Partizan i dalje bez struje

Fudbalski šampionat Srbije samo što nije počeo, problemi sa strujom fudbalskog kluba Partizan i dalje traju.

Stadion u Humskoj ostao je bez električne energije pre tri nedelje kada je isključena stuja zbog neplaćenih računa.

Prema informacijama “Sportskog žurnala” dug je nešto manji od 200 hiljada evra. Trenutno, crno-beli se strujom snabdevaju na agregat i imaju električnu energiju samo u kancelarijama na stadionu.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

U međuvremenu, Partizan je doveo i skupoceno pojačanje Saldanju iz Japana u transferu vrednom od 1,3 miliona američkih dolara.

Za sada je i dalje nepoznato kako će se situacija rešiti, ali srećna okolnost za crno-bele je što u prva dva kola Superlige ne igraju na svom stadionu.

Tek će u trećem kolu, 12. avgusta, Partizan po prvi put u novoj sezoni biti domaćin na svom stadionu, Radničkom iz Niša.

Kolubara ne odustaje – novi detalji, nasilan ulazak na stadion i video nadzor

BONUS VIDEO:

7 Komentara

    Bitno da su oni doveli pojacanja a za semafor ima da trci lik i rucno kredom da upisuje golove koje budu primali haha.Bruka i sramotaCudo ne traze od navijaca da im plate struju

    Koja bruka i sramota za jedan od glavnih klubova nase zemlje ,da nemaju stuju da plate i igraju pod agregatima i to nedaljama unazad

    Preveliko dugovanje imaju i Morace nešto uraditi po tom pitanju ,stvarno sramota

    Pa sa komsijama stalno neki cirkus majko moja!Hoce da jure titulu a nemaju struje u klubu!

    Daj da im platimo struju da imaju,ne ide komsije da nemaju struju!

    Dovode igraca od preko milion a nemaju da plate struju

    Imaju da kupuju igrače ali nemaju da plate državi dug za struju. Kamo sreće da joj samo za to duguju

Postavi odgovor