ČELSI SPREMA RASPRODAJU NA LETO: U Londonu su spremni da sagledaju ponude za nekoliko igrača!

Fudbalski klub Čelsi se sprema ovog leta da se rastane sa nekoliko igrača kako bi rateretili klupski budžet.

Plavci su raspoloženi da sagledaju ponude za napadače Romelua Lukakua i Tima Vernera, kao i krilne igrače Hakima Ziješa i Kristijana Pulišića, prenose ostrvski mediji.

Za kupovinu ovih igrača, Čelsi je prethodnih godina izdvojio vrtoglavih 270 miliona evra, ali čini se da fudbaleri nisu to baš opravdali.

Pulišiću ističe ugovor u junu 2024 godine, Ziješu i Verneru 2025, dok Lukaku, koji je izrazio nezadovoljstvo na “Stamford Bridžu” ima obavezu do 2026. godine.

Belgijski napadač ne krije da bi voleo da se vrati u Inter, odakle je prethodno stigao u London i gde je imao blistavu sezonu.

Prema cenama sa portala “Transfermarkt“, Lukakuova vrednost je 85 miliona evra, Pulišić je 45 miliona, Verner 42 miliona, a Ziješ 32 miliona evra.

Očekuje nas “vrelo” leto u Londonu!

GOTOVO: Ivan Ilić se dogovorio sa Laciom, čeka se još Verona!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vaso Bakočević: Novi protivnik, Fight Company, YouTube kanal… – Sport Fokus EP49

3 Komentara

    Loš izbor su uradili sa kupovinom tih igrača sad što pre da ih se ratosiljaju

    Morsju da podmlade ekipu,mnogo stara ekipa

    Matore igrace treba oterati iskreno

Postavi odgovor