Milan poslednjih godina stvarno izgleda kao klub koji stalno pravi iste greske. Potrose ozbiljan novac, pricaju o projektu i velikim planovima, a na kraju opet ostanu bez Lige sampiona. Za klub takve velicine to je ogroman neuspeh