Nakon što se u toku dana oglasio generalni direktor Partizana Miloš Vazura, sada pristižu i nove informacije u vezi sa Umarom Sadikom i njegovim potencijalnim transferom.
Partizan će svakako zaraditi, samo je bilo pitanje koliko, a evo i pojašnjenja.
– Partizanu pripada 40 odsto od sledećeg Sadikovog transfera. S tim da čelnici Almerije mogu da otkupe 30 odsto za 3.000.000 evra, tako da bi nama ostalo deset procenata. Međutim, postoji i rok do kada to mogu da urade, a on ističe uskoro – rekao je Vazura, ali…
Kako saznajemo, Almerija je ipak bliža ovoj drugoj opciji, odnosno u Španiji planiraju da otkupe 30 odsto i to da KRAJA NEDELJE.
Zašto? Zato što je Almerija već dobila ponudu za Sadika i to od kluba iz liga petice.
Naime, za sada nije otkriveno o kom klubu se radi, ali je poznato da je ponuđena cifra od 18 miliona evra, što bi za Almeriju bilo i te kako zadovoljavajuće.
Kako će se dalje razvijati ova priča i gde će Sadik otići na kraju – ostaje da vidimo.
NIJE OČEKIVAO PIKSIJEV POZIV Fudbaler Partizana uplatio letovanje, pa ga otkazao zbog reprezentacije
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ruža Ilić: Sudija treba da vraća fudbalerima istom merom! | SPORT FOKUS EP06



JNA79
Daj Bože da se ostvari transfer!
Čičarito
Sadik je svojim igrama ovo apsolutno zasluzio..I Partizan ce od ovoga imati lepu korist i zaradu.
Flaki
Dobar igrac…istrpeo je sve.U Almeriji je odigrao odlicno i svaka mu cast ja ovome.Konacno ce da napravi ozbiljan transfer.
Di maria
Stvarno mu je mnogo porasla cena ,i kod nas je igrao odlično a u istom ritmu nastavio je i u Spaniji gde se pokazao odlično