Utakmice španske La Lige planirane ovog vikenda su pod velikim znakom pitanja, zbog snega.
Oluja Filomena je donela veliku količinu padavina, pa su timovi trenirali u zatvorenom. Pošto su tereni pod snegom, ne zna se da li će biti La Liga fudbala.
Tako je na primer Real Madrid na gostovanje Osasuni otišao dan ranije, kako ne bi komplikacija tokom puta. Ako pogledate slike stadiona “Santijago Bernabeu” sve vam je jasno.
Duel Atletiko Madrida i Atletik Bilbaoa je pod velikim znakom pitanja, s obzirom na količinu padavina u prestonici Španije. Prema rečima meteorologa Đordija Karboa, odigravanje meča (subota, 16:15) će biti veoma komplikovano, tako da je odlaganje izvesno.
Tokom današnjeg i sutrašnjeg dana može se očekivati i saopštenje. Za subotu su zakazane četiri utakmice. Trebalo bi da igraju Sevilja – Real Sosijedad, Atletiko Madrid – Atletik Bilbao, Granada – Barselona i Osasuna – Real Madrid.
Na La Liga tabeli trenutno vodi Atletiko sa 38 bodova iz 15 utakmica.
PRIČE IZ KRAJA Od turnira u Valjevu, preko hapšenja, do statusa legende…
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 26 – Testiraj znanje! POGODI FUDBALERA



Nidza007
Ne znam cemu odlaganje, moze da se ocisti.. Nasi su davnih godina igrali dok je padao sneg i isto im je dobro napadao, njima nije bio problem da igraju pa ne znam zasto bi sad bio problem..
DI MARIA
Sneg ,ljudi su tu da raščiste koliko god da je napadalo to nije problem ,navijača i ovako nema znaci samo srediti teren i noze da se igra
palasio
korona je bila zaustavila fudbal,pa se izaslo iz te krize,pa je krenulo ponovo sa fudbalom,sada sneg,dal ima jos necega sto ce zaustaviti sport,ovo je strasno vise,pa dal je toliko napadao da ne moze da se pocisti i da se igra