak Sevcenka u Celzi jako iznervira.

    A zasto nije, kad je u Chelsiju igrao extra?

    Zanimljiva prica kao zbog engleskog,mozda je zapala za oko Abramovicu,bolje da je nije slusao.

    Hahah,zbog zene i da deca nauce engleski.Koja papuca brate

    Bolje da je ostao u Milanu do kraja karijere, tamo je bio Bog…

    Da li zbog engleskog ili zbog novca ?!

    Odlican fudbaler nije trebao da slusa zenu?

    Hahaha i ja kazem 😀

    Mene zanima dal govore sada tecno engleski ??

    Najveci promasaj u njegovoj karijeri ,nista nije pokazao.

    Sta zena uradi muskarcu. Salu na stranu, jedan od fudbalera koji su moje detinjstvo ucinili predivnim. Shelsea mi je bio omiljeni tim, a Sevcenko omiljeni fudbaler.

    Dal je isla samo u kupovinu sa abramovicem hm…

    Hahahhah e to je dobro pitanje ?

    Uvek zena, ali vrlo pametna odluka, trebao je on i duze tamo da bude

    Pa zena mu je dosla glave. Nije Sevcenko jedini, tako prodju svi oni koji zeni daju i malo za pravo!

    Vidi ovog zenomrzca, sta imas ti protiv zena? ?

    E to je moc zene,kad li ce to vec jednom muskarci da shvate

    Zena kad ti pomaze

    Zena zena.. Hmm

    Pa mogla su deca i drugacije da nauce engleski

    Upravo sam to hteo da kazem. Nema logike…

    Uvek ta zena

    Kakav papučić ??

Postavi odgovor