Fudbaleri Čukaričkog su sezonu završili na šestom mestu, pa će za razliku od minule sezone sledeće ostati bez Evrope, što je rezultiralo brojnih odlascima, a poslednji koji je napustio Brđane je Luka Stojanović.
SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!
Podsetimo, po završetku sezone klub su napustili Belić, Endiaj, Adžić i sada Stojanović.
“Tačno je, sporazumno sam se rastao sa Čukaričkim. Ove sezone nisam često dobijao šansu. Više sam bio džoker, a zaista znam da mogu više. Sa druge strane želim i da igram. Tako da je ovo logičan sled događaja. Vratio sam se u Čukarički kada smo sa Dušanom Kerkezom, ostvarili najbolji plasman u istoriji kluba i obezbedili grupnu fazu Lige konferencije. Drago mi je da sam bio deo toga, ipak, nisam imao neku veliku ulogu. Znam da sam iskustvom mogao mnogo više da doprinesem“, rekao je doskorašnji fudbaler Čukaričkog za “Arenu sport”.
Posle prvog mandata u među Brađnima gde je bio jedan od lidera ekipe, u drugom mandatu postigao je jedan gol na 11 mečeva pa je rastanak bio očekivan.
Stojanović je tokom karijere nastupao za drugi tim Sportinga iz Lisabona, zatim Apolon Limasol, Muskron, Antverp, Čikago i Al Hazem.
BONUS VIDEO:



kluka4002
Ocekivano malo minuta ali nije se ni pokazao nista posebno ,morace traziti sreću u nekom drugom klubu
Goran Munic
Dosta igraca je napustilo Cuku,nesto se desava na Brdu