Predsednik fudbalskog kluba Verona Mauricio Seti rekao je da je dovođenje Nikole Kalinića lud potez uprave.
Da podsetimo hrvatski reprezentativac je došao iz Atletiko Madrida.
-Bila nam je potrebna mašta i ludost da ga dovedemo. Prilika da dođe u Veronu se pojavila zahvaljujući našem sportskom direktoru Toniju D’ Amiku. To je važan potpis za naš klub – rekao je kontroverzni Seti i dodao:
–Njegov dolazak možemo okarakterisati kao skup, ali i kao ozbiljnu investiciju za koju očekujemo da nam se isplati u budućnosti. Mi smo svoje odradili, sada je sve na treneru i igraču –
Hrvatski napadač je u Veronu došao bez obeštećenja i potpisao je ugovor do 30. juna 2022. godine.
Trener Verone je Kalinićev sunarodnik Ivan Jurić.
On je već igrao u Seriji A za Fiorentinu, Milano i Romu.
Nikola Kalinić napustio Atletiko i pojačao Veronu
OBAVEZNO POGLEDAJTE: NORVEŠKA vs SRBIJA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #21



Vicko
Sve spalo na Kalinića
Mile
bas pravi igrac za ovaj klub
Nemanja9
Katastrofa igrač nije se nigde snašao ne znam šta će im on samo
Teemo
Genijalno! Nisam verovao u njegov dolazak
Poppy
Drago mi je sto su uspeli da ga dovedu
Jack Sparrow
Sad sve zavisi od Kalinića
Silvester
Dobro će se on uklopiti u Seriji A,već je bio tu
Zorica
Važan potpis su nabavili za klub
Jelena93
Jeste dobro pojacanje za Veronu, ali se postavlja pitanje da li je on dobro izabrao
Zofa
Kalina je upravo ono sto je nedostajalo Veroni…
Dambo
Ogromno pojacanje za Veronu.