Italijan napustio Ub

Posle nešto više od šest meseci boravka na stadionu “Dragan Džajić”, Endru Paoluči rastao se sa ekipom Jedinstva.

Italijanski krilni napadač, koji poseduje i državljanstvo Kanade, odlazi sa Uba nakon tri postignuta pogotka na 17 odigranih mečeva.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Ime novog kluba nekadašnjeg člana NCAA 1 Divizije – Grin Beja, još nije poznato, ali Ubljani su se Italijanu zahvalili objavom na zvaničnom Instagram nalogu.

Paouluči je svojevremeno igrao važnu ulogu u ekipi sa Univerziteta Viskonsin i dao značajan doprinos u osvajanju trofeja Horizon lige – sa 13 golova i 10 asistencija.

Bonus video:

0 Komentar

    Bio na kratkoj pozajmici dok ne stigne ozbiljnija ponuda.

    Zalutao je na Ub,pa valjda ce pronaci put za nazad…

Postavi odgovor