PREMIJER LIGA: VBA uzeo bod Liverpulu pa primio pet golova od Lidsa

Fudbaleri Vest Bromiča, doživeli su težak poraz u 16. kolu Premijer lige, Lids je bio bolji rezultatom 5:0!

Već u prvom poluvremenu ekipa Marsela Bijelse imala je četiri gola prednosti.

Nakon autogola Sojersa u devetom minutu, redom su pogađali Alioski u 31, Harison u 31. i Rodrigo u 40. minutu.

Sem Alardajs je u drugom poluvremenu na teren postlao Branislava Ivanovića, ali Lids je stigao i do petog gola u 72. minutu preko Rafinje.

VBA je u prošlom kolu kao gost uzeo bod na Enfildu, a ovog utorka ponižen je na domaćem terenu.

Arsenal je do drugog uzastopnog trijumfa nakon serije loših rezultata stigao tek u 66. minutu pogotkom Aleksandera Lakazeta.

U Brajtonu je rezultat bio 0:1, a Arsenal se sa nova tri boda popeo na 13. mesto i posle 16 utakmica ima 20 bodova.

Barnli je pogotkom Mija u 32. minutu Šefildu naneo i 14 poraz od starta sezone, a Sautempton i Vest Hem su na stadionu Sent Meri odigrali bez golova.

IGRAO SE: Vijeri kao MMA zvezda (VIDEO)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Obavezno pogledajte: FUDBALSKI ŽAR U NEURBANIM SREDINAMA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #35