TOTI U SVOM STILU: Nisam glup da sina pustim u Lacio

Legenda Rome Frančesko Toti izjavio je da svog sina nikada ne bi pustio da zaigra za najvećeg rivala.

Kristijan Toti već ide stopama svoga oca. Trenutno igra za podmladak Rome.

Slavni Italijan je nedavno rekao da neće stati na put sinu ako želi da pređe u Lacio. Očekivano, to je izazvalo oštre kritike navijača Rome.

Nekadašnji kapiten ”Vučice” je u razgovoru sa sa Alesandrom Del Pjerom otkrio da nije baš tako mislio.

– Rekao sam da kada bih se ponašao kao agent i kada bi me pozvali Juventus, Milan ili Lacio, da bih im se javio i odgovorio. Kristijan je ionako kao ja. On bi odgovorio isto što i ja, a to je – NE. Nisam toliko glup da pustim Kristijana u Lacio. Da li stvarno mislite da bih to uradio? – rekao je Toti.

Videćemo u kom pravcu će se odvijati karijera mlađeg Totija i hoće li postati dostojan naslednik svog oca.

POVRATAK VELIKANA: Majk Tajson će ponovo boksovati!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!

KRAJ SPEKULACIJAMA Ronaldo otkrio budućnost u Juventusu

115 Komentara

    Hahahhaa jao videcemo sta ce biti, verovatno onako kako tata kaze.

    Nece tata ostati vecno ziv, donosice on sam odluke..

    Nadam se da ce Toti Junior biti jednako dobar kao sto je svojevremeno bio Toti Senior.

    Bice sigurno top igrac

    Super je sto razmislja kao otac ali ako zeli da gradi karijeru mora malo i svojom glavom.

    Izvukao se Toti poslednjom izjavom, navijaci mu to nikada ne bi oprostili on je drugo ime Rome

    ocekivano od totija, legenda rome tek tako da pusti sina ma dajtee

    To je normalno, ni ja mog sina ne bih nikad pustio u zvezdu!

    Mali je kao i cale, samo Vucica ???

    Hahah i mali Kristijan ce kao otac 😀

    A šta ćeš prijatelju ako ga Roma ne bude htela?

    Mislim da bi svaki otac bio ponosan na svog sina kada bi uspeo u sportu u kojem daje svoj maksimum bilo gde da igrao. Ovo je malo politički korektna izjava samo, zbog Rome čisto. ?

    Otisao bi kao u osinje gnezdo, niko pametan to ne bi uradio.

    Ma i ne treba da ga pusti u Lacio,zna se odmah gde ce decko da igra,to mu je vec obezbedio tata?

    Sa kolena na koleno

    Bas tako ???

    Mora da bude kako tata kaze ipak je on iskusniji 🙂

    Kako tata kaze tako ce biti

    Ma normalno da ne bi on njega nikad pustio u Laciju, jos uvek pamtim njegovu prosalavu sa selfijem kad je onakvom lepoticom od gola izjednacio

    Moze samo da se nada da mu sin bude kao on, takav se ne radja vise.

    Budi upola kao tata i napravices sjajnu karijeru.Nebitno da li u Romi ili nekom drugom klubu.

    pa, ja msm da je ovo razmisljanje glupo.. al ajde..

    PA dobro covek ima neki svoj stav, a verujem da najbolje misli za svoje dete, ima sigurno dobre razloge za to

    Samo kad mali jedan dan podigne dres , a ispod pise “Oprostite mi moju ruznu proslost” ?????????

    Bilo bi lepo da ostane, ali videcemo na kraju sta ce pobediti. Odanost ili novac.

    Vecita borba izmedju Rimske Vucice i Lacijala, ocekivana odluka ?

    Volim ljude koji imaju svoj stav i ne prelaze preko njega, a svakako je lepo sto ga sin toliko postuje da bi ga poslusao, ali ni Totii nije nikoga pitao pa treba da pusti sina da sam odlucuje. Mada sasvim je moguce da mu je i sin odrastao sa takvim razmisljanjem pa Lacio ne dolazi u obzir pod tackom raznom

    Zamislite preokret da mladi Kristijan stvarno ode u Lacio, za neke veelike pare, i tamo zablista sjajnije od Mesija xD bila bi fora

    axaxa, jedna svadja sa taticom, i eto ga sin u Laciju, samo da napakosti ocu.

    A bas ce kasnije Kristijan traziti dozvolu od oca gde ce igrati,kako da neee

    To vec treba prepustiti sinu da odluci

    Slazem se, ali sigurna sam da nacin vaspitanja i odgajanja ne bi sigurno bio drugacija od ovoga sto je Toti izjavio, dete je raslo sa takvim ubedjenjima, te bi sigurno i njegova odluka bila ista

    Bas tako aa ne da komanduje svako bira svoj put

    Svaka njemu cast na odanosti klubu.U svakom slucaju sin ce doneti odluku za sebe

    Istina,ne verujem da bi presao u Lacio,osim ako ne bude neka zaista dobra svota u pitanju

    Ma ako vidi da su pare vece,ode on u Lacio.Nece ga ni pitati za dozvoli

    A ko kaze da ce uopste neko iz Lacia i hteti da ga zove, hahahha ko zna kakav ce igrac u bubucnosti i biti lik

    Pitanje je šta će biti sa sinom da li je stvarno talentovan,ili će živeti u tatinoj senci.

    Normalno da ce u tatinoj senci biti i tata ce sve da pegla

    Kao prvo ni sin ako je pametan nikad neće hteti u Lazio.

    Nije to brate do pameti, stvar je u ubedjenjima i stavovima sa kojima je odrastao, a s obzirom da mu je Totti cale, nema sta dalje da pricamo o tome

    Ma jao kakvo navijanje , icice tamo gde su pare vece. To je uvek tako bilo ali kao ajde da se navijaci ne uvrede , da nas ne optuzuju.

    Naravno, u fudbalu se sve vrti oko para, oprostio bi mu tata za milione…samo ako bude igrao i pola kao on…

    Slazem se da covek sa zivotnim iskustvom vise zna nego kada je mlad i na prekretnici zivotnoj. Francesko misli i zeli najbolje svom detetu. A gledajuci na sve ipak je ovo odluka koju donosi onaj koji tek pocinje da igra.

    Da bude dve generacije totija u romi
    Woow…

    Treba biti veran svojim idealima. Pitanje je.sta Kristijan zeli a ne tata Toti?!

    Tata se pita za sve ocigledno

    Ako mali nije talentovan dzabe mu gde god bude igrao, za sada se vodi samo kao Totijev sin …

    Mislim da je glupo razmisljati tako,ako mu je sin na pocetku karijere,mozda bi za njega u nekom trenutku to bio najbolji izbor.Ne verujem da ga tada ne bi pustio Toti.

    Ako hoce da nastrada neka ga pusti u Lacio 😀

    Tako je Totti,cuvaj tradiciju do poslednje kapi krvi ?

    Ljubav prema klubu je neosporna i to da Toti zeli da ostane veran i njemu i navijacima, ali ipak mislim da sin sam treba da odlucuje o svojoj karijeri. U redu je preneti ljubav prema klubu na naslednika, ali vrsiti pritisak je suludo.

    Legenda uvek ostaje legenda, a ova je igrala više srcem za klub nego novcem, što je u današnjem svetu fudbala prava retkost. Još se sećam kada su se oko njega otimali svi veliki klubovi a on ostao u Romi, to je bila fudbalska bomba i to ona prava.

    To je zato sto je čovek od malena voleo svoj klub i navijao iz srca za njega, i nije imao ni potrebu da ode, čovek je igrao iz ljubavi a ne zbog novca

    Ni jedan sin nije dostigao slavu oca u fuci, teško takav igrač inače da se ponovi.. Uz svo poštovanje i želju da mladi totti bude u rangu calca

    A i to dete je raslo uz oca i verovatno ni sam ne bih otišao u Lacio. Geni su čudo

    Tottijeva krv mora da se slusa 🙂

    Princ Rima da pusti sina da igra za gradskog rivala, neverovatno

    Uvek bude tako, uspece i malo kao i cale

    komentari,treba pustiti njegovog sina da odluci,verujte ljudi nijo to tako lako,nositi ceo zivot crveni dres,i onda gledati sina u plavom

    Ma, rano je i pisati o ovome…. mozda mali bude ne primetan na terenu skroz…Ovo je vise izjavada se smire igraci jer je tata ziva legenda kluba

    Bilo bi glupo da princ Rima pusti dete kod najveceg rivala

    tatina skola,od malena mu je usadio to,Toti kralj,kako bi voleo da mu sin bude bar upola kao on,jel tesko napraviti jos jednog Totija

    Princ Rima u svome stilu…nebi ni sin sam otisao da ga zovu

    Nije za dzaba PRINC RIMA… Roma i samo Roma, mada mislim da tu odluku treba da donese njegov sin a ne on…

    To je ljubav i vernost prema jednom klubu, siguran sam da ce sin slediti njegov primer?

    To je pravi fudbaler koji je veran svome klubu…. Bravo.. Svaka čast

    Ko zna kakav ce fudbaler da bude. Ne znaci da ce i ovaj mali da kao cale.

    Covek je legenda i proveo je svoju karijeru u Romi naravno da ga nece pustiti u Lacio ?

    Ako on zeli da predje neka predje ali sigurno Toti ima vise iskustva i savetuje svog sina ispravno i zna sta je za njega dobro. A i nisam neki fan Lacia.

    pa onda bi pogazio svog oca,jer nema nista lepse kada bivsi igraci i dalje svim srcem navijaju za klubove gde su se proslavili

    Može on da ga pusti ili ne, ali ipak zadnju reč će imati njegov sin. Svaka čast na odanosti klubu, ali ovo mi je malo nezrelo

    Imace ali nece da igra u Lacio garantujem ?

    Ma mali nece nista da se pita tu. Daj samo neka bude dobar kao cale.

    bice njegova zadnja ali ce poslusati svoga oca sigruno

    Zna i mali da mu tata nije bio obican igrac Palmeirasa nego bukv princ Rima

    Ovakvih igraca i ljudi je sve manje i tek ce ih biti jos manje.

    Zna decko sta valja, nigde van Rome

    Pa ukaljao bi ocu ugled ,nije blesav to da uradi ?

    Tacno u svom stilu. Svaka cast legendo!

    Strasno koliko ovaj covek voli svoj klub.

    Ne znam kada se u istoriji fudbala desilo da sin bude dolsedan naslednik oca, ne verujem ni da ce ovde biti izuzetka

    Istina ni ja ne pamtim,a dok nisam ovo procitao nisam ni znao da ima sina xD

    Ma de ces ga dati u Lacio ,ko je ikad nesto igrao na Lacio pare je bacio to se zna ,sva sreca pa nije glup Toti legenda

    Ovo je najverniji covek na svetu svom klubu

    Zato je miljenik navijaca. Princ Rima

    HAHAHAHHAHA ocekivano …..kralj ! :DDD

    Više ovakvih igrača nema, vernost prema jedno klubu

    Slazem se ja bas postujem igrace kao sto je Toti,cak su mu i navijači lacija odali počast ??

    Sve je to lepo, ali ipak mladjani Toti odlucuje gde ce i sta ce

    Razumljivo,ne može biti ni sin drugačiji.

    Mislim da ti nemaš šta da ga puštaš ili ne. Ako bude legenda kao ti, moći će sam da bira gde će, a ako bude mislio da će mu u Laciju biti najbolje, podrži ga. Mani konflikte, sukobe i ostalo kao suparnik sa tim klubom.

    A sto ne bi presao u lacio pa fudbal je postao samo novac i nista vise.

    Otac je legenda videćemo za sina, u svakom slučaju sa srećom

    Otac je bas zadao veliki zadatak ali videcemo.

    Tesko on da prestigne svog oca, ali ako dodje dontoga sam ce da odluci.

    Donekle ce morati da slusa caleta,posle ga nece biti briga

    Iskreno čudi me da ne prebaci sina negde, pogotovo zbog načina na koji se klub poneo prema njemu pre svega.

    Legenda Toti,uvek se dao max.za svoj klub,No TOTTI no Party!!

    To je sportista,to je covek,nema veze ovo sa Lacijom vec je covek odan svom klubu i navijacima!❤

    Jasno kao dan

Postavi odgovor