NIŠLIJE SVE JAČE Potpisali Kasalica i Šljivić!

Nekadašni fudbaler Crvene zvezde Filip Kasalica i iskusni vezista Nenad Šljivić novi su članovi Radničkog, saopštio je klub iz Niša.

Nišlije vredno rade na jačanju tima i pripremama za narednu sezonu.

Kasalica je pored Zvezde nastupao i za OFK Beograd, Slobodu iz Užica, Hajduk iz Kule, Ulsan iz Južne Koreje, hrvatsku Istru, kazahstanski Ordabasi, grčki Platanijas, te Napredak i Rad.

Za reprezentaciju Crne Gore odigrao je 11 mečeva i postigao jedan gol.

-Jako sam srećan što sam došao u Radnički. Imam visoko mišljenje o ovom klubu i njegovoj organizaciji, a moje ambicije se poklapaju sa ambicijama Radničkog. Želim da se borim za vrh superligaške tabele i da pomognem klubu da se izbori za nastup u Evropi. Radnički ima svetlu tradiciju, u poslednjih nekoliko sezona igrao je odlično i beležio sjajne rezultate i smatram da ću svojim iskustvom pomoći ekipi da ostvari zacrtane ciljeve – rekao je 31-godišnji Kasalica.

Šljivić je tokom karijere nastupao za Napredak, ruski Rostov, Jagodinu, kazahstanski Tobol, Spartak iz Subotice i malteški Balzan.

-Imam ogromno iskustvo i spreman sam da ga uložim u uspehe Radničkog u narednoj sezoni. Ovaj klub izuzetno cenim, upoznat sam sa njegovim konstantnim rastom u poslednje četiri godine i drago mi je što ću biti deo ove priče. Neće mi biti teško da se uklopim, poznajem trenera i nekoliko saigrača i biću speman da se odmah stavim na raspolaganje – kazao je 35-godišnji Šljivić.

SVE JE SPREMNO Određene sudije večitim rivalima na startu Super lige

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MeridianSport PODKAST #06 NBA analiza (Nikola Jokić, Bogdanović, Bjelica, Marjanović, Gudurić)

9 Komentara

    Dobro pojacanje zelim svu srecu u narednoj sezoni!

    Kasalica.. Nisam cuo za njega vec godinama hahah, ali ajde, dobro ce im doci.

    Kasalica im je odlicno resenje. Nadam se i da se ce Sljivic pokazati kao dobar igrac. Mislim da vredi

    Nis je uvek bilo nezgodno gostovanje za sve

Postavi odgovor