Ljubimac "Grobara" ponovo u Partizanu

Bivši fudbaler Partizana, Milivoje Ćirković, ponovo je deo kluba iz Humske, ovoga puta u nešto drugačijoj ulozi.

Nekadašnji defanzivac će obavljati ulogu skauta i tako će pomagati sportskom direktoru, Ivici Kralju.

Navijačima crno-belih ostao je u sećanju tokom sezone 2003/04 kada je bio deo tima koji je po prvi put izborio plasman u Ligu šampiona.

Ćirković je u penal seriji protiv engleskog Njukasla izveo odlučujući jedanaesterac koji je srpskom klubu doneo nastup u elitnom klupskom takmičenju.

Sa radošću se i dan-danas, pristalice Partizana sećaju čuvenog komentara – ‘Ajmo Milivoje! – koji je prethodio istorijskom plasmanu u Ligu šampiona.

AJMO, MILIVOJE! Ćirković se prisetio čuvene utakmice i poručio: Partizan je konačno konkurent Zvezdi!

6 Komentara

    Partizan uvek ima mesto za svoje bivše igrače

    Partizan sve svoje legende trosi ovako

    Cirkovic je pravi partizanovac,ovo je idealno mesto za njega .

    Nista im on ne moze pomoci,nije taj kalibar za pronadje igrace

    Skauting za nove igrace,nije losa pozicija

    Uvek deo partizana … sad je dosao opet ali ima drugačiju funkciju u klubu videcemo kako će se snaci

Postavi odgovor