Fulam bio na pragu da pokori Enfild, ali su ga sačuvali Nunjez i Gakpo

Fudbaleri Liverpula savladali su Fulam na Enfildu nakon preokreta 2:1 u prvom meču polufinala Liga kupa.

Imali su Redsi inicijativu u uvodnim minuta, pretili Lenu, ali su gosti stigli do prednosti. Posle lepe akcije, Pereira je dobro ubacio loptu, a Vilijan zatresao mrežu.

Čuvao je Fulam zalihu, bilo je prilika na obe strane, a u drugom delu je usledio preokret Liverpula. Prvo je Nunjez pogodio za izjednačenje na asistenciju Džonsa.

Tri minuta kasnije je ekipa Jirgena Klopa postigla pogodak za pobedu. Urugvajac se našao u ulozi asistenta, a Gakpo je savladao Lena.