Poslužiće ovo našim momcima kao velika škola, ne igra se svakog dana protiv Brazila…
Srbija je na stadionu Mitić poražena rezultatom 3:0 u utakmici koja je Brazilu poslužila kao pripremna za predstojeće Olimpijske igre u Tokiju.
Srbija: Gordić – Daničić, Marjanović, Mitrović, Bjeković – Vidosavljević, Pavlović (od 73. Zukić), Milosavljević (od 90. Nešković), Tetek (od 90. Lučić), Topić (od 56. Đerlek) – Ilić (od 56. Štulić)
Brazil: Breno – Menino (od 46. Guga), Gabrijel, Nino, Arana – Klaudinjo (od 73. Rodrigo), Bruno (od 65. Liziero), Žerson (od 65. Enrike Mateus) – Malkom, Pedro, Martineli (od 73. Antoni)
Delegacija najveće južnoameričke zemlje, sa igračima uzrasta do 23 godine nekoliko dana je provela u Novom Sadu, gde je trenirala na stadionu Karađorđe, a ovog utorka je sa reprezentacijom Srbije uzrasta do 21 godine odigrala prijateljski meč i lako stigla do pobede.
Ko nije imao priliku da gleda utakmicu sa najvećeg srpskog stadiona, jasno će mu sve biti kada pročita da 11 koji su od prvog minuta igrali vrede ukupno 171 miliona evra, po specijalizovanom sajtu transfermarkt.

Poređenja radi, tim Srbije koji je od prvog minuta pod komandom novog selektora Zvonka Živkovića, istrčao na teren vredi nešto manje od od 5,5 miliona evra.
A, ako nekome to nije dovoljno, pogledajte gol kojim je Arana, fudbaler Atletiko Mineira u 33. minutu doneo prednost Brazilu.
U nastavku je gost stigao do novih golova. Dvostruki strelac je bio Pedro u 76. i 77. minutu, kada je petom savladao mladog golmana Srbije.
Mogla je pobeda da bude i ubedljivija pošto je Pedro u prvom poluvremenu pogodio prečku, a nakon toga mu je jedan gol poništen.
CRNO-BELA ŠALA Vujačić o nagradi navijača i “sukobu” sa Nathom!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ruža Ilić: Sudija treba da vraća fudbalerima istom merom! | SPORT FOKUS EP06



Zumbul
Uhhh ne da sam se smorio za njih…bas se vidi razlika.
Pele
Sreća pa ih nisu ponizili, samo 3 gola nije strašno od takve ekipe.
Srbin
Ako posmatramo situaciju po podacima sa Transfermarketa, dobro smo prošli. 😁
Kriket
Kod nas uvek moze gore…
Napredak
Ovo je prava skola za nase naslednike fudbala,za mlade Orlice!Sto vise ovakvih utakmica stvorice i od njih prave asove!!!!
Familija0
Nije sramota izgubiti od ove ekipe!Najjaca mlada selekcija garant!
El matador
Sakrise nam loptu ljudi kod prvog gola!Nismo znali gde je!
Maras!!!
Au kakav prvi gol!Ovo se zove akcija!