Hrvatski stručnjak, Slaven Bilić, postaće bogatiji za čak 14.000.000 evra nakon što je FIFA donela presudu protiv njegovog bivšeg kluba.
Nekadašnji selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske u februaru 2019. godine smenjen je sa pozicije šefa stručnog štaba Al Itihada. Nakon toga, čelnici kluba iz Saudijske Arabije odbili su da isplate odštetu.
Hrvat je tužio klub, a FIFA je odredila rok od mesec dana za klub da na račun iskusnog stručnjaka uplati ogromnu svotu novca.
Bilić je pre reprezentacije Hrvatske vodio Hajduk iz Splita, a nakon šest godina na klupi nacionalnog tima trenirao je Lokomotivu iz Moskve, Bešiktaš i Vest Hem, pre nego što je preuzeo Al Itihad.
Trenutno je šef struke u Vest Bromiču, a nakon njegovog odlaska, klub su vodila čak tri trenera za godinu dana.
ILI BARSA ILI NIŠTA Lautaro Martinez poslao poruku Interu!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Euro 2008 i 2012, Španija dominira | Fudbalski Kutak iz karantina EP09



Filip
Ma nije to ništa za njih.
Marko rema
u ovo doba krize oni se gadjaju milionima, stvarno zalosno
DuLE
Da li ti, imaj uopšte pojma koliko je milion. Njih se to ne tiče, samo reaguju na milijarde. Ovoga baš ukakilo…
Juca
Ovako nesto se moglo i očekivati! Niko Saudijce i Al Itihad nije terao niti prisilio da daju ogroman ugovor Hrvatskom strucnjaku Slavenu Bilicu, pritom su ga oni smenili zbog rezultata, znaci nije on dao otkaz, već je klub dao njemu. Slican epilog ocekujem da se desi i Aleksandru Prijovicu, koji ce vrlo verovatno tužiti klub zbog neisplacenih zarada!
LEMI
Ma lagano bolje nego logo koliko je ugovor to bio sa al etihadom za trenera
Ema
Pa eto, jos jedan dokaz da pravda uvek pobedjuje.
Miske
ahaha, sta ga briga.. 😀
Tandaramandara666
E to je posao…
Teo13
Dobro se opario 🙂
Kosta10
Neka si im uzeo,i treba…nekad se i otkaz isplati 😂
Kiki
Opario se bas lepo,svaka mu cast
Scar
Oni bar imaju kintu i mogu da je uplate.
Acke
E tako im i treba neka je podneo tuzbu pa na sta to lici
Kole
Naravno i treba da im uzme pare
zika
E bas mi je drago neka ih je tuzio
Spajke
Uzas, dajte i meni neki ugovor od milion
djordje
dobra vest posle otkaza
filip
au pa malo li je na ovu krizu
Marko
I treba tako,misle da mogu sta hoce kad imaju para
Dovla
Arapi ce unistiti fudbal
Vlada
I treba im uzeti sve pare
Saska
I treba da dobije. Covek je zasluzio.
Nikola96
A joj naopako, 14 miliona kanulo kao suza. I treba da mu plate kad se ponasaju tako neodgovorno.
Admirson
Dobar trener
Gedza
Kaplje lova joj miline. Ni zasta 14 milki pih
Milena86
I treba da mu plate kad vec nisu na vreme platili,sad neka placaju duplo.
velja
Eto sa kolikim novcem Arapi raspolazu, unistise fudbal
Sladjan. I
Kuda lepse nego 14 000 000 evra. Boli ga uvo uziva😂😂
Jovan
bravo za njega,sad je miran ,do kraja zivota ne mora da radi nista
Vladimir
Kad nisu platili odmah normalno da ce i kasnije skupo to kostati
BB
Sineee alaj ovaj ima srece
Totti
Postupili nesportski, vala i treba da dobije.
pavle
ja ne razumem te klubove uopste,potpises ugovor,i onda ga smenis,i mislio si da si zavrsio,pa cekaj malo,bravo Bilicu samo gi cepaj
jakov
joj boze kako ih je oladio,ne verujem koja cifra,14 miliona,pa vise i ne treba nista da radi opusteno
Ruki
Ako si ih tuzio, uzmi sve sto mozes
Iva12
Vala bas,koliku cifru ce da dobije jos i da im zahvali sto je dobio otkaz🤣🤣🤣
Misko
Dobar trener,vodio dobre klubove,ali ovaj novac…nevervatno
Milutin
Hahhaha,kakav srecnik pa neverovatno
Manki
Ma ako, zasluzio je
Nina
Au čoveče koja cifra, ali moraju da isplate to sigurno
Nemanja
Takav je ugovor ,lepo je prošao sto se tiče odštete ali oni to neće osjetiti realno
Aki
Uu isplatila se upornost na kraju
Đuro
Ovi su mislili ako imaju para da mogu šta hoće, nemože tako rodjače
Kaligula
Ne posredi je neka petljavina, od tih para on će dobiti mrvice
Sale
14 miliona, pa on vise nista ne mora ni da radi
Aki007
Sjajno je on prosao. Dobio otkaz i uzeo pare. Pa gde ces lepse
BaNe
Al je njemu dobro došao otkaz, samo jos da uđe u premije ligu
Sanja
Pravda je spora ali i dostizna
Aleksandra
Zasluzuje pravdu, nije to njsta za njih
Nebojsa
Sta je ovo svi se nesto sude, svak nekoga tuzi.
Djela
Uuu unistio ih je
Marko65
Nece oni to ni osetiti te pare. Mogao je da dobije jos i vise
zizi
pa ovi seici umislili da su bog i batina…
Lass
Ogroman novac nemora vise da se bavi fudbalom 😁
Stefan N.
Lagano do novca ko ne plati na drini plati na cupriji.
Marko
Uhhh cifra je enormna.. Ali nije on los trener uopste, dobro je vodio West Ham
pfc
Baš ih je dobro načeo 😀
Boban
Molim lepo, covek zna svoja prava
crno bela ovca
Pa on je baš imao jak ugovor u SA
savo
Sta je ovo za njih. Imaju paa ne znaju sta ce sa njima
Bojan
Odlicnu odstetu im uzima, ali tako im treba kad se prave pametni
Piksi
Kad se prave bahati tako im i treba. Samo po dzepu 😆
IvanP
Ovo se i ocekivalo, bravo FIFA 👍🏼
Vuk89
Bas tako, kada nisu na vreme sad nek ga plate duplo,
Andrej
Ma tako je, sad ce biti kesa u dzakove 💰💰
Tara34
I neka ih je tuzio…covek trazio svoje nista drugo..
MaraMaki
Para ko blata! Lako je njima da se razbacuju sa nulama 😁
Sanja90
E ako, bas mi je drago, steta sto ih nije vise izuo 😆
BokiAr
Kriza u svetu, arapi stisli, nema….
Mario
Uzeo im je dobar kes. 😀
Jovan
Znaa on sta je uradioo
Marko
Eee akoo,moraju da plate
Paja
Presuda se mora ispostovati ahahhh
DelijaMomak
Ovo Arapi nece ni da osete, ali ih treba sto vise tuci po usima. Samo nek sipaju
Boro
14 miliona zbog otkaza, pa ipak je fudbal najbitnija stvar na svetu!
Aljosa
U fudbalu se isplati dobiti otkaz 😂
Oki
Pa ti arapi osim novca nemaju nista drugo!
Goran 85
Bahati Arapi.Za njih zakoni ne važe.
Janbo
Dobro ih je ojadio!
Dioklecijan
Cist racun, duga ljubav.
Anonymous
Hahahaha, boli Slavka🤣🤣🤣.
Baki
Nije to nista za njih. Samo ne znam na koju foru mislili da mu ne isplate.
Jovan
Nije ih mnogo ostetio,sica za njih..samo mi nije jasno sto ga prvobitno nisu isplatili
Buda77
ko ne plati na mostu plati na cupriji
Putnik
I to smrdi Bilicu!!!
Mosa
Naravno da moraju da isplate. Potpisali ljudi ugovor.
Nina
Gde ces lepse 14 000 000…auuu jbt.