Legenda Rome Frančesko Toti izjavio je da svog sina nikada ne bi pustio da zaigra za najvećeg rivala.
Kristijan Toti već ide stopama svoga oca. Trenutno igra za podmladak Rome.
Slavni Italijan je nedavno rekao da neće stati na put sinu ako želi da pređe u Lacio. Očekivano, to je izazvalo oštre kritike navijača Rome.
Nekadašnji kapiten ”Vučice” je u razgovoru sa sa Alesandrom Del Pjerom otkrio da nije baš tako mislio.
– Rekao sam da kada bih se ponašao kao agent i kada bi me pozvali Juventus, Milan ili Lacio, da bih im se javio i odgovorio. Kristijan je ionako kao ja. On bi odgovorio isto što i ja, a to je – NE. Nisam toliko glup da pustim Kristijana u Lacio. Da li stvarno mislite da bih to uradio? – rekao je Toti.
Videćemo u kom pravcu će se odvijati karijera mlađeg Totija i hoće li postati dostojan naslednik svog oca.



MaraMaki
Hahahhaa jao videcemo sta ce biti, verovatno onako kako tata kaze.
Ruki
Nece tata ostati vecno ziv, donosice on sam odluke..
Kraljevic
Nadam se da ce Toti Junior biti jednako dobar kao sto je svojevremeno bio Toti Senior.
MaraMaki
Bice sigurno top igrac
Mladen76
Super je sto razmislja kao otac ali ako zeli da gradi karijeru mora malo i svojom glavom.
Biska
Izvukao se Toti poslednjom izjavom, navijaci mu to nikada ne bi oprostili on je drugo ime Rome
aleksa
ocekivano od totija, legenda rome tek tako da pusti sina ma dajtee
Aleksandar
To je normalno, ni ja mog sina ne bih nikad pustio u zvezdu!
Dzoker
Mali je kao i cale, samo Vucica ???
Baraba
Hahah i mali Kristijan ce kao otac 😀
Scar
A šta ćeš prijatelju ako ga Roma ne bude htela?
zeljko1
ostace veran romi dokje ziv
Krle 00
Za njega postoji samo jedan klub
Zoki
Mislim da bi svaki otac bio ponosan na svog sina kada bi uspeo u sportu u kojem daje svoj maksimum bilo gde da igrao. Ovo je malo politički korektna izjava samo, zbog Rome čisto. ?
Garinca
Otisao bi kao u osinje gnezdo, niko pametan to ne bi uradio.
Iva12
Ma i ne treba da ga pusti u Lacio,zna se odmah gde ce decko da igra,to mu je vec obezbedio tata?
PAJA
Sa kolena na koleno
MaraMaki
Bas tako ???
Chupka
Mora da bude kako tata kaze ipak je on iskusniji 🙂
MaraMaki
Kako tata kaze tako ce biti
Leopold
Ma normalno da ne bi on njega nikad pustio u Laciju, jos uvek pamtim njegovu prosalavu sa selfijem kad je onakvom lepoticom od gola izjednacio
Sanja90
Moze samo da se nada da mu sin bude kao on, takav se ne radja vise.
Fica
Budi upola kao tata i napravices sjajnu karijeru.Nebitno da li u Romi ili nekom drugom klubu.
Jovan91
Ipak mu tata kroji kapu 🙂
Petar
pa, ja msm da je ovo razmisljanje glupo.. al ajde..
Milanmimi
PA dobro covek ima neki svoj stav, a verujem da najbolje misli za svoje dete, ima sigurno dobre razloge za to
Dzoker
Samo kad mali jedan dan podigne dres , a ispod pise “Oprostite mi moju ruznu proslost” ?????????
Totti
Bilo bi lepo da ostane, ali videcemo na kraju sta ce pobediti. Odanost ili novac.
Gavricka
Vecita borba izmedju Rimske Vucice i Lacijala, ocekivana odluka ?
Micko90
Volim ljude koji imaju svoj stav i ne prelaze preko njega, a svakako je lepo sto ga sin toliko postuje da bi ga poslusao, ali ni Totii nije nikoga pitao pa treba da pusti sina da sam odlucuje. Mada sasvim je moguce da mu je i sin odrastao sa takvim razmisljanjem pa Lacio ne dolazi u obzir pod tackom raznom
Andrijana
Zamislite preokret da mladi Kristijan stvarno ode u Lacio, za neke veelike pare, i tamo zablista sjajnije od Mesija xD bila bi fora
Durant91
Tako se voli klub
Slave
axaxa, jedna svadja sa taticom, i eto ga sin u Laciju, samo da napakosti ocu.
Box
A bas ce kasnije Kristijan traziti dozvolu od oca gde ce igrati,kako da neee
Janko
Jedan toti u Laciiju? Nemoguce!!
Nina
To vec treba prepustiti sinu da odluci
Gavricka
Slazem se, ali sigurna sam da nacin vaspitanja i odgajanja ne bi sigurno bio drugacija od ovoga sto je Toti izjavio, dete je raslo sa takvim ubedjenjima, te bi sigurno i njegova odluka bila ista
Kole
Bas tako aa ne da komanduje svako bira svoj put
Srdjan95
Svaka njemu cast na odanosti klubu.U svakom slucaju sin ce doneti odluku za sebe
Ilija
Istina,ne verujem da bi presao u Lacio,osim ako ne bude neka zaista dobra svota u pitanju
Dejan79
Ma ako vidi da su pare vece,ode on u Lacio.Nece ga ni pitati za dozvoli
Bole
A ko kaze da ce uopste neko iz Lacia i hteti da ga zove, hahahha ko zna kakav ce igrac u bubucnosti i biti lik
Mica
Pitanje je šta će biti sa sinom da li je stvarno talentovan,ili će živeti u tatinoj senci.
Zika
Normalno da ce u tatinoj senci biti i tata ce sve da pegla
Krle
Kao prvo ni sin ako je pametan nikad neće hteti u Lazio.
Cole
Nije to brate do pameti, stvar je u ubedjenjima i stavovima sa kojima je odrastao, a s obzirom da mu je Totti cale, nema sta dalje da pricamo o tome
Iva
Ma jao kakvo navijanje , icice tamo gde su pare vece. To je uvek tako bilo ali kao ajde da se navijaci ne uvrede , da nas ne optuzuju.
Cana fontana
Naravno, u fudbalu se sve vrti oko para, oprostio bi mu tata za milione…samo ako bude igrao i pola kao on…
Marija S
Slazem se da covek sa zivotnim iskustvom vise zna nego kada je mlad i na prekretnici zivotnoj. Francesko misli i zeli najbolje svom detetu. A gledajuci na sve ipak je ovo odluka koju donosi onaj koji tek pocinje da igra.
Marko
Da bude dve generacije totija u romi
Woow…
Unna
Treba biti veran svojim idealima. Pitanje je.sta Kristijan zeli a ne tata Toti?!
Acke
Tata se pita za sve ocigledno
Anakin91
Ako mali nije talentovan dzabe mu gde god bude igrao, za sada se vodi samo kao Totijev sin …
Milos90
Mislim da je glupo razmisljati tako,ako mu je sin na pocetku karijere,mozda bi za njega u nekom trenutku to bio najbolji izbor.Ne verujem da ga tada ne bi pustio Toti.
Aleksandar
Ako hoce da nastrada neka ga pusti u Lacio 😀
Miroslav
No totti no party
Kiki
Tako je Totti,cuvaj tradiciju do poslednje kapi krvi ?
Nikola96
Ljubav prema klubu je neosporna i to da Toti zeli da ostane veran i njemu i navijacima, ali ipak mislim da sin sam treba da odlucuje o svojoj karijeri. U redu je preneti ljubav prema klubu na naslednika, ali vrsiti pritisak je suludo.
Ado78
Legenda uvek ostaje legenda, a ova je igrala više srcem za klub nego novcem, što je u današnjem svetu fudbala prava retkost. Još se sećam kada su se oko njega otimali svi veliki klubovi a on ostao u Romi, to je bila fudbalska bomba i to ona prava.
Dusan
To je zato sto je čovek od malena voleo svoj klub i navijao iz srca za njega, i nije imao ni potrebu da ode, čovek je igrao iz ljubavi a ne zbog novca
Solim
Ni jedan sin nije dostigao slavu oca u fuci, teško takav igrač inače da se ponovi.. Uz svo poštovanje i želju da mladi totti bude u rangu calca
Đuro
A i to dete je raslo uz oca i verovatno ni sam ne bih otišao u Lacio. Geni su čudo
Miroslav
Tottijeva krv mora da se slusa 🙂
Branko
Kad bude stasao, odlučiće gde će i šta će
Milan
Veran je svom klubu, logično da će tako i razmišljati
Janko
Ipak je to njegova odluka gde će ići
BaNe
Princ Rima da pusti sina da igra za gradskog rivala, neverovatno
Danilo
Uvek bude tako, uspece i malo kao i cale
Jovan
Ka rivalu ne treba ići
Filip
Bice i mali odlican fudbaler
nikola
komentari,treba pustiti njegovog sina da odluci,verujte ljudi nijo to tako lako,nositi ceo zivot crveni dres,i onda gledati sina u plavom
Orfanela
Ma, rano je i pisati o ovome…. mozda mali bude ne primetan na terenu skroz…Ovo je vise izjavada se smire igraci jer je tata ziva legenda kluba
Solo Inter
Bilo bi glupo da princ Rima pusti dete kod najveceg rivala
pavle
tatina skola,od malena mu je usadio to,Toti kralj,kako bi voleo da mu sin bude bar upola kao on,jel tesko napraviti jos jednog Totija
Stefan
Princ Rima u svome stilu…nebi ni sin sam otisao da ga zovu
Mare
Nije za dzaba PRINC RIMA… Roma i samo Roma, mada mislim da tu odluku treba da donese njegov sin a ne on…
Slavisa93
To je ljubav i vernost prema jednom klubu, siguran sam da ce sin slediti njegov primer?
GORAN
To je pravi fudbaler koji je veran svome klubu…. Bravo.. Svaka čast
Baki
Ko zna kakav ce fudbaler da bude. Ne znaci da ce i ovaj mali da kao cale.
Cr7
Covek je legenda i proveo je svoju karijeru u Romi naravno da ga nece pustiti u Lacio ?
Muki85
Ako on zeli da predje neka predje ali sigurno Toti ima vise iskustva i savetuje svog sina ispravno i zna sta je za njega dobro. A i nisam neki fan Lacia.
Mare86
pa onda bi pogazio svog oca,jer nema nista lepse kada bivsi igraci i dalje svim srcem navijaju za klubove gde su se proslavili
Maja
Može on da ga pusti ili ne, ali ipak zadnju reč će imati njegov sin. Svaka čast na odanosti klubu, ali ovo mi je malo nezrelo
Baća
Imace ali nece da igra u Lacio garantujem ?
Baki
Ma mali nece nista da se pita tu. Daj samo neka bude dobar kao cale.
Buda77
bice njegova zadnja ali ce poslusati svoga oca sigruno
Petar
Zna i mali da mu tata nije bio obican igrac Palmeirasa nego bukv princ Rima
Milan71
Ovakvih igraca i ljudi je sve manje i tek ce ih biti jos manje.
Nemanja
Zna decko sta valja, nigde van Rome
Raùl
Pa ukaljao bi ocu ugled ,nije blesav to da uradi ?
Sasa68
Tacno u svom stilu. Svaka cast legendo!
Dragan73
Strasno koliko ovaj covek voli svoj klub.
Tosica
Ne znam kada se u istoriji fudbala desilo da sin bude dolsedan naslednik oca, ne verujem ni da ce ovde biti izuzetka
Perke
Istina ni ja ne pamtim,a dok nisam ovo procitao nisam ni znao da ima sina xD
Brat Djuro
Ma de ces ga dati u Lacio ,ko je ikad nesto igrao na Lacio pare je bacio to se zna ,sva sreca pa nije glup Toti legenda
Milos
Ovo je najverniji covek na svetu svom klubu
Grizman
Zato je miljenik navijaca. Princ Rima
Gavra
HAHAHAHHAHA ocekivano …..kralj ! :DDD
lfc
Više ovakvih igrača nema, vernost prema jedno klubu
Vardy
Slazem se ja bas postujem igrace kao sto je Toti,cak su mu i navijači lacija odali počast ??
Tandaramandara666
Sve je to lepo, ali ipak mladjani Toti odlucuje gde ce i sta ce
pfc
Legenda rima
Zorica
Razumljivo,ne može biti ni sin drugačiji.
Vladan
Misljenja sam da ce i mali Toti biti dobar,ima ko da ga usmeri i podstice.
Zoka
Mislim da ti nemaš šta da ga puštaš ili ne. Ako bude legenda kao ti, moći će sam da bira gde će, a ako bude mislio da će mu u Laciju biti najbolje, podrži ga. Mani konflikte, sukobe i ostalo kao suparnik sa tim klubom.
Lass
A sto ne bi presao u lacio pa fudbal je postao samo novac i nista vise.
Milica
Otac je legenda videćemo za sina, u svakom slučaju sa srećom
Milan71
Otac je bas zadao veliki zadatak ali videcemo.
Stefan N.
Tesko on da prestigne svog oca, ali ako dodje dontoga sam ce da odluci.
Jana
Donekle ce morati da slusa caleta,posle ga nece biti briga
Veljoo
Naravno, to je pravo rivalstvo.
Filip
Iskreno čudi me da ne prebaci sina negde, pogotovo zbog načina na koji se klub poneo prema njemu pre svega.
Jovan
Legenda Toti,uvek se dao max.za svoj klub,No TOTTI no Party!!
Jakov
To je sportista,to je covek,nema veze ovo sa Lacijom vec je covek odan svom klubu i navijacima!❤
BB
Jasno kao dan