CRNO-BELA LJUBAV! Sadik se oprostio od Partizana

Dojučerašnji fudbaler Partizana Umar Sadik od danas je i zvanično novi igrač španskog drugoligaša Almerije.

Nigerijski napadač je u Partizan stigao iz Rome prošle godine.

https://www.instagram.com/p/CF-J0vJHqwl/?utm_source=ig_web_copy_link

Sadik je za Partizan odigrao 51 meč i postigao 23 gola.

– Došao je težak trenutak rastanka. Kada sam došao u Beograd postao sam navijač Partizana, odlazim kao navijač i zauvek ću ostati navijač Partizana – oprostio se Sadik od Partizana.

ZVANIČNO: Sadik je novi napadač Almerije

OBAVEZNO POGLEDAJTE: NORVEŠKA vs SRBIJA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #21

5 Komentara

    I’m extremely impressed with your writing skills and also with the layout on your blog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Anyway keep up the excellent quality writing, it is rare to see a great blog like this one nowadays.|

    Smesan igrac…ovo je smesno..kakvi transferi..

    Partizan napravio strasan posao, ne vredi Sadik ni pola od te cifre koju su dobili

    Stvarno je bio odličan i ostavio trag u partizanu mngoo mi je žao što je otišao

Postavi odgovor