Dojučerašnji fudbaler Partizana Umar Sadik od danas je i zvanično novi igrač španskog drugoligaša Almerije.
Nigerijski napadač je u Partizan stigao iz Rome prošle godine.
Sadik je za Partizan odigrao 51 meč i postigao 23 gola.
– Došao je težak trenutak rastanka. Kada sam došao u Beograd postao sam navijač Partizana, odlazim kao navijač i zauvek ću ostati navijač Partizana – oprostio se Sadik od Partizana.
ZVANIČNO: Sadik je novi napadač Almerije
OBAVEZNO POGLEDAJTE: NORVEŠKA vs SRBIJA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #21



berkey
I’m extremely impressed with your writing skills and also with the layout on your blog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Anyway keep up the excellent quality writing, it is rare to see a great blog like this one nowadays.|
Flaki
Smesan igrac…ovo je smesno..kakvi transferi..
n3cke
Partizan napravio strasan posao, ne vredi Sadik ni pola od te cifre koju su dobili
Nemanja9
Stvarno je bio odličan i ostavio trag u partizanu mngoo mi je žao što je otišao
Mile
ovo je prevara veka 🙂