Kažeš Inter Majami - misliš Barselona: Mesijeva magija opčinila Ameriku (VIDEO)

Lionel Mesi je uspeo da za dve utakmice očara čitavu Ameriku. Na debiju za Inter Majami postigao je pobedonosni gol u nadoknadi, a samo nekoliko dana kasnije doneo je klubu pobedu protiv Atlante u drugom kolu Konkakaf kupa 4:0.

Inter Majami se tako plasirao u šesnaestinu finala takmičenja, ponajiše zbog Mesija koji je postigao dva gola i dodao asistenciju.

Sve je počelo u osmom minutu golom Mesija, a u 22. je nakon asistencije Tejlora već bilo 2:0 na semaforu.

Do poluvremena pitanje pobednika je bilo rešeno, a Tejlor je nakon dve asistencije upisao i gol.

Isti igrač je u 53. minutu postavio konačni rezultat na asistenciju Mesija.

Inače, Atlante je bila 100. klub u karijeri protiv kojeg je Mesi postigao pogodak pa je tako obeležen i jedan mini jubilej.

Izgleda da je Argentincu itekako prijao odlazak iz Pari Sen Žermena u sredina sa manjim očekivanjima, ali isto bi se moglo reći i za Inter Majami koji je preporođen od dolaska Mesija.

Klub je i dalje na dnu MLS lige sa 18 bodova iz 22 utakmice ali deluje da će edoći do velike promene.

Tim je vezao dve pobede, u klub je stigao i Serhio Buskets kao i Đordi Alba.

Sledi nam oko mesec dana pauze pa nastavak prvenstva, taman dovoljno vremena da se uigra nekadašnji trojac Barselone…

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije