Ljajić: Partizan je za to da stranac bude na čelu Sudijske komisije

Rasim Ljajić je u opširnom intervjuu za Sport klub govorio o raznim temama u Partizanu, a jedno od pitanja je bilo i promene u Superligi Srbije, tačnije smanjenje lige.

Prvi čovek Privremenog organa crno-belih je dao predlog i što se tiče Sudijske komisije.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!

Nemam dilemu da je ovo dobar korak, da će da se pojača konkurencija. Imaćemo mnogo jačih utakmica, to je 100 fudbalera manje, ako će četiri kluba više ispadati one tamo sezone. Pašće cena, jer imamo i sad cene koje nisu baš realne u skladu sa kvalitetima tih igrača“, počeo je Ljajić, a onda nastavio:

“Drugi korak je regularnost takmičenja. Mora da se obezbedi regularnost takmičenja. Mi smo za to da stranac bude predsednik sudijske komisije. Poverenje je izgubljeno u srpski fudbal. Ne mislim na greške, greške se dešavaju i biće grešaka, ali mora poverenje da se vrati. To ne ide sa mali potezima, tu moraju da se prave veliki potezi da bi se poverenje vratilo“, rekao je prvi čovek Partizana.

Bonus video:

3 Komentara

    Nije loša ideja pod uslovom da stranac nije iz Crne Gore ili Bosne i Hercegovine

    Moze Rasime,a najbolje neko iz Turske,Albanije,a moze i iz Sarajeva….

    To je i najpoštenije niko se valjda onda neće buniti

Postavi odgovor