Partizanov dželat deklasirao i Ludogorec - Bugari izvukli "sedmicu"

Nordsjeland je ostvario ubedljivu pobedu na svom terenu u drugom kolu Lige konferenicja protiv Ludogoreca rezultatom 7:1.

Danski predstavnik na putu do grupne faze takmičenja elimnisao je u plej-ofu Partizan i to ubeljivim rezultatom 5:0 kod kuće i 0:1 u Beogradu, a sada je još ubedljivije demolirao i šampiona Bugarske.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Ingvartsen je već u drugom minutu realizovao jedanaesterac i doneo prednost domaćinu. Gosti su se brzo oporavili od ranog šoka i došli do izjednačenja preko Verdona isto sa penal.

Danci su u 11. minutu došli do novog vođstva kada se u strelce upisao Osman.

Dvadeset minuta nije bilo promene rezultat, a onda je ponovo u kratkom vremenskom intervalu Nordsjeland došao do golova. Prvo u 31. preko Tverskova, a onda i dva minuta kasnije preko Nigrena.

Probao je trener bugarskog tima da promenama zaustavi dalji brodolom svog tima, što mu je pošlo za rukom do 68. minuta kada je Son autogolom doneo još ubedljiviju prednost danskom predstavniku.

Nije tu bio kraj mukama Ludogoreca pošto je u 74. minutu Nigren postigao još jedan pogodak.

Konačan rezultat postavio je Rasmusen Teodor četiri minuta pre kraja.

Ludogorecu je ovo najubedljiviji poraz na međunarodnoj scen, kao i najubeljiviji poraz nekog tima u Ligi konferencija.

TSC nadoknadio dva gola zaostatka i u 90. minutu došao do boda protiv Olimpijakosa (VIDEO)