BILIĆ USKORO BOGATIJI Prvo dobio otkaz, sad će zbog toga i 14 miliona

Hrvatski stručnjak, Slaven Bilić, postaće bogatiji za čak 14.000.000 evra nakon što je FIFA donela presudu protiv njegovog bivšeg kluba.

Nekadašnji selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske u februaru 2019. godine smenjen je sa pozicije šefa stručnog štaba Al Itihada. Nakon toga, čelnici kluba iz Saudijske Arabije odbili su da isplate odštetu.

Hrvat je tužio klub, a FIFA je odredila rok od mesec dana za klub da na račun iskusnog stručnjaka uplati ogromnu svotu novca.

Bilić je pre reprezentacije Hrvatske vodio Hajduk iz Splita, a nakon šest godina na klupi nacionalnog tima trenirao je Lokomotivu iz Moskve, Bešiktaš i Vest Hem, pre nego što je preuzeo Al Itihad.

Trenutno je šef struke u Vest Bromiču, a nakon njegovog odlaska, klub su vodila čak tri trenera za godinu dana.

ILI BARSA ILI NIŠTA Lautaro Martinez poslao poruku Interu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Euro 2008 i 2012, Španija dominira | Fudbalski Kutak iz karantina EP09

87 Komentara

    u ovo doba krize oni se gadjaju milionima, stvarno zalosno

    Da li ti, imaj uopšte pojma koliko je milion. Njih se to ne tiče, samo reaguju na milijarde. Ovoga baš ukakilo…

    Ovako nesto se moglo i očekivati! Niko Saudijce i Al Itihad nije terao niti prisilio da daju ogroman ugovor Hrvatskom strucnjaku Slavenu Bilicu, pritom su ga oni smenili zbog rezultata, znaci nije on dao otkaz, već je klub dao njemu. Slican epilog ocekujem da se desi i Aleksandru Prijovicu, koji ce vrlo verovatno tužiti klub zbog neisplacenih zarada!

    Ma lagano bolje nego logo koliko je ugovor to bio sa al etihadom za trenera

    Pa eto, jos jedan dokaz da pravda uvek pobedjuje.

    Neka si im uzeo,i treba…nekad se i otkaz isplati 😂

    Oni bar imaju kintu i mogu da je uplate.

    E tako im i treba neka je podneo tuzbu pa na sta to lici

    Uzas, dajte i meni neki ugovor od milion

    I treba tako,misle da mogu sta hoce kad imaju para

    I treba da dobije. Covek je zasluzio.

    A joj naopako, 14 miliona kanulo kao suza. I treba da mu plate kad se ponasaju tako neodgovorno.

    Kaplje lova joj miline. Ni zasta 14 milki pih

    I treba da mu plate kad vec nisu na vreme platili,sad neka placaju duplo.

    Eto sa kolikim novcem Arapi raspolazu, unistise fudbal

    Kuda lepse nego 14 000 000 evra. Boli ga uvo uziva😂😂

    bravo za njega,sad je miran ,do kraja zivota ne mora da radi nista

    Kad nisu platili odmah normalno da ce i kasnije skupo to kostati

    Postupili nesportski, vala i treba da dobije.

    ja ne razumem te klubove uopste,potpises ugovor,i onda ga smenis,i mislio si da si zavrsio,pa cekaj malo,bravo Bilicu samo gi cepaj

    joj boze kako ih je oladio,ne verujem koja cifra,14 miliona,pa vise i ne treba nista da radi opusteno

    Ako si ih tuzio, uzmi sve sto mozes

    Vala bas,koliku cifru ce da dobije jos i da im zahvali sto je dobio otkaz🤣🤣🤣

    Dobar trener,vodio dobre klubove,ali ovaj novac…nevervatno

    Hahhaha,kakav srecnik pa neverovatno

    Ma ako, zasluzio je

    Au čoveče koja cifra, ali moraju da isplate to sigurno

    Takav je ugovor ,lepo je prošao sto se tiče odštete ali oni to neće osjetiti realno

    Ovi su mislili ako imaju para da mogu šta hoće, nemože tako rodjače

    Ne posredi je neka petljavina, od tih para on će dobiti mrvice

    14 miliona, pa on vise nista ne mora ni da radi

    Sjajno je on prosao. Dobio otkaz i uzeo pare. Pa gde ces lepse

    Al je njemu dobro došao otkaz, samo jos da uđe u premije ligu

    Zasluzuje pravdu, nije to njsta za njih

    Sta je ovo svi se nesto sude, svak nekoga tuzi.

    Uuu unistio ih je

    Nece oni to ni osetiti te pare. Mogao je da dobije jos i vise

    pa ovi seici umislili da su bog i batina…

    Ogroman novac nemora vise da se bavi fudbalom 😁

    Lagano do novca ko ne plati na drini plati na cupriji.

    Uhhh cifra je enormna.. Ali nije on los trener uopste, dobro je vodio West Ham

    Baš ih je dobro načeo 😀

    Molim lepo, covek zna svoja prava

    Pa on je baš imao jak ugovor u SA

    Sta je ovo za njih. Imaju paa ne znaju sta ce sa njima

    Odlicnu odstetu im uzima, ali tako im treba kad se prave pametni

    Kad se prave bahati tako im i treba. Samo po dzepu 😆

    Ovo se i ocekivalo, bravo FIFA 👍🏼

    Bas tako, kada nisu na vreme sad nek ga plate duplo,

    Ma tako je, sad ce biti kesa u dzakove 💰💰

    I neka ih je tuzio…covek trazio svoje nista drugo..

    Para ko blata! Lako je njima da se razbacuju sa nulama 😁

    E ako, bas mi je drago, steta sto ih nije vise izuo 😆

    Kriza u svetu, arapi stisli, nema….

    Ovo Arapi nece ni da osete, ali ih treba sto vise tuci po usima. Samo nek sipaju

    14 miliona zbog otkaza, pa ipak je fudbal najbitnija stvar na svetu!

    U fudbalu se isplati dobiti otkaz 😂

    Pa ti arapi osim novca nemaju nista drugo!

    Bahati Arapi.Za njih zakoni ne važe.

    Hahahaha, boli Slavka🤣🤣🤣.

    Nije to nista za njih. Samo ne znam na koju foru mislili da mu ne isplate.

    Nije ih mnogo ostetio,sica za njih..samo mi nije jasno sto ga prvobitno nisu isplatili

    ko ne plati na mostu plati na cupriji

    I to smrdi Bilicu!!!

    Naravno da moraju da isplate. Potpisali ljudi ugovor.

Postavi odgovor