Trener Milana Stefano Pioli iznenadio je navijače ”Rosonera” svojom izjavom o potencijalnim pojačanjima za narednu sezonu.
Naime, Pioli je rekao da im nisu potrebna nova velika imena.
– Ne treba nam mnogo pojačanja. Treba nam nekoliko osveženja, ali na pravim pozicijama. Siguran sam da će klub naći prava rešenja. U kontaktu sam sa izvršnim direktorom Ivanom Gazidisom, Paolom Maldinijem i Frederikom Masarom. Zajedno ćemo uraditi sve najbolje da unapredimo tim – rekao je Pioli.

Za Milan je izuzetno važno što će na San Siru ostati Đanluiđi Donaruma i Zlatan Ibrahimović.
– Donaruma je izuzetan talenat i sa Romanjolijem nosi kapitenski traku, što govori o njegovoj ličnosti. On je jedan od najboljih golmana sveta a i dalje ima prostora za napredak. Zlatan je veliki profesionalac, pomaže mlađim igračima. On je vertikala ostalim igračima. Njegova tajna je želja za pobeđivanjem i stalnim napredovanjem – naveo je Pioli.
Šta vi očekujete od Milana u narednoj sezoni?



Zorica
Nadam se da će igrati dobro u sledećoj sezoni
Cane
Naravno da im ne treba pojačanje kada im je u timu Zlatan Ibrahimović.
Mile
pa dobro igra trenutno, ali uvek treba sveza krv
Pavlovicc.
Samo oterajte ibrahimovića i svanuće vam
Anci3
Hahahha.. Dobro si rekao, svakako je mnogo sebican i stalno hoce da se dokazuje kao da je najbolji
Teemo
Nikad jaci Milan
Poppy
Milan je jak,mozda jos par pojacanja i kompletni su
Flaki
Trebaju ako mislite nesto da uradite
n3cke
Ne treba nam mnogo pojacanja. *dovede 8 novih igraca*
Kiki88
Haha sta prica on,Milanu treba 5 dobrih igraca da budu u prve 4 ekipe
Zofa
Ibra im je pojacanje…..
Šomi
Nemaju novac, zato tako i kaze
Aurora
Sigurno je to u pitanju