Lalatovićeva sudbina poznata u sredu: Pregovaram sa klubom iz inostranstva

Napustiće Nenad Lalatović lučansku Mladost nakon utakmice sa Crvenom zvezdom koja je na programu u subotu od 15:30. Saopštio je to Neško Milovanović u izjavi za “Arenu”, a sada je i strateg Lučanaca potvrdio u razgovoru za Meridian sport i otkrio da ima primamljivu ponudu iz inostranstva:

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

“Po dolasku u Lučane – napravili smo dogovor da ću u klubu raditi do kraja ove polusezone. To sam praktično odmah saopštio ljudima iz kluba. Tako da – utakmica protiv Zvezde će definitivno biti moja poslednja u drugom mandatu na klupi Mladosti”, počeo je Lalatović razgovor za Meridian sport i osvrnuo se na odnos sa prvim čovekom Mladosti:

“Sa Neškom gajim familijarne odnose. Bilo mi je veliko zadovoljstvo da sarađujem sa njim i njegovom porodicom. Period u Lučanima je za mene bio izuzetno lep, baš kao i prvi put. Ukoliko klubu budem mogao da pomognem i u budućnosti – vrlo rado ću se odazvati pozivu.”

Blistaju Lučanci u finišu prve polusezone, baš kao i prošle jeseni kada je Lalatović imao niz od sedam mečeva bez poraza.

“Moji igrači su moji heroji. Prethodnih pet utakmica nismo doživeli poraz.”

U sredu će definitivno znati da li napušta Srbiju, s obzirom na to da je u pregovorima sa klubom iz inostranstva.

“U suštini – 23. decembra ću znati više. Imam ponudu iz inostranstva, klubu sam saopštio svoje finansijske zahteve i sada čekam povratnu informaciju. Ukoliko prihvate – karijeru nastavljam u inostranstvu, a ukoliko ne – slobodan sam na tržištu i spreman za rad u Srbiji”, zaključio je sjajni stručnjak u razgovoru za Meridian sport.

BONUS VIDEO:

0 Komentar

    Vise nece biti pitanje koliko ce se meseci Lalatovic zadrzati u novom klubu,nego koliko dana….

    Nenad Lalatovic bas želi da ima inostrani angazman, nekako još se tu nije ostvario i to mu je velika želja.

    Mislim da ne postoji klub u inostranstvu koji će njega trpeti njegove ispade jer mu nije to Srbija

    On samo može da vodi klubove u našoj zemlji zato što je kod nas očajno stanje sa fudbalom

    Kao i svaki put kada je otišao u inostranstvo mislim da se neće zadržati nešto dugo

Postavi odgovor