Najuzbudljiviji akteri prelaznog roka će konačno moći da deluju jer je na ostrtvu je fudbalsko tržište danas i zvanično otvoreno.
Mančester siti, Liverpul, Mančester junajted i ostali velikani iz kolevke fudbala su već najavili nekoliko pojačanja za predstojaću sezonu. Erling Haland, Darvin Nunjez, Frenki De Jong samo su najava transfer groznice koja će zahvatiti Englesku ovog leta.
Čak i slučaju da Salah napustio “Enfild”, gledaće da ostane u Premijer ligi, a kvota da će pojačati najvećeg rivala je čak 17.
Norveški napadač je prvi novajlija u redovima engleskog šampiona, koji je najavio još jedno veliko potrošačko leto.
Osim Halanda, najavljuje se dolazak i Marka Kukurelje, a tim bi mogli da napuste Gabrijel Žesus i Rahim Sterling, koji se dovode u vezu sa Čelsijem i Arsenalom.
“Plavcima” bi svakako dobro došao novi napadač, jer je Romelu Lukaku spakovao kofere i ne planira da ostaje u Londonu. Klub su još napustili Antonio Ridiger i Andreas Kristensen, pa je veliko renoviranje u odbrani neizbežno, a štoper Sevilje, Kunde je prvo ime na listi.
Velike promene se spremaju i u redovima engleskog vicešampiona. Poznato je da Sadio Mane čini sve kako bi napusti “Enfild” ovog leta, a dogovor sa Liverpulom nije postigao ni Mohamed Salah, koji ipak planira da se zadrži još jednu godinu. Golgetersko pokriće Jirgen Klop vidi u Darvinu Nunjezu. Napadač Benfike je navodno već pristao da se pridruži “Redsima” i čeka se dogovor između dva kluba.

Ključeve Mančester junajteda je dobio Erik ten Hag, proslavljeni trener Ajaksa pa se i na Old Trafordu sprema revolcija, a holandski stručnjak je već okrenuo broj svog bivšeg igrača Frenkija de Jonga.
U pitanje se dovodi i budućnost Markusa Rašforda, za kojeg je PSŽ zainteresovan već duže vreme. Kvota da će se engleski napadač pridružiti šampionu Francuske je 5.50!
Najveći rivali Severnog Londona Totenhem i Arsenal su već pokucali na nekoliko vrata u nadi da će uspeti da se približe Liverpulu i Sitiju na vrhu Premijer lige.
“Sparsi” gledaju da zadovolje Antonija Kontea bivšim igračima. Na novi “Vajt Hart Lejn” je već stigao Ivan Perišić, a u otpicaju je i štoper “neroazura” Alesandro Bastoni.
Što se tiče “Tobdžija”, najveća želja je već pomenuti Gabrijel Žesus koji će gotovo sigurno napustiti Siti.
Sigurno da bogati šefovi premijerligaških klubova imaju još nekoliko planova koje nisu poznati javnosti, ali nijedno leto do sada nije prošlo bez bombe na ostrvu.
KOSTIĆ SE OŠIŠAO NA ITALIJANKU: Radonjić potvrdio transfer u Juventus (VIDEO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE: SVEDSKA vs. SRBIJA – Meridian PES Predictor ep.120 @Beki



iskra
Ludilo je pocelo,trnsferi u letnjoj sezoni pokrenuti ponudama ko da vise!!!
srdjan
Kreće utrkivanje ponuda igračima u opciji ko da više
vladimir
Morace brzo da deluju ove sezone,krece ranije liga dosta…
nika
Sitiju ne treba vise niko,doveli su Halanda i zavrsili sve
dejan
Auu kakva ce sezona da bude sledece sezone u Engleskoj
olga
Nunjez je vec dogovorio sve sa Liverpulom ja mislim…
bosko
Znaci krece dovodjenje nebitnih igraca za United…
lenka
Sad kad krenu da se razbacuju najjači klubovi