ZAVRŠENO PRVENSTVO U ŠKOTSKOJ Seltik šampion!

Škotski Premijeršip zvanično je završen, a za šampiona je proglašen Seltik.

U trenutku prekida šampionata, Seltik je imao 13 bodova više od drugoplasiranog Rendžersa.

Odluka je doneta na sastanku Upravnog odbora lige u ponedeljak, pošto se prethodno svih 12 klubova usaglasilo da je završetak prvenstva nemoguć.

Ovo je deveta uzastopna titula za ”Kelte”.

Iz lige je ispao poslednjeplasirani Harts.

Jojić želi da se vrati u Partizan i ponovo da gol večitom rivalu

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Euro 2016. i ispunjen dečački san!

DIBALA PRELOMIO: Konačno gotova saga o odlasku Argentinca iz Torina!

79 Komentara

    pa ja ne znam sto ovi vise igraju ligu,kad se zna unapred ko osvaja,treba da se pripoje engleskoj

    A dobro velika prednost realno.. Ali opet bolje da su igrali

    svakako bi osvojili ali bolje da se odigralo

    Pa Seltik to svakako i jeste zasluzio.

    Zasluzno Seltik sampion … Al mogli su da igraju ligu do kraja nisu morali da prekinu.

    Kakve crne čestitke,za stq im.cestitati sto nisu nastavili ligu strasno!

    Ja bi njih Francuze i Belgijance izbacio iz svih takmičenja!!!

    Bas su bili jednoglasni pri donosenju odluke. Cestitke Seltiku.

    prerano donesena odluka, cestitke Setiku. Mogli sacekati jos malo sa odlukama

    Mogli sad bi im zabranio ucesce u LS pa da se cesaju !!

    Za tako slabu ligu i bolje sto se zavrsilo

    steta sto su doneli ovakvu odluku ali i da se nastavilo Seltik bi opet bio prvi

    sranje sa odlukama drugo plasirani Rendzer nika nije bio blizi prvom mestu

    Mislim da je prerano doneta odluka Mogli su sačekati barem malo pa onda da odluče šta da rade svakako je zaslužio da bude prvi ali su mogli to barem da završe do kraja

    slazem se trebali jos malo da sacekaju sa odlukom, ili da proprate bundes ligu dva kola da vide kako se odvija i donesu odluku

    Zasluženo, ovo se i očekivalo

    Pa zaslužila baš i nije mogla se odigrati do kraja, ali bi svakako oni pobedila i da se odigrali tako da je OK odluka Mada mislim da su previše rano to sve uradili

    Seltik bi svakako bio prvi i da su nastavili prvenstvo…

    nebitno dali bi bio prvi, makar bi sve utakmice bile odigrane i na terenu uyeli titulu

    realno su zaslužili,imali su veliku prednost!

    Manje vise Celtic je već uzeo titulu … ali su drugi timovi oštećeni ovom odlukom

    Rendzers bi tesko stigao ovu prednost i da se nastavi prvenstvo opet bi Seltik bio sampion

    rendzersu je ovo najveci uspeh, ionako su im do sada uvek bezali po dvadeset trideset bodova

    Svakako bi uzeli titulu, posto su ubedljivo prvi i najbolji!

    Ishitrena odluka,jeste Seltik zasluzeno prvi,ali trebalo je nastaviti ligu

    Pa trebalo je ali somovi nisu nastavili ,ufrčili se!!

    Nisu ni ovako zanimljivi za pracenje tako da je svejedno

    pa ne svidja mi se odluka ova, a sta sad Seltik je opet sampion…

    Da prosto se niko vrv neće ni osvrnuti..

    Ne znam zasto ne zavrsavaju prvenstava. Mislim da nema prepreka, postuju se mere i sve bude ok.

    I da se nastavilo ne bi se pronenilo stanje na tabeli, bar ne vodece ekipe.

    Pa titula je vec davno bila odlucena, ovako su samo skratili rizike i povecali pripreme za dalje.

    Oni ce osvajati jos 15 godina njihovo prvenstvo

    Mozda su prebrzo doneli tu odluku…

    Deveta titula zaredom…pobedili su i KK PARTIZAN…

    NIšta od brave heart , Mel Gibson nevera

    Kraj je zato sto stvarno nema smisla u tim ligama jer se zna ko je prvak i ko ce u evropu.

    Iskreno bitno mi da se nastavlja Premijer liga,ovo ostalo su sve amateri za njih

    Koji druze amateri,imaju jedan od najvećih derbija na svetu seltik rendzers…

    Sad ce krenu tužbe ko u Francuskoj, mogli su još da sačekaju

    Tužna odluka, dali je Harts mogao da popravi svoju poziciju na tabeli, koga to briga

    Zavrseno, pa ce za koji dan da se bune !

    Mozda su mogli i drugacije da zavrse ovo prvenstvo.Mislim da su imali uslove za to.

    Pa dobro,ionako ne bi mogli da ih stignu,samo steta sto nije zavrseno na terenu.

    Znaci celtika guraju kao crvenu zvezdu, sta reci!

    Ne nego su ljudi svesni da nastavak nista nece promeniti jer 13 bodova u sampionatu kao sto je skotski, ne menja stvar. Ovako su sacuvali ljude i bice spremni za evropska takmicenja.

    Pa da je bilo 2 boda razlike, sta bi tad bilo!

    Opet bi osvojili jer su mnogo jaci od svih

    Glupa odluka, ali sigutno imaju neku svoju racunicu.

    Svakako bi bili sampioni, ali mogli su da nastave

    Pa titula je skoro pa i bila rešena ako se ne varam…

    jeste titula prakticno bila resena ali su trebali zavrsiti na terenu

    To je onda u redu ako su se svi dogovorili.

    Valjda ce naredne sezone Rendzers da se ukljuci malo ozbiljnije u trku za titulu

    Pa dobro, zasluzeno, 13bodova su imali prednosti

    Ako je vlada dinela takvu odluku, to je.

    Pa dobro tu je situacija bila jasna tako da i nije neka velika šteta.

    Ovo nije nista cudno, oni su bili ubedljivo prvi

    Imam utisak da je tamo završeno pre nego što je i počelo…ne bore se oni džaba da uđu u premiership…

    Steta za Skotski fudbal…mislim da su mogli da nadju resenje da se ne zavrsi ovako ali sad sta je tu je

    Skoti su ludaci

    iznenadjen sam ovom odlukom,mislio sam da su skoti hrabar narod koji se ne predaje tako lako

    Preuranjena odluka. Svi pocinju da igraju jedino oni ne mogu

Postavi odgovor