Nil Mopaj je na papiru i dalje fudbaler Evertona, s tim da je poslednje dve godine na pozajmicama u Brentfordu i Marseju, a na društvenoj mreži “X” se oglasio povodom loših rezultata kluba od koga i dalje prima platu.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
“Kad imam loš dan, pogledam Evertonove rezultate i nasmejem se”, rekao je Mopaj i izazvao lavinu komentara od strane navijača engleskog velikana kojima se nije svideo komentar francuskog napadača.
Najbolje partije Mopaj je pružao u dresu Brajtona, a ostaje da vidimo kako će reagovati u Evertonu i da li će možda i kazniti napadača.
BONUS VIDEO:



Momcilo
Vise mrzi brat Everton nego sto voli sebe ahahahahaha
Ivan Banjac
Hahhahaa bas ih voli izgleda pa prica ovako za njjih!
jelenamilosevic540
Mislim da se ovaj nece vise vracati u Everton posle ove izjave
stefan.zvicer
Očigledno ima jaku želju da što pre promeni sredinu
davidpantelic80
Ovu izjavu navijaci Evertona mu sigurno nece zaboraviti.
kluka4002
Nije bas lepa ljudska osobina pre svega šta god da je bilo izmedju njih