PADAJU REKORDI Bundesliga duplo gledanija nego inače

Uželeli su se svi ljubitelji fudbala da počne neka kvalitetna liga, a nema ih mnogo boljih od Bundeslige.

A nje su se uželeli i Nemci i to toliko da su pali apsolutno svi rekordi gledanosti.

Prema objavi nemačkih medija juče popodne je Bundesligu pratilo oko šest miliona gledalaca.

RTX7J875
Rekordi u Bundesligi će tek da padaju Martin Meissner/Pool via REUTERS

Ranije, pre pandemije koronavirusa, ta brojka je bila duplo manja.

Međutim, biće još gledalaca jer u obračun nisu ušle još dve nedeljne utakmice kao i jedna u ponedeljak.

A kako igra Bajern Minhen, koji je najpopularniji klub u Nemačkoj, nema sumnje da će rekordi tek da padaju.

TRAŽI NOVI DOM Malme premešta Zlatanovu statuu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Euro 2016. i ispunjen dečački san!

62 Komentara

    Haha pa s obzirom da se nista ne igra sem Bundeslige i ne cudi me ovo 😀

    Nista novo, svi smo se uzeleli pravog fudbala!!!

    pa to je sve normalno i ocekivano, narod se uzeleo

    a i nema nista drugo 😀

    Pa naravno, to je sad glavna tema svuda.

    Pa ljudi su se uzeleli, naravno da obara rekorde.

    pa ko nije gledao taj ni ne voli fudbal

    Samo. Ne bih se ja u ovakvim uslovima hvalio tolikom gledanošću. Treba platiti ppv kanale, a nisu baš oni toliko izdašni. 😚

    Bundes liga najbolja za igranje tiketa … Samo golovi jako..

    Da, tu je sigurica uvek.

    Apsolutno ocekivano, s obzirom na činjenicu da navijaci ne mogu da prisustvuju utakmicama na tribinama i pritom su se svi uzeleli dobrog fudbala, cak Skaj nudi opciju i audio prenosa svojim gledaocima, tacnije postoji opcija da se uključi opcija kao da su navijači na tribinama dok fudbaleri igraju fudbal, sto je veoma zanimljiv podatak!

    Pametan biznis prvi krenuli samo njih ima da se gleda od fudbala i naravno da su mnogo gledaniji nego ranije

    A fora je i sto nema ljudi na tribinama, zato se broj ispred tva povecao

    I Kasandra je bila najgledanija kad je bila jedina 😂

    Hahahahhaah bravo bree sa poredjenje ali baš tako drugo nema sta da se gleda 😂

    Normalno,svi su se uzeleli i jedva cekaju fudbal.da gledaju

    Normalno kada je jedna od najvecih liga koja se trenutno igra

    Ljudi su jedva cekali da se fudbal vrati.

    To se i ocekivalo ,, bravo za Nemce koji su prvi bili spremni 👍

    Pa normalno sad svi to gledaju jer je još uvek jedini fudbal koji se igra.

    Kako i ne bi kad’ dugo nije bilo utakmica

    Cak i ljudi koji ne prate fudbal ce gledati. Sve je bolje od repriza filmova po 100 puta i depresivnih vesti.

    ovo je ocekivano, tek ce biti obarani rekordi

    Kad pocnu englezi i italijani, spanci, bice druga prica

    i svi gledali i skontali koliko su igraci ispali iz forme

    pa bar pare od tv prava kad nema od karata

    Pa to ce biti za svaku ligu kad pocne

    pa naravno kad nema sta drugo da se gleda!

    Naravno, uzeleli se ljudi fudbala…

    Haha pa ocekivano, ljudi su se uzeleli dobrog fudbala

    Prvi su počeli i normalno da će biti u centru pažnje …ocekivano sasvim

    Ljudima je dosta da slušaju o virusima i to, željeni svi sporta pa otud i porast gledanosti

    Pa kada su oni trenutno najzanimljiviji za gledanje

    Svi smo se uzeleli fudbala, sada mozemo malo da uzivamo.

    Vrv ce rekordi pasti u svim ligama po gledanosti

    Nije ni cudo kad je to jedina pametna stvar na TV u 😂😂😂

    O, da svi smo pomalo uzbudjeni sada jer napokon imasta i da gledamo i pratimo i igramo

    Volim sto je počela lopta da se kotrlja napokon

    Naravno da padaju rekordi kad smo, se uzeleti fudbala

    Pa za nemce je fudbal dobra zabava!

    Za sve je fudbal dobra zabava

    Kako je dortmund silovito zapoceo post korona eru

    Pa naravno kad ne mogu na stadion!

    Ludnica

    Pa sad jeste dok je ovaj virus a inace su Englezi najjaci😁

Postavi odgovor