San svakog ljubitelja fudbala: Utakmice LaLige će se igrati svakog dana?!

Zvuči neverovatno, ali nastavak španske fudbalske LaLige mogao bi da donese svakodnevne utakmice, što će značiti i svakodnevne prenose.

Ovo bi bilo sjajno za sve ljubitelje fudbala, ali verovatno ne i za klubove.

Iako još nije zvanično saopšteno, 12. jun se pominje kao datum oko koga su se usaglasili čelnici FS Španije i La Lige kao danu početka odigravanja preostalih 11 kola španskog prvenstva.

To bi značilo da će ekipe igrati svakog trećeg dana, pa im ostaje samo 72 sata za odmor i pripremu utakmice.

Španski klubovi ranije su dobili zeleno svetlo za grupne treninge, koji će početi od ponedeljka, pa verujemo da se uskoro bliži i nasavak lige.

PADAJU REKORDI Bundesliga duplo gledanija nego inače

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Euro 2016. i ispunjen dečački san!

VEĆ PROBLEM ZA MARKA NIKOLIĆA Farfan pozitivan na koronu

64 Komentara

    Bilo bi lepo, ali ne verujem da će doći do toga.

    Bas bih voleo da bude 12. jun.
    Vrlo jako me interesuje sta ce se desavati

    Prava ludnica. Svet je poludeo 😀😀😀😀😀😀😀

    Uuuu… Pa treba i novca. Ne mogu odoleti, da gledam, a da ne odigram
    😀

    Nece biti nista od toga. Preveliki je rizik od povreda to 😀

    Kakva vest , pa ima da visim u meridianu😀

    Malo je nerealno očekivati da će svi igrati u takvom ritmu, faktički nece imati kad ni da treniraju posle odigrano meca, verovatno će kvalitet fudbala pasti, jer je nemoguće ocekivati da igraju u nekom većem ritmu svaku utakmicu!

    A, i da ne bude povreda zbog ovako gustog rasporeda.

    super, odlicno, bar cemo uzivati malo posle ovolike tenzije

    Ma nema od toga nista, ko to da izdrzi.

    Pa da li ce izdržati bas svaki dan.

    ma to se opet samo nagadja 😀

    Pa? Jednom je neki NBA košarkaš izjavio da ga je sramota koliko dobijaju platu za toliko mali sati rada u odnosu na nekog rudara i sl… Nego šta, svaki dan i…

    To bi bilo odlicno da pocnu tada…Ma sad ce sve polako da se vrati u normalu.

    Pakleni ritam, mislim da ce izazvati ogroman broj kritika od samih fudbalera i klubova, jer igraci nece imati potrebnu svezinu, i postoji ozbiljna opasnost od mnogobrojnih povreda, cak sam video da je moguće da se La Liga igra u veoma kasnim večernjim satima i to verovali ili ne u 23 h, iskreno se nadam da se ovo nece desiti!

    Morace jakim tempom tako da me to ne bi cudilo

    Da nisu poranili sa grupnim treninzima,u Spaniji jos uvek nije bas bezbedno.Nadam se da nece biti problema.

    Super sto ce poveti i sto cemo ponovo gledati Spance i to svaki dan.

    Ovo.ce biti interesantno,imacemo svaki dan da se kladimo na nesto 🙂

    Za nas koji gledamo.i pratimo top ali za njih ne znm koliko je ovo dobro

    Da li su igraci spremni da igraju 2 ili 3 utakmice za nedelju dana

    Ovo je super ideja ,svaki dan gledas neku utakmicu 🙂

    Ovo ce biti bas zabavno

    I ja se slazem ,zasto da ne ionako su slobodni lagano 🙂

    Sve Cu da gledam oci da mi ispadnu 😁😁

    Odlično pljuštaće tiketi na sve strane.

    Ma pusti tikete,bice za gledanje utakmice svaki dan 😊

    Moracu da idem na bolovanje…. Nemojte da kazete mom šefu 😀

    Ovo ce biti tesko za igrace, nadam se da nece biti povreda

    Igraci ima da pocrkaju…

    Bice veca mogucnost povreda

    slazem se, preveliko opterecenje za igrace

    Ovo ce biti interesantno… Jedva cekam jun…

    Bice im malo naporno ali sta sad, bitno da se sezona zavrsi.

    Hoće li oni moći to sve da izguraju 😁

    Pa kako cemo sve to ispratiti ,auuu bre

    mi cemo uzivati gledajuci, a oni bas i nece 😄

    Popadace na nos ako taj tempo budu imali

    Sjajno, za gledaoce ali za njih pa i ne bas

    To ce biti mnogo naporno za njih posle ovolike pauze

    Odlicne vesti, Spance najvise volim 😊

    Lepo su to o i zamislila, ali da li će igrači to moći da izdrže pogotovo posle ovoliko duge pauze

    O pa to ce biti sjajno. Ima da uzivamo svaki dan😁

    Raspored kao u NBA … nema stajanja ,biće to problem zbog fizicke spreme

Postavi odgovor