SERIJA A U DVA TERMINA Evo kada se očekuje nastavak sezone

Sezona u Seriji A će biti nastavljena. Na sastanku koji će biti održan 28. maja ministar sporta Vinćenco Spadafora će odrediti tačan datum nstavka.

Gotovo sigurno će se fudbal u Italiji igrati već u junu. Poslednje informacije javljaju da će to biti 13. ili 20. juna.

Treba reći da Fudbalski savez Italije i sindikati klubova već rade na kalendaru takmičenja s obzirom na to da je preostalo još 124 utakmice koje trebaju da se odigraju.

Takođe je dostavljen i sanitarno-higijenski protokol italijanskoj Vladi.

Ono što je poznato je to da će se mečevi Serije A igrati u dva termina – i to od od 18.30 i 21 sat. Zahtev da se mečevi igraju od 16.30 je odbijen zbog dolaska leta, na zahtev Sindikata fudbalera (AIC).

Najkvalitetnije italijansko prvenstvo bi trebalo da se završi 20. avgusta, a nova sezone bi počela 1. septembra.

Do kraja sezone je ostalo još 12 kola. Na tabeli vodi Juventus sa 63 boda i ima samo jedan više od prvog pratioca Lacija.

POVRATAK U DOMOVINU Iskusni Argentinac ne isključuje mogućnost!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Pirlo: Spavao sam i igrao igrice, a onda osvojio Mundijal

50 Komentara

    Znaci kada krene nema vise prekida prvenstva,zavrsetak 20avgusta pocetak nove sezone 01.septembar

    Ono sto svi definitvno jedva cekamo je nastavak seria A

    Sve su predvideli. Stvarno volim da se igra ali… pažnja….

    Mozda sam samo gledalac, ali meni nesto ovde nije normalno. Fudbal se nastavlja, a kosarka verovatno ne. Oba sporta imaju bliski kontakt. Neka me neko prosvetli.

    Samo neka krene vec jednom da zatezemo tikete u Meridianu! ⚽😀

    Samo sto pre da se nastavi, skroz mi je nebitno kako ce da se igra

    Vazno je da pocne, 7 dana pre ili kasnije ne menja nista mnogo.

    Odlicno, samo da ne menjaju i ne odlazu vise

    ocekuje nas uzbudljiv povratak italijana

    Biće ovo vrelo leto dosta utakmica u kratkom periodu.

    Za nas ljubitelje fudbala to će biti savršeno leto.

    Odlican termin i jedva cekamo 13 jun

    Nadamo se da ce sto pre nastaviti

    Ja se iskreno nadam da nece vise biti odlaganja

    Bice ovo leto bas zanimljivo ljubiteljima fudbala,bice dosta utakmica Italijanske lige.Nadam se da ce se odluciti za 13.jun.

    Dobro,bilo bi lepo da se u junu nastavi,i termini bi bili dobri,samo da sacekamo zvanicno da cujemo koji jun je u pitanju.

    Ovo vec ne mirse na dobro samo odlazu !

    Nadam se da ce 28 maja doneti tu konacnu odluku

    Auu koliko ce biti utakmica, jedva cekam

    Cim se tu prica o dva datuma, pocece se sasvim nekog treceg.

    Hahahah verovatno si u pravu.

    Dok ne cujem zvanicno ne verujem nista 😂

    Nagadjanja jesu ali gde ima dima ima i vatrr 😂

    Samo da ostane ovako kako se pricaa 😂

    Sve se ovo svodi na nagadjanja, ali se nadamo da ce i biti ovako.

    Cekamo konacni odg 😁

    Ovo jos uvek nisu tacne informacije, ali se nadam sto pre da ce da krenu.

    Samo da se u medjuvremenu nista ne promeni.

    Nagadjanja… Konacne odluke nema vrtimo se u krug!

    Tesko da krene tad jer je situacija i dalje kriticna sa virusom

    Ma samo da krene, da bude zanimljivo leto inace ovo se do sad bas oduzilo.

    Uh u 16 i 30 pa da kolabiraju po onim vrucinama

    Hahaha,pa dace im boce sa kiseonikom

    Bilo bi lepo da nastave sto pre. I da nemaju problema opet sa virusom.

Postavi odgovor