Regionalni derbi u poslednjoj rundi kvalifikacija za Ligu konferencije između Olimpije iz Ljubljane i Rijeke, prekinut je zbog nereda na tribinama.
Naime, navijači hrvatskog tima su napravili haos pošto su njihovi ljubimci proživljavali katastrofu, jer su već u 47. minutu gubili sa 0:5 (1:6 u dvomeču).
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Krenula je bakljada Armade, letele su i baklje na teren, ali i ka tribina sa domaćim navijačima, pa je meč prekinut u 60. minutu.
Sudija je naredio da se deo tribina sa navijačima Rijeke isprazni, ali se očekuje da utakmica bude nastavljena.
U svakom slučaju, čini se da je u Ljubljani sve gotovo što se tiče konačnog ishoda. Olimpija će u Ligu konferencije, a Rijeka kući pognute glave. Verovatno je čekaju i ozbiljne kazne iz UEFA.
Bonus video:



kluka4002
Nista novo kad su oni u pitanju bespotrebno prave problem svom klubu i nove kazne od UEFE će dobiti
uprekic
Zbog ove bakljade,Uefa ima zestoko da kazni Rijeku