Ostoja Mijailović: Partizanu preti katastrofa

Ostoja Mijailović je napustio funkciju predsednika Partizana, samo da bi ekspresno bio reizabran.

Predsednik košarkaškog kluba je dobio podršku od dve trećine članova JSD Partizan, a jedini koji se protivio ovoj odluci bio je fudbalski klub, koji se nalazi u nesvakidašnjoj krizi.

Klub iz Humske je ove sezone promenio čak tri trenera, ali to nije prekinulo niz loših rezultata, pa mu sada preti i gubitak drugog mesta na tabeli.

Mijailović je izrazio zabrinutost i najavio da mora brzo da se reaguje.

„Ono što me brine u ovom trenutku je druga pozicija na tabeli, jer ako FK ne bude drugi na kraju sezone neće ići u kvalifikacije za Ligu šampiona, koje donose veliku finansijsku injekicju klubu. Ovo je istorijska šansa koju FK ne sme da propusti“, istakao je Mijailović.

Ostoja Mijailović ističe da fudblaskom klubu Partizan preti – katastrofa.

„Mi imamo neke konsultacije u vezi sa klubom, videćemo šta će se dogoditi. Uprava fudbalskog kluba ne plaća ništa, ni reprograme koje je ostala dužna Sportskom društvu, niti struju, vodu, kanalizaciju, apsolutno ne plaća nikakav trošak na stadionu. Da taj klub ne voli niko od nas, mi bismo sad iselili te ljude odatle. FK je dužan milione evra Sportskom društvu, imovinu su zapustili do te mere da zaista to strašno izgleda. Mora hitno da se pronađe neko rešenje inače će fudbalski klub Partizan, ako se ovako nastavi, doživeti katastrofu i neće moći da se oporavi dosta godina“, poručuje Ostoja Mijailović.

Meridian ima najbolje kvote

Bonus video:

2 Komentara

    Nisu mogli gore da prodju realno … neće ovi ljudi nista promeniti na bolje u partizanu bas naprotiv

    Nista novo nije otkrio Ostoja,na zalost fudbalski klub sve vise i vise tone u kanal losih rezultata,iz koga se mora hitno izvuci!!!

Postavi odgovor