PIOLI IZNENADIO: (Ne) trebaju nam pojačanja!

Trener Milana Stefano Pioli iznenadio je navijače ”Rosonera” svojom izjavom o potencijalnim pojačanjima za narednu sezonu.

Naime, Pioli je rekao da im nisu potrebna nova velika imena.

Ne treba nam mnogo pojačanja. Treba nam nekoliko osveženja, ali na pravim pozicijama. Siguran sam da će klub naći prava rešenja. U kontaktu sam sa izvršnim direktorom Ivanom Gazidisom, Paolom Maldinijem i Frederikom Masarom. Zajedno ćemo uraditi sve najbolje da unapredimo tim – rekao je Pioli.

Ова слика има празан alt атрибут; име њене датотеке је GettyImages-1257484687.jpg
Ibrahimović će i naredne sezone nositi dres Milana (Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images)

Za Milan je izuzetno važno što će na San Siru ostati Đanluiđi Donaruma i Zlatan Ibrahimović.

– Donaruma je izuzetan talenat i sa Romanjolijem nosi kapitenski traku, što govori o njegovoj ličnosti. On je jedan od najboljih golmana sveta a i dalje ima prostora za napredak. Zlatan je veliki profesionalac, pomaže mlađim igračima. On je vertikala ostalim igračima. Njegova tajna je želja za pobeđivanjem i stalnim napredovanjem – naveo je Pioli.

Šta vi očekujete od Milana u narednoj sezoni?

BUM NA “ČIZMI” Juventus odvodi beka Atalante

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sport INFO | Meridianbet Cup – Stoni tenis, Liga šampiona, Liga Evrope, NBA, Superliga

13 Komentara

    Nadam se da će igrati dobro u sledećoj sezoni

    Naravno da im ne treba pojačanje kada im je u timu Zlatan Ibrahimović.

    pa dobro igra trenutno, ali uvek treba sveza krv

    Samo oterajte ibrahimovića i svanuće vam

    Hahahha.. Dobro si rekao, svakako je mnogo sebican i stalno hoce da se dokazuje kao da je najbolji

    Milan je jak,mozda jos par pojacanja i kompletni su

    Trebaju ako mislite nesto da uradite

    Ne treba nam mnogo pojacanja. *dovede 8 novih igraca*

    Haha sta prica on,Milanu treba 5 dobrih igraca da budu u prve 4 ekipe

    Nemaju novac, zato tako i kaze

    Sigurno je to u pitanju

Postavi odgovor