Kako prenose italijanski mediji, Inter planira da dovede čak četvoricu fudbalera iz Londona, pošto je Pjero Ausilio otputovao na Ostrvo.
Sportski direktor milanskog tima sastao se s predstavnicima Totenhema i Čelsija, s prvima oko tri, s drugima oko jednog pojačanja.
Inter “nišani” igrače koji će na leto ostati bez ugovora, pa su se tako okrenuli londonskim klubovima gde ih ima nekoliko.

Velika želja “nerazura” je Kristijan Eriksen, koji će već u januaru, prema Bosmanovom pravilu, moći da pregovara sa zainteresovanim stranama.
Uz Danca, ekipa s “Đuzepe Meace” u svojim redovima rado bi videla i Tobija Aldervejrelda i Jana Vertongena.
Pomenuti trojac navodno je rešen da napusti klub po završetku sezone, što je Inter spreman da iskoristi i prestigne konkurenciju.
Što se tiče Čelsija, oni se, kako smo već i najavili, tiču napadača Olivijea Žirua, koji je velika želja Antonija Kontea.

Trener Intera smatra da mu je neophodno pojačanje u špicu napada, a izbor je pao na iskusnog francuskog reprezentativca.
Kako stvari stoje, moguće je da će “nerazuri” najverovatnije već u januaru pokušati da presele neke od pomenutih igrača u Milano.


