HUMANOST NA DELU Engleski klubovi donirali hranu beskućnicima

U jeku pandemije koronavirusa, fudbalski klubovi iz Engleske, Aston VIla, Fulam, Njukasl i Brajton pokazali su da nisu zaboravili na solidarnost i humanost.

Naime, Premijer liga je u petak saopštila da će suspendovati sva takmičenja, u cilju sprečavanja širenja virusa.

Ipak, hrana na stadionima širom Engleske je već bila spremna. Iz tog razloga, Aston Vila i Brajton su donirali preko 1000 obroka lokalnim svratištima.

Akciji se pridružio i Njukasl, koji je pomogao lokalnoj zajednici.

Istu stvar uradio je i Fulam posle prekidanja Čempionšia, pa su preko 500 obroka podelili najugroženijim članovima zajednice.

Podsetimo, Aston Vila je trebala da ugosti Čelsi, ali je utakmica otkazana posle informacie da je Kalum Hadson Odoi zaražen koronavirusom.

Slično je bilo i sa Brajtonom, čiji je meč protiv Arsenal otkazan, posle vesti da je Mikel Arteta bio pozitivan na testovima.

U svakom slučaju, u moru loših vesti i borbe širom seta, nema sumnje da klubovi obradovali brojne ljude i zaslužili aplauz za svoju humanost.

PRVA REAKCIJA Vlahović otkrio kako se oseća posle strašne vesti!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MERIDIAN TOP TIP – Crni Oblak nadvio se nad Liverpul, Dortmund i Šalke, a pre svega – ZDRAVLJE

https://youtu.be/tNM0XhQR1WM

RONALDO POSLAO MOĆNU PORUKU: Govorim kao sin, otac, čovek…

Postavi odgovor