Posle mesec dana pauze izazvane pandemijom koronavirusa nastavlja se takmičenje u dve najjače fudbalske lige Češke.
Sportska takmičenja u Češkoj zaustavljena su 12. oktobra usled rekordnog porasta broja zaraženih koronavirusom.
Vlada Češke odobrila je neke izuzetke pod strogim uslovima, tako da će se prvo nastaviti fudbalsko prvenstvo.
Utakmice će se igrati pred praznim stadionima.
Prva liga Češke ponovo će se nastaviti utakmicom između Jabloneca i Brna. Taj meč je na programu danas od 18.00.
Češkim klubovima Sparti i Slaviji iz Praga, kao i Liberecu bilo je dozvoljeno da igraju u Ligi Evropa uprkos zabrani utakmica u zemlji. U svim tim klubovima ima po nekoliko igrača koji su trenutno pozitivni na koronavirus.
VILJAŠ BOAŠ OŠTAR: Liga Evrope je za gubitnike, pravimo sr***a u Ligi šampiona!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Savić intervju: SPREMAM NASLEDNIKA! | MOJ UGAO #04



berkey
Great items from you, man. I have be aware your stuff prior to and you are just extremely wonderful. I really like what you have acquired right here, certainly like what you’re stating and the way during which you say it. You make it enjoyable and you still care for to stay it wise. I can’t wait to learn far more from you. That is really a wonderful web site.|
Poppy
Neverovatno, posle samo mesec dana pauze moci cemo da uzivamo u odlicnim utakmicama
Teemo
Odlicno! Ponovo cemo moci da uzivamo u sjajnim utakmicama